Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 145 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 06 Wrz 2019 17:11 

Czy ktoś z was próbowałem kupić ostatnio eSIM od T-Mobile USA na iPhone XS?

W momencie podania karty aplikacja prosi o wybranie kraju, a na liście nie ma Polski. Jak sobie z tym poradziliście?
 Relacje PM off  

#142 PostWysłany: 08 Wrz 2019 02:24 
Awatar użytkownika

Loty: 116
Kilometry: 316 519
złoty
Spróbuj GigSky - działa na eSIM iPXS w USA. Troszkę drożej niż T-Mobile USA ale osobiście sprawdzone, kupowane oczywiście z terenu PL.
 Relacje PM off  

#143 PostWysłany: 08 Wrz 2019 02:29 

Ostatecznie udało mi się kupić T-Mobile. Podałem jako billing zip code jakiś z UK i przeszło.
 Relacje PM off  

#144 PostWysłany: 11 Wrz 2019 14:54 

Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Chupacabra napisał(a):
art77 napisał(a):
2 GB mało w USA ?? z darmowym wifi wszędzie ??? no chyba że ktoś na środku pustyni musi przesyłać filmy na youtuba
polecam plusa za 39 zł z 1 GB internetu można wykupić dowolnie wiele pakietów

Dzięki za info. Kupiłem przed wyjazdem i to jest najlepsza oferta, na szybko, z Polski. Działa też np. w Turcji.
W USA działa w sieciach ATT i Tmobile. Do 39PLN trzeba dodatkowo mieć 5PLN na koncie. W tej chwili jest promocja, że po czterech doładowaniach jest jedna kwota za darmo i ważność konta na rok! Także ładujemy 4 x 10PLN i zostaje 10PLN na koncie, po aktywacji pakietu 1GB.
Ciekawe, że dla abonentów Plus'a ceny są wyższe.
Sam mam abonament w Tmobile i, o zgrozo, pakiet 500MB kosztuje :o 359,99PLN

To już chyba nieaktualne, kiedyś jak jeszcze nie było ROAH w UE to korzystałem z tej opcji w hiszpanii, teraz sprawdziłem i jeżeli to jest to:
https://www.plus.pl/documents/16/125657 ... ulamin.pdf to 1GB kosztuje 90zł chyba, że jest jeszcze jakaś inna oferta?

To chyba jednak jakaś inna oferta. Tu jest ta poprawna:
https://www.plus.pl/uslugi/roaming-w-pl ... taPromocje
 Relacje PM off  

#145 PostWysłany: 11 Wrz 2019 14:57 

niebieski
@trocha To jest jedna z tych absurdalnych ofert, która jest lepsza dla ludzi z ulicy (na kartę) niż dla tych co płacą abonament.
Tu jest oferta "na kartę":
Cytuj:
https://www.plus.pl/documents/16/13424784/Pakiet_Euroatlantycki-tani_Internet_w_Roamingu_w_Mix_i_Na_Karte.pdf
 Relacje PM off
trocha uważa post za pomocny.

[ 145 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości