Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 296 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#121 PostWysłany: 14 Sie 2014 13:24 
Awatar użytkownika

złoty
thx, celuje w to spotkanie, w PL pomiedzy swietami wiec latwiej urlop bedzie dostac

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#122 PostWysłany: 04 Wrz 2014 16:15 
Awatar użytkownika

Loty: 248
Kilometry: 636 025
niebieski
Witam,

Będę w LA w Styczniu 2015 , głównym celem wyjazdu są mecze NBA , których będzie przez ten czas do obejrzenia 8 ( 4 Lakers i 4 Clippers , Lakers to priorytet )

Chciałbym zwrócić sie z prośbą o pomoc na temat kupna biletów. Czy warto kupować je już zaraz , czy czekać , jeśli tak to gdzie najlepiej itd itd. ? Przeglądam stubhub i ticketexchange , ale dość mało opcji a ceny wysokie , szczególnie jesli chce kupic tylko 1szt. , np na taki mecz Lakers vs Cleveland ceny kosmiczne , najtansze podchodzące pod 200 usd...

Z góry dzięki za pomoc !

#123 PostWysłany: 05 Wrz 2014 22:16 
Awatar użytkownika

Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
Lakers - Cleveland
to akurat hicior, cena nie dziwi,
jak ja kupowałem biletu to używałem stubhub,
moje najdroższe były w ostatnim tygodniu, a czym wcześniej tym lepiej ( Knicks,Wizards)

#124 PostWysłany: 06 Wrz 2014 09:45 
Awatar użytkownika

Loty: 78
Kilometry: 164 102
niebieski
Cześć,
planuję na luty 2015 wyjazd do NY. Oczywiście bez meczu się nie obejdzie. Priorytet do Knikcs i tu zagwozdka. Otóż na stronie NBA jest mecz 20 lutego vs. Heat http://www.nba.com/gameline/20150220/ a na ticketmaster echo w tym terminie http://www.ticketmaster.com/New-York-Kn ... o_Calendar

O co może chodzić? Jeszcze nie ma biletów online? Jeśli tak, to kiedy się można spodziewać i jakie szanse na zakup?

Wiem, że kilka dni wcześniej jest All Star Game w MSG. Ale ceny w tej chwili to jakaś miazga jest. Macie jakieś doświadczenia jak wyrwać taniej?

http://tickets.allstarweekendnewyork.co ... +Star+Game

#125 PostWysłany: 06 Wrz 2014 10:00 
Awatar użytkownika

srebrny
Shaq napisał(a):
Cześć,
planuję na luty 2015 wyjazd do NY. Oczywiście bez meczu się nie obejdzie. Priorytet do Knikcs i tu zagwozdka. Otóż na stronie NBA jest mecz 20 lutego vs. Heat http://www.nba.com/gameline/20150220/ a na ticketmaster echo w tym terminie http://www.ticketmaster.com/New-York-Kn ... o_Calendar

O co może chodzić? Jeszcze nie ma biletów online? Jeśli tak, to kiedy się można spodziewać i jakie szanse na zakup?

Wiem, że kilka dni wcześniej jest All Star Game w MSG. Ale ceny w tej chwili to jakaś miazga jest. Macie jakieś doświadczenia jak wyrwać taniej?

tu są:
http://www.stubhub.com/search/doSearch? ... &geo_exp=1
zaczynają się od 90 dolarów co moim zdaniem z takim przeciwnikiem w MSG jest przyzwoitą ceną

#126 PostWysłany: 06 Wrz 2014 10:02 
Awatar użytkownika

srebrny
lahcimmm2 napisał(a):
Shaq napisał(a):
Cześć,

tu są:
http://www.stubhub.com/search/doSearch? ... &geo_exp=1
zaczynają się od 90 dolarów co moim zdaniem z takim przeciwnikiem w MSG jest przyzwoitą ceną
,

co do All Star to miejsce rozgrywanie tego meczu w tym roku bardzo a bardzo sprzyja takiej cenie :/
za to zaoszczędzisz na locie:)
Shaq lubi ten post.

#127 PostWysłany: 06 Wrz 2014 10:02 

niebieski
Z Heat ceny mogą byc wysokie, aczkolwiek tak jak sie tutaj sporo razy pojawiało warto patrzeć na stubhubie. My byliśmy na 3 meczach i tylko na pierwszy kupiliśmy na ticketmasterze, a pozniej tylko stubhub bo było duzo taniej, albo lepsze miejsca w takiej samej cenie.
 Relacje PM off
Shaq lubi ten post.

#128 PostWysłany: 06 Wrz 2014 10:12 
Awatar użytkownika

niebieski
Dzięki! No właśnie te loty z ost. promocji bardzo sprzyjają takiej eskapadzie. No ale $800 za mecz to grubo i tak. Chociaż mam w tym terminie urodziny, dość mocno okrągłe niestety, i taki prezent trochę osłodziłby osiągnięcie takiego wieku :)

#129 PostWysłany: 06 Wrz 2014 10:20 
Awatar użytkownika

srebrny
Shaq napisał(a):
Dzięki! No właśnie te loty z ost. promocji bardzo sprzyjają takiej eskapadzie. No ale $800 za mecz to grubo i tak. Chociaż mam w tym terminie urodziny, dość mocno okrągłe niestety, i taki prezent trochę osłodziłby osiągnięcie takiego wieku :)

jaki bardzo Ci zależy to poproś znajomych żeby się zrzucili, jak nie wystarczy to dorzuć resztę,
okrągłe urodziny ma się raz na 10 lat, a wydarzenie moim zdaniem wykracza bardzo po za bariery sportu i jest właściwie show,

alternatywą mogą być imprezy okolicznosciowe takie jak konkurs wsadów, zręczności itp.,
które są częścią weekendu i w tym roku są z tego co się orientuje organizowane w hali Nets na Broklynie (do sprawdzenia)

BTW nie myślałes, żeby jechać MegaBusem do Waszyngtonu na mecz Gortata ?
bilety tanie jak barszcz i na mecz i na autobus, muzea w Waszyngtonie genialne i darmowe,
zrobiłem tak w zeszłym roku i polecam, sektor 102 to może i fotkę z Gortatem po rozgrzewce zaliczysz:)

#130 PostWysłany: 06 Wrz 2014 11:13 
Awatar użytkownika

niebieski
lahcimmm2 napisał(a):
Shaq napisał(a):

BTW nie myślałes, żeby jechać MegaBusem do Waszyngtonu na mecz Gortata ?
bilety tanie jak barszcz i na mecz i na autobus, muzea w Waszyngtonie genialne i darmowe,
zrobiłem tak w zeszłym roku i polecam, sektor 102 to może i fotkę z Gortatem po rozgrzewce zaliczysz:)

O proszę, to jest myśl. Szczególnie, że 20.02 grają vs. Cavs... ;)
lahcimmm2 lubi ten post.

#131 PostWysłany: 08 Wrz 2014 08:56 
Awatar użytkownika

Loty: 248
Kilometry: 636 025
niebieski
lahcimmm2 napisał(a):
Lakers - Cleveland
jak ja kupowałem biletu to używałem stubhub,
moje najdroższe były w ostatnim tygodniu, a czym wcześniej tym lepiej ( Knicks,Wizards)

Z tego co widzę na stronie Lakers to
Tickets for the 2014-15 regular season are not currently on-sale. There is not yet a date set for tickets to go on-sale for the regular season. Once ticketing information is finalized, this page will be updated

Czyli rozumiem , że to co w tym momencie jest na stub-hubie i ticketexchange to jedynie odsprzedaż biletów od posiadaczy karnetów na cały sezon , a zwykle bilety dopiero trafią do normalnej sprzedaży także chyba warto poczekać z kupowaniem :)?

#132 PostWysłany: 13 Wrz 2014 20:54 
Awatar użytkownika

srebrny
lahcimmm2 napisał(a):
Lakers - Cleveland

zawsze myslalem ze hicior jest wtedy jak graja dwie czolowe druzyny
 Relacje PM off  

#133 PostWysłany: 14 Wrz 2014 03:48 
Awatar użytkownika

Loty: 40
Kilometry: 118 431
Kobe vs Lebron to jest zdecydowanie hicior ;)
 Relacje PM off  

#134 PostWysłany: 14 Wrz 2014 21:04 
Awatar użytkownika

Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
Nowitzki: Kobe po kontuzji zobaczymy jak bedzie sie sprawowal.

Wysłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 4
 Relacje PM off  

#135 PostWysłany: 19 Wrz 2014 15:29 
Awatar użytkownika

Loty: 238
Kilometry: 299 890
Czy ktoś się wybiera może na 15 stycznia do Londynu na Bucks vs. Knicks?

W tym roku byłem na Hawks vs. Nets. Orientacyjne koszty:
- Loty FR z Poznania wyszły za +/- 100zł
- Bilet na mecz +/- 450zł (sensowne miejsca, górnego poziomu w ogóle nie warto rozważać).

Na styczeń 2015 będę próbował z Wawy.
 Relacje PM off  

#136 PostWysłany: 19 Wrz 2014 15:38 

Loty: 120
Kilometry: 257 443
niebieski
Zastanawiam się nad Londynem, chociaż mogli się bardziej wysilić z doborem drużyn.
Bucks to jednak ogony NBA a Knicksów już chyba trochę za dużo. Zresztą byłem na nich w NY w tym roku, no ale zobaczymy.
Póki co przebieram już nogami na Berlin 8 października i spotkanie z kochanymi mistrzami z San Antonio.

#137 PostWysłany: 08 Paź 2014 23:09 
Awatar użytkownika

srebrny
taki dowcip:

Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#138 PostWysłany: 08 Paź 2014 23:32 
Awatar użytkownika

Zasłużyli sobie, grali jak równy z równym. Na pewno miało na to wpływ nastawienie i motywacja SAS, dla których była to zwykła pokazówka, trening, nic nie znaczący mecz przedsezonowy, czy jak to inaczej nazwać.
 Relacje PM off  

#139 PostWysłany: 08 Paź 2014 23:56 

W nogę są NO.1, w siatkę ostatnio też pokazali, że potrafią grać, a teraz jeszcze kosz i...mistrz NBA pokonany...
 Relacje PM off  

#140 PostWysłany: 09 Paź 2014 18:15 

Loty: 120
Kilometry: 257 443
niebieski
Ktoś był w Berlinie? Bo właśnie wracam i chętnie poznałbym wrażenia. Moje będą bardzo subiektywne bo jestem kibicem Spurs od lat dwudziestu kilku i choćby nie wiem co to byłbym w Berlinie w 7-ym niebie.
Widziałem sporo Polaków kibiców Spurs. Nawet pod hotelem w którym Spursi mieszkali od soboty a do którego wczoraj przyjechała też Lady Gaga na dzisiejszy koncert (była też na meczu) stało sporo ziomków.
na hali miałem idealną miejscówkę przy zejściu Spursów do szatni więc zebrałem autografy od prawie wszystkich poza Duncanem i Leonardem, którzy wyszli i zeszli innym wyjściem. Na osłodę przybiłem Timowi 5-tkę.
Było naprawdę genialnie, chciałem iść jeszcze dziś poczatować pod hotelem ale Spursi w nocy od razu po meczu odlecieli do Stambułu.

[ 296 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości