Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 344 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#61 PostWysłany: 30 Sty 2014 15:51 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 330
niebieski
szymonpoznan1 napisał(a):
Może głupie pytanie, ale czy z wniesieniem lustrzanki na mecz w MSG będzie jakiś problem? Czy lepiej zostawić w hotelu?

Z wniesieniem nie będzie problemu, ale będzie problem z robieniem zdjęć.
Na Brooklyn Nets w XI 2013 wyglądało to tak:
1. kontrola na bramce i pytanie czy aparat ma odkręcany obiektyw (w ich rozumieniu = profesjonalny sprzęt). Odpowiedziałem, że tak to sprzedali mi info, żebym nie robił nim zdjęć, jest zakaz.
2. Siedziałem wysoko, pstryknąłem kilka zdjęć przed meczem ale zaraz pojawiła się obsługa z tym samym tekstem. Kazali schować i to miało być ostatnie ostrzeżenie.
3. Choć wyglądało to komicznie przetestowałem jeszcze robienie zdjęć Ipad`em no i to już było przegięcie pały. Nice girl powiedziała mi, że jak jeszcze coś wyciągnę to mnie wyprosi. Nie miało znaczenia, ze Ipad nie ma odkręcanego obiektywu.
Podejrzewam, że dość swobodnie podchodzą do tego co jest sprzętem profesjonalnym i wszystko jest subiektywną decyzją ochrony.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#62 PostWysłany: 30 Sty 2014 15:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
No to trudno, zostawię moją 'profesjonalną lustrzankę' w hotelu :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#63 PostWysłany: 31 Sty 2014 21:31 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2184
złoty
Ja w Staples Center miałem ciekawą rozmowę z Panią z ochrony. Miałem lustro Canona z obiektywem 24-105L (dla nie znających sprzętu przód wysuwa się przy zoomowaniu). Oczywiście przed meczem robiłem zdjęcia. Podeszła do mnie Pani i powiedziała że obiektyw może mieć maksymalnie ileś tam cali (przyłożyła jakąś miarkę). Powiedziała mi że mogę robić zdjęcia kiedy obiektyw jest całkowicie zsunięty (czyli przy ogniskowej 24mm) ale jak go wysunę to mnie wyprosi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#64 PostWysłany: 31 Sty 2014 23:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2867
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
gdzie kupowaliscie bilety ?
caly czas sie zastanawiam na tym viagogo bo jest najtansze
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#65 PostWysłany: 01 Lut 2014 12:34 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2184
złoty
Ja kupowałem w ticketmaster. Drożej, ale pewniej. Bilety odbiera się w okienku w hali (odpada koszt przesyłki).
Pamiętaj że viagogo tylko pośredniczy w sprzedaży biletu pomiędzy dwiema osobami fizycznymi. Zdarzyło mi się że osoba od której kupiłem bilet go po prostu go nie wysłała bo się rozmyśliła. Viagogo niby pomogło ale dostałem bilet w zupełnie innej części hali (czytaj dwa razy dalej od parkietu).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#66 PostWysłany: 01 Lut 2014 12:55 

Rejestracja: 20 Lis 2010
Posty: 411
niebieski
Polecam stubhub.com - na interesujące mnie wydarzenia bilety były tańsze niż na ticketmasterze czy viagogo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#67 PostWysłany: 01 Lut 2014 14:55 

Rejestracja: 27 Lis 2013
Posty: 55
Na meczu Raptorsów w Toronto bez problemów wszedłem z nikonem d5000 z obiektywem 17-55 i ani razu nikt nie poprosił mnie o niefotografowanie, a chodziłem i pstrykałem sporo.. no ale to Kanada.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#68 PostWysłany: 01 Lut 2014 15:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2867
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
a ma ktoś jakies doświadczenia z kupowaniem biletow przed hala ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#69 PostWysłany: 03 Lut 2014 00:33 

Rejestracja: 28 Lip 2013
Posty: 43
tasma napisał(a):
Ja kupowałem w ticketmaster. Drożej, ale pewniej. Bilety odbiera się w okienku w hali (odpada koszt przesyłki).
Pamiętaj że viagogo tylko pośredniczy w sprzedaży biletu pomiędzy dwiema osobami fizycznymi. Zdarzyło mi się że osoba od której kupiłem bilet go po prostu go nie wysłała bo się rozmyśliła. Viagogo niby pomogło ale dostałem bilet w zupełnie innej części hali (czytaj dwa razy dalej od parkietu).


Na stubhubie bedzie pewniej jak tylko wybierzesz bilety w opcji instant download. Po zakupie idę do sklepu Staples i sobie drukuję, odpada więc koszt wysyłki, dochodzi około 2 dolary za dostęp do internetu i wydruk. Wczoraj wróciłem z USA i byłem na devilsach, netsach i studenckim seton hall. Wszystkie kupione na stubhubie. Gdyby je kupił na ticketmasterze byłbym w plecy na devilsach 30 dolarów na sztuce, na netsach 50 na sztuce. Pytanie czy,teoretyczna tylko, większa pewność jest tyle warta. Dla mnie zupełnie nie, choć oczywiscie rozumiem, ze ktos inny moze miec odmienne zdanie.
Co do kupowania pod hala to zupełnie odradzam, żadna pewność, fatalne ceny, szczególnie pod MSG i Barclays Center, za każdym razem pytam koni, po ile, i zdecydowanie odradzam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#70 PostWysłany: 03 Lut 2014 04:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2013
Posty: 101
Loty: 29
Kilometry: 29 013
niebieski
Ile przed meczem najlepiej rezerwować bilety?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#71 PostWysłany: 03 Lut 2014 18:12 

Rejestracja: 28 Lip 2013
Posty: 43
Adsun napisał(a):
Ile przed meczem najlepiej rezerwować bilety?

nie ma reguły, trzeba śledzić interesujące nas spotkanie, w moim przypadku bywało, że kupowałem przed wyjazdem z PL jak i w dniu meczu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#72 PostWysłany: 04 Lut 2014 18:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Ja byłem w ubiegły piątek w na meczu: NY Knicks - Cleveland Cavaliers w MGS i mówiąc krótko jestem pod mega wrażeniem. Sam mecz zainteresowani pewnie widzieli, od początku 10-15 punktowa przewaga, więc spokojnie, choć kilka ciekawych akcji też było. Ale sama atmosfera po prostu miażdżąca. Hala wielka, wygląda jak nowa, wypełniona prawie po brzegi, dobre nagłośnienie, świetna oprawa w przerwach (między innymi wyłapywanie gwiazd z ich boxów i pokazywanie na ekranie, strzelanie koszulkami, był też słynny ostatnio na YT Titus - czyli ten mały dzieciak, który rzuca do kosza itp.) no a już w trakcie samego meczu atmosfera - kibice dają radę konkretnie. Głośno, wszyscy się świetnie bawią, a nie tylko siedzą i patrzą, albo zajadają popcorn. No i do tego ten amerykański luz, teksty kibiców wykrzykiwane podczas meczu - bezcenne.

Za bilet zapłaciłem jak już pisałem wcześniej. 101$ - kupowane na portalu NBA.com - w zakładce Resale. Nie wiem jak ceny na innych portalach, nie porównywałem chciałem mieć pewny bilet.

Mecz uważam, za najlepszy punkt wypadu do NY. Jedyne czego żałuje to to, że podczas mojego pobytu były 3 mecze i wybrałem akurat ten ostatni. Gdybym wybrał pierwszy to na 100% byłbym też na pozostałych dwóch ;)

Poniżej kilka filmików i zdjęć. Jakość marna, bo robione telefonem, gdyż nie ryzykowałem z braniem lustrzanki.












Załączniki:
IMG_0892.png
IMG_0892.png [ 606.73 KiB | Obejrzany 8181 razy ]
IMG_3791.JPG
IMG_3791.JPG [ 316.23 KiB | Obejrzany 8181 razy ]
IMG_3779.JPG
IMG_3779.JPG [ 218.39 KiB | Obejrzany 8181 razy ]
IMG_3770.JPG
IMG_3770.JPG [ 260.8 KiB | Obejrzany 8181 razy ]
IMG_3757.JPG
IMG_3757.JPG [ 265.48 KiB | Obejrzany 8181 razy ]
IMG_3756.JPG
IMG_3756.JPG [ 307.84 KiB | Obejrzany 8181 razy ]
IMG_3755.JPG
IMG_3755.JPG [ 414.17 KiB | Obejrzany 8181 razy ]
IMG_3754.JPG
IMG_3754.JPG [ 295.64 KiB | Obejrzany 8181 razy ]
IMG_3749.JPG
IMG_3749.JPG [ 257.21 KiB | Obejrzany 8181 razy ]
IMG_3740.JPG
IMG_3740.JPG [ 254.93 KiB | Obejrzany 8181 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#73 PostWysłany: 04 Lut 2014 19:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2867
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
extra! gratuluje wypadu !

Ps slaby ten maly, jest jak graliśmy pod blokiem 15 lat temu to jak były nie rowne składy to sobie takich lebkow dobieraliśmy i lepsi byli,
jeden to się chyba nawet Gortat nazywal :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#74 PostWysłany: 04 Lut 2014 20:58 

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 1185
Loty: 131
Kilometry: 272 438
niebieski
szymonpoznan1 napisał(a):
Ja byłem w ubiegły piątek w na meczu: NY Knicks - Cleveland Cavaliers w MGS i mówiąc krótko jestem pod mega wrażeniem. Sam mecz zainteresowani pewnie widzieli, od początku 10-15 punktowa przewaga, więc spokojnie, choć kilka ciekawych akcji też było. Ale sama atmosfera po prostu miażdżąca. Hala wielka, wygląda jak nowa, wypełniona prawie po brzegi, dobre nagłośnienie, świetna oprawa w przerwach (między innymi wyłapywanie gwiazd z ich boxów i pokazywanie na ekranie, strzelanie koszulkami, był też słynny ostatnio na YT Titus - czyli ten mały dzieciak, który rzuca do kosza itp.) no a już w trakcie samego meczu atmosfera - kibice dają radę konkretnie. Głośno, wszyscy się świetnie bawią, a nie tylko siedzą i patrzą, albo zajadają popcorn. No i do tego ten amerykański luz, teksty kibiców wykrzykiwane podczas meczu - bezcenne.

Za bilet zapłaciłem jak już pisałem wcześniej. 101$ - kupowane na portalu NBA.com - w zakładce Resale. Nie wiem jak ceny na innych portalach, nie porównywałem chciałem mieć pewny bilet.

Mecz uważam, za najlepszy punkt wypadu do NY. Jedyne czego żałuje to to, że podczas mojego pobytu były 3 mecze i wybrałem akurat ten ostatni. Gdybym wybrał pierwszy to na 100% byłbym też na pozostałych dwóch ;)


Ja też wróciłem do Polski w niedzielę i też byłem z synem na Knicks - Cavs a do tego również na Knicks - Lakers, Nets - Raptors i Nets - Thunder. :D
Wrażenia faktycznie bezcenne, byliśmy wcześniej w Europie na meczu przedsezonowym NBA w Manchesterze i na towarzyskich meczach drużyny USA w Barcelonie, ale prawdziwy mecz NBA w Stanach to zupełnie inna bajka.

Na meczu Knicks - Cavs siedziieliśmy po przekątnej od Ciebie, przy zejściu do szatni gości. Specjalnie upolowałem takie bilety, bo polowaliśmy na autograf Kyrie Irvinga. I faktycznie się udało, bo Kyrie schodząc z rozgrzewki rozdał sporo autosów.

Co do biletów - na jeden mecz mieliśmy gratisy od znajomego z jednego z klubów (normalnie po 250 USD za sztukę) ale wszystkie pozostałe kupowałem na StubHubie - zero problemów, ceny przeważnie dużo poniżej nominalnych, więc nie warto przepłacać.
Przykładowo 12USD zamiast nominalnych 35USD za Brookln - Toronto, 57 USD zamiast nominalnych 125USD za Knicks - Cavs, tylko na Lakersów ceny były pogięte bo to mecz klasyk.
Bilety na StubHubie tanieją im bliżej meczu, najtańsze są z reguły tuż przed tylko trzeba znaleźć miejsce do ich wydrukowania.

I tak zawsze bylismy jednymi z pierwszych wchodzących więc obaw że ktoś będzie miał dubla zakupionego biletu nie miałem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#75 PostWysłany: 04 Lut 2014 21:00 

Zdjęcia super. A co do przepisów, niektóre są kuriozalne i zupełnie niezrozumiałe, ale najgorsze, że wiele z nich jest strasznie rygorystyczna i nie ma odstępstw od ich przestrzegania.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#76 PostWysłany: 04 Lut 2014 22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Temat o NHL wydzieliłem do osobnego wątku, żeby nie mieszać.

Tak więc o NBA piszemy tutaj, a o NHL tutaj: viewtopic.php?f=18&t=41433
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#77 PostWysłany: 11 Lut 2014 01:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2867
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
lahcimmm2 napisał(a):
dostałem dziś wize wiec zaczynam polowanie, do wyboru mam:

New York - Dallas - srednia cena
Wizzard - Magic - bardzo dobra,
New York - Golden State - bardzo droga

co myślicie ? bo nie jestem na topie z NBA teraz,


kupiłem Wizzard - Magic (102 sektor) 25S, StubHub - cena nominalna 66S,
blisko lawki Wizzard,

na MSG będę polowal pod hala
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#78 PostWysłany: 11 Lut 2014 02:14 

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 1185
Loty: 131
Kilometry: 272 438
niebieski
Na Wizards bilety są jedne z najtańszych w lidze, na StubHubie przed meczem najtańsze kosztują grosze.
Sektor 102 fajny, masz szansę na autografy czy zdjęcia, przyjdź tylko odpowiednio wcześniej, najlepiej od razu jak będą wpuszczać, bo autografy zbiera się od schodzących po rozgrzewce zawodników.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#79 PostWysłany: 11 Lut 2014 02:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011
Posty: 2
Loty: 138
Kilometry: 249 774
Witam

Moje doświadczenia z NBA i NHL

Washington DC - 10.2011, mecz Lightning vs Capitals, spontan, bilet kupiony od lokalnego supportera w środku hali Verizon, jak powiedziałem, że przyjechałem na mecz ze Szkocji to sprzedał za prawie 50% taniej niż wartość biletu ale nie pamiętam ile to było, miejscówka kilka rzędów od samej góry. Robiłem zdjęcia moim D60 z 18-55mm i 80-300mm, nikt się o nic nie pytał, nikt nie zwrócił mi żadnej uwagi.

Oakland - 02.2012, mecz Suns vs Warriors, bilet kupiony z dobre pół roku wcześniej online (nie pamiętam z jakiej stronki) z przesyłką via FedEX, kosztowało to kupę kasy, razem jakieś $150, bo nie miałem pojęcia czy dostałbym bilet na miejscu (a dostałbym). Od razu na wejściu zarekwirowali mi w/w sprzęt foto do depozytu na czas trwania meczu, na nic się wdała moja gadka, że to "one time only experience" :) więc Gortata mam tylko na komórce z daleka ;)

Los Angeles - 02.2012 - w hali Staples byłem na trzech meczach, Hawks vs Lakers, Spurs vs Clippers i Flames vs Kings, we wszystkich przypadkach bilety kupowałem przed samymi meczami. Trzeba było swoje odstać w kolejce, ale w sumie bez problemu było :) Nie pozwolono mi wnieść "lufy" 80-300mm, więc musiałem go oddać do depozytu, natomiast nie było problemu z robieniem zdjęć obiektywem 18-55mm po uprzednim jego sprawdzeniu przez ochronę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#80 PostWysłany: 12 Lut 2014 19:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2867
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
greg0 napisał(a):
Na Wizards bilety są jedne z najtańszych w lidze, na StubHubie przed meczem najtańsze kosztują grosze.
Sektor 102 fajny, masz szansę na autografy czy zdjęcia, przyjdź tylko odpowiednio wcześniej, najlepiej od razu jak będą wpuszczać, bo autografy zbiera się od schodzących po rozgrzewce zawodników.


fajne na STUBHubie jest to , ze widać lawki rezerwowych,
zawsze można usiasc przy /swojej druzynie/ lub w miejscu gdzie po rozgrzewce mozna zapolować na autograf
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 344 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group