Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 110 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 06 Wrz 2018 19:35 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
-- 06 Wrz 2018 16:04 --

Niestety w terminach które wchodzą w grę nie ma dostępnych 2 miejsc w F bezpośrednio GRU-FRA ani GIG-FRA .
W F są dostępne wyłącznie GRU-BOG-FRA (+ własny dolot do POZ)
W biznesie pojedyncze daty na 747-8i z GRU, stare 747 z GIG i poza tym duża dostępność LX via ZRH na B777 i TP via LIS.

-- 06 Wrz 2018 19:35 --

@tropikey @p.wl

Zdecydowałem się w końcu na lot w C - zadzwoniłem tym razem na numer dla FTL w DE, bo chciałem na razie zrobić samą rezerwację (przez tel można założyć rezerwację dla lotów LH/LX do 7 dni, a przez internet trzeba od razu wykupić)

Poskarżyłem się że chciałem kupić loty w F i jest dostępność na trasie GRU-BOG-FRA, ale dostępność znika pod dodaniu segmentu do POZ/WAW/BER.

Najwyraźniej tym razem trafiłem na kompetentną agentkę, bo stwierdziła że zobaczy co się da zrobić i po kilku minutach oczekiwania udało . Udało się nawet dodać lot FRA-POZ o 20:50 w C na który na stronie nie było nawet dostępności w Y. Dzięki temu mamy ponad 6h we Frankfurcie.

Z tego wniosek , że przy rezerwacjach M&M trzeba stosować taktykę HUCA do skutku. ;-)
Udało mi się też przed chwilą zgarnąć ostatnie 2 miejsca MAD-EZE za mile z promocji 90k Iberii.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
#102 PostWysłany: 06 Wrz 2018 19:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
No gratuluję :)
A na kiedy brałeś loty? Pytam, żeby wiedzieć, z jakim wyprzedzeniem znikają te najbardziej chodliwe trasy, zarówno za MM, jak i za aviosy Iberii.

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
#103 PostWysłany: 06 Wrz 2018 19:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
@SPLDER, gratulacje, pieknie sie udalo. To sie teraz nalatasz w F/C, a po "trudach" podrozy odpoczniesz w czyms lepszym niz PP lounge 8-)
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
#104 PostWysłany: 06 Wrz 2018 20:00 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
@tropikey
MAD-EZE 17.01
GRU-BOG-FRA-POZ 30.01

GRU-BOG-FRA da się znaleźć jeszcze dostępność w styczniu w F dla 2 osób, dla jednej da się nawet bezpośrednio GRU-FRA
Natomiast w Iberii po 15 stycznia (bo wtedy zaczyna się low season) jest dość biednie zarówno do EZE/GRU/SCL, ale w lutym da się coś znaleźć
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#105 PostWysłany: 06 Wrz 2018 20:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
E, to spoko - u mnie początek podróży dopiero koniec sierpnia, albo początek września 2019 :D

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 06 Wrz 2018 21:11 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Iberia wrzuca nagrody rok wcześniej i podobno już nie dodaje już w ciągu roku. Podejrzewam że w listopadzie jak ludzie zaczną masowo wydawać mile z promocji może być kiepsko z dostępnością. Pierwsze dni września to jeszcze wysoki sezon i droższe nagrody. Teraz zaczyna się najlepszy okres na rezerwację na następny wrzesień.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#107 PostWysłany: 07 Lis 2018 11:11 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 102
Loty: 136
Kilometry: 254 109
Czy jest sens wykorzystać mile na loty w okoliach świąt, sylwestra ? Czy nie kosztują one więcej mil ?

Jeżeli tak to na jakiej trasie najlepiej (poza Europą)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 07 Lis 2018 11:24 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Sprawdź na wyszukiwarce na stronie M&M, bo co będzie w Najmilszym w LOT na te terminy, to nie wiadomo jeszcze ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 07 Lis 2018 12:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Czy trasa BCN-BOG-UIO-GPS bywa również dostępna w Economy? Ja widzę tylko biznes a potrzebuję dla co najmniej 2 osób więc mnie nie stać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 07 Lis 2018 13:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2185
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Widziałem pojedyncze terminy w economy.
Generalnie w biznesie praktycznie dostępność codziennie, w eco - bardzo niska
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
maginiak uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 110 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group