Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 344 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#21 PostWysłany: 20 Gru 2013 00:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
może Kobe zdąży dojść do formy : )
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#22 PostWysłany: 20 Gru 2013 00:35 

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 1185
Loty: 131
Kilometry: 272 438
niebieski
Nie mogę pominąć tej dyskusji, bo do NY jadę z rodzinką, ale my dwaj z synem to prawie tylko ze względu na NBA.
Absolutny priorytet to mecz Knicksów z Lakersami, Kobe wyautowany na 6 tygodni, ale jak będzie 5 to może się uda...
Ale w czasie kiedy będziemy zagrają jeszcze Knicks z Bostonem i Cleveland, a Brooklyn z Toronto i Oklahomą.
Chcemy iść na co się da z NBA a z ciekawości jeszcze na hokeja - raczej Islandersów za małe pieniądze.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#23 PostWysłany: 20 Gru 2013 00:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
o shit, nie sprawdziłem jeszcze newsów z dzisiaj ---- no to Kobe nie wróci do formy
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#24 PostWysłany: 06 Sty 2014 02:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2866
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
piotrek_ napisał(a):
viagogo, to nie jest najbardziej wiarygodna strona, ja bym kupił z oficjalnej sprzedaży ;)

Tutaj masz linka do Wizzair:

http://www.ticketmaster.com/Washington- ... _PROMOPAGE

Bilety faktycznie dużo tańsze od Knicks.


tylko dlaczego na viagogo sa tansze ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#25 PostWysłany: 08 Sty 2014 01:42 

Rejestracja: 28 Lip 2013
Posty: 43
przepraszam, że nie odpisałem wcześniej. Na all star week strasznie drogo na stubhubie. Poniżej screen z mojego konta na stubhubie
Image

Nie ma się co bać tej strony, spokojnie można zamawiać. Nie ma tej bezczelnej ticketmasterowej prowizji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#26 PostWysłany: 08 Sty 2014 01:49 

Rejestracja: 28 Lip 2013
Posty: 43
greg0 napisał(a):
Nie mogę pominąć tej dyskusji, bo do NY jadę z rodzinką, ale my dwaj z synem to prawie tylko ze względu na NBA.
Absolutny priorytet to mecz Knicksów z Lakersami, Kobe wyautowany na 6 tygodni, ale jak będzie 5 to może się uda...
Ale w czasie kiedy będziemy zagrają jeszcze Knicks z Bostonem i Cleveland, a Brooklyn z Toronto i Oklahomą.
Chcemy iść na co się da z NBA a z ciekawości jeszcze na hokeja - raczej Islandersów za małe pieniądze.


Knicks będą Cię więcej kosztować niż Nets, znacznie więcej. By zobaczyć islanders niestety ale będziesz musiał wynająć samochód. Warto rozważyć Devils, łatwy dojazd z Penn station z NJ transit. Rangers w MSG sporo kosztują, chyba nawet więcej niż Knicks.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#27 PostWysłany: 08 Sty 2014 02:03 

Rejestracja: 28 Lip 2013
Posty: 43
piotrek_ napisał(a):
Ostatecznie skończyło się na tym, że kupiłem bilet na mecz Los Angeles Lakers-Utah Jazz. Kobe przed tygodniem wrócił na parkiet. Zobaczyć Lakersów na żywo, to będzie spore wydarzenie ;)

Bilet kupiony przez ticketmarket. Cena normalnie 50$, jednak po dodaniu kolejnych opłat ostateczna - 64.40$. Sektor 319 u góry na wprost parkietu.
Teraz to już tylko czekać. Zostały 2 miesiące :)


Twój sektor, na dzisiaj 41,30 za jeden bilet, stawiam, że będzie taniej, nie za dużo, ale taniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#28 PostWysłany: 16 Sty 2014 11:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Zakupione: 12 Marzec; Toronto Raptors-Detroit Pistions za $31,70 na StubHub, ten sam sektor (116) na nba.com za 49CAD..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#29 PostWysłany: 22 Sty 2014 22:48 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 218
Loty: 180
Kilometry: 424 089
niebieski
Nie wiecie jaka jest długość przerwy pomiędzy rundą zasadniczą a playoff. Jestem w LA na
ostatnim meczu rundy zasadniczej, potem jeszcze przez 2 tygodniu przemieszczam się
przez San Francisco, Atlantic City i New York i zastanawiam się, czy będzie jeszcze
szansa na jakis mecz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#30 PostWysłany: 22 Sty 2014 22:58 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2183
złoty
Jest 2-3 dni przerwy. Tylko pamiętaj że w pierwszej rundzie dwa pierwsze mecze gra się na parkiecie drużyny wyżej rozstawionej. Na miejscach 1-4 na 99% będą Oklahoma, San Antonio, Potland i ktoś z trójki Golden, Clips i Houston.
Do Oracle na Warriors raczej biletów nie kupisz bo tam są sell outy nawet jak przyjedzie Milwakue Bucks w regular sason. Pozostaje Ci mieć nadzieje że będą do Clippersi i że Ci się uda kupić bilet (co nie będzie tanie, stawiam że minimum 300USD za miejsce pod sufitem Staples).
Ewentualnie mecz nr 3 w serii odbędzie się około 8-10 dni po zakończeniu regular season.
Edycja:
Nie doczytałem że będziesz też na wschodnim wybrzeżu.
Knicks raczej nie będzie w PO, za to Nets powinni być może nawet na miejscu 3-4. Ewentualnie są jeszcze Wizards.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#31 PostWysłany: 22 Sty 2014 23:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Ja będę w NY od piątku i wybieram się na mecz Knicks - Cleveland Cavaliers (30.01) - płaciłem po 101$ za bilet w sektorze 120 - na stronie nba.com - w zakładce tickets, jednak wybrałem Resale. Nominalnie na bilecie mam 110$. Nie wiem czy tanio czy drogo, założenie miałem, żeby nie siedzieć pod dachem i zmieścić się do 100$ za bilet, przekroczyłem o 1$, ale jest ok :-)

PS: Cena przy przeglądaniu - wybieraniu biletów wynosiła 83$, ale po dodatkowych opłatach serwisowych itp. wyszło po 101$.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#32 PostWysłany: 23 Sty 2014 00:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
jestem hardkorowym fanem nba od wielu lat, ale żeby dać 100$ za mecz nicks - cavs --- jednak żaden ze mnie fan w porównaniu do was : )
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#33 PostWysłany: 23 Sty 2014 00:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
Jakich cen można się spodziewać na mecze Netsów przy założeniu że wejdą do play-offów? Podobnych jak w sezonie zasadniczym czy będzie jakieś szaleństwo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#34 PostWysłany: 23 Sty 2014 00:30 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 218
Loty: 180
Kilometry: 424 089
niebieski
Mi od kilku lat podoba się paka Miami. W zeszłym roku byłem w Miami na Detroit Pistons.
Bilety kupowałem na oficjalnym portalu resale za $46 (miejsca średnie, ale na wprost).
Z ciekawości poszedłem też na mecze w Waszyngtonie z Chicago (róg pod dachem za $5)
i na Brooklyn - Orlando za $10 (obie imprezy na stubhub).

Niedawno zaś kupowałem koledze bilety na Brooklyn - Miami. Co prawda wydał za nie aż
$100/os., ale samo spotkanie, powstanie stwierdzenia lebronding, czy też 2 dogrywki, warte
były tych pieniędzy :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#35 PostWysłany: 23 Sty 2014 00:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
rw30 napisał(a):
jestem hardkorowym fanem nba od wielu lat, ale żeby dać 100$ za mecz nicks - cavs --- jednak żaden ze mnie fan w porównaniu do was : )


Szczerze mówiąc nie wiem czy to tanio czy to drogo. Powiedziałem sobie, że więcej na 100 nie dam i tak też wyszło. Nie chciałem siedzieć pod dachem, więc wziąłem miejsca najbliżej parkietu w tym limicie cenowym, podobno ten sektor nie jest zły. A na mecz idę, bo zawsze o tym marzyłem, raz nie zawsze ;) W chwili gdy kupowałem (kilka dni temu, ta cena była najlepsza, kolejne bilety w tym sektorze były już po 20-30$ droższe. A pod dachem około 50$ + około 20$ haraczu. Na mecz z Lakersami było niecałe 2x drożej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#36 PostWysłany: 23 Sty 2014 00:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
nie no ja rozumiem że raz nie zawsze i wogóle, ale raz że już jestem trochę stary a dwa że jednak i nix i cavs to trochę żenada w tym roku
no, mniejsza o moje zrzędzenie, niech melo rzuci 50 i niech będą 3 dogrywki Ci życzę

stety niestety magia MSG robi swoje [głównie winduje cenę biletu : )]
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#37 PostWysłany: 23 Sty 2014 00:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
No i tutaj robi się mała sprzeczność. Ja szczerze mówiąc nie śledzę tak aktywnie NBA - nie jestem typowym piknikiem, ale też nie na wszystko jest czas. Jednak jak podałem dwóm znajomym, że w okresie kiedy jestem w NY są trzy mecze Knicksów: Cleveland, Boston i Lakers to ku mojemu zdziwieniu w pierwszej kolejności odrzucili Lakersów, a w drugiej Boston i postawili że najciekawszy będzie mecz z Cleveland... A były to 2 nie związane ze sobą osoby, które śledzą NBA non stop więc zaufałem. Teraz już nic nie zrobię - bilet jest i mimo wszystko mam nadzieję 'że będzie fajnie' :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#38 PostWysłany: 23 Sty 2014 01:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
wybór faktycznie jak między śmiercią przez ukamienowanie a przez bururu, no cóż, nieważne skoro bilet już kupiony, udanego meczu życzę ;)
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#39 PostWysłany: 23 Sty 2014 01:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
rw30 napisał(a):
wybór faktycznie jak między śmiercią przez ukamienowanie a przez bururu, no cóż, nieważne skoro bilet już kupiony, udanego meczu życzę ;)


A Ty w jakiej kolejności byś uporządkował te mecze?:D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#40 PostWysłany: 23 Sty 2014 01:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
nie wiem kiedy jedziesz, ale jeśli byłaby szansa zobaczyć Kobego to jednak lakers jako #1 [był długo kontuzjowany, długo się leczył po czym kontuzjował się znowu i nadal nie gra]
Kobe vs. Melo @ MSG --- sounds like a good shootout
#2 to cavs, nieciekawy team ale mają Kyrie Irvinga, który jest fun to watch
Boston w tym roku dość otwarcie tankuje, więc nie ma o czym mówić

w skórcie tyle
aha, jeśli kobe miałby grać to pewnie bilety na lakers sporo pójdą w górę
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 344 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group