Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 89 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 12 Lis 2017 12:11 

Rejestracja: 03 Lis 2017
Posty: 2
-- 12 Lis 2017 12:05 --

No i jestesmy. Temperatura ok. Po 26-30 stopni w dzien, w nocy tez cieplo wiec bez zadnych sweterkow sie obchodzimy. Trafilismy akurat na zjazd gejow...co w sumie nie jest czyms do ogladania. Mnostwo nagich facetow na ulicach i plazy. Troche perwersyjne jak dla mnie. Radze unikac tych zjazdow jesli podrozuje sie z dziecmi.

-- 12 Lis 2017 12:11 --

pepito28 napisał(a):
Cześć :)
Szukam taniego i fajnego noclegu na południu Gran Canarii dla 3 osób w terminie 6-12 stycznia 2018.
Czy ktoś może coś polecić? :)

Polecam ,,cozy apartment,, w el tablero wynajmuje Elizabeth. Naprawde super mieszkanie. 2 sypialnie i 2 lazienki wiec nie tracimy czasu czekajac jeden na drugiego. Salon i kuchnia. Plus garaz podziemny wiec bez problemu z parkowaniem. Net i wszystkie wyposazenie jest! Jestesmy super zaskoczeni. I jtak tanio trafilismy. Na bnb.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze
Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN
#62 PostWysłany: 12 Gru 2017 23:51 

Rejestracja: 12 Gru 2014
Posty: 328
srebrny
W listopadzie 2017 roku spędziłem trzy dni na Gran Canarii. Oto moje miejsca noclegowe. Może się komuś przydadzą.
1. Las Palmas de Gran Canaria - Hostel Alcaravaneras (19 euro). Spałem w jedynce. Wyposażenie skromne, ale to w końcu hostel - łóżko, szafka, stolik, wiatrak i mała łazienka. Ale czysto, schludnie i z dobrym wifi. Niedaleko od hostelu jest przystanek autobusowy i promenada. Do Starego Miasta albo możemy sobie zaaplikować długi spacer (ja tak zrobiłem) albo podjechać autobusem miejskim. Hostel na pewno godny polecenia.
2. Puerto de Mogan - Volver Beach Hostel (20 euro). Spałem w sześcioosobowym dormie. Dorm, jak to dorm - same łóżka i szafki na kłódki, ale też umywalka. Oprócz mnie była jeszcze młoda para, która wbrew konwenansom spała nago ;) , jeszcze jedna dziewczyna i kot. Hostel bardzo kolorowy, ze wspólnymi łazienkami i kuchnią, pięknym widokiem na plażę i Ocean oraz międzynarodowym towarzystwem. Jak ktoś lubi takie klimaty to będzie zadowolony. Ceniący prywatność powinni poszukać czegoś innego.
3. Pozo Izquierdo - CIW Hostel (32 euro). Spałem w jedynce, ale można było taniej w dormie. Hostel w bazie surferów. Mój pokój był skromny, ale czysty. Łazienka na korytarzu, no i wifi też raczej w miejscach publicznych. Trochę drogo i do przystanku autobusowego dosyć daleko (3 km). Ale za to cicha miejscowość, praktycznie bez turystów, fale dla surferów i wyodrębniona spokojna część dla pływaków. Dla posiadających własny transport i lubiących spokój - zdecydowanie tak, dla niezmotoryzowanych imprezowiczów - niekoniecznie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#63 PostWysłany: 07 Mar 2018 23:02 

Rejestracja: 03 Mar 2017
Posty: 17
Cześć mam do Was pytanie może i głupie i wiem że mogę zadzwonić do hotelu i się dopytać ale ja z angielskim kiepsko stoję i nie dogadałabym się. Powrót z Gran Canarii mam o godzinie 6 40 rano lot do Krakowa, mam już zabukowany hotel, na stronce jest info że recepcja czynna 24/dobę ale obawiam się czy nie będą robić problemów jak trzeba będzie się wymeldować po godzinie 4 w nocy, zwłaszcza że hotel życzy sobie kaucji na czas pobytu. Jakie macie doświadczenia z tym związane??? Rezerwowałam przez Amomę, i pisałam do nich prośbę specjalną ale oni mi odpisali że życzenia specjalne i ewentualnie ich koszty trzeba ustalić z hotelem podając numer telefonu. Ale to chyba byłaby kpina gdyby życzyli sobie dodatkowych kosztów za wczesne wymeldowanie??? Dajcie znać pleaseeeee
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 07 Mar 2018 23:08 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3531
srebrny
powinna byc informacja na stronie w jakich godzinach wymeldowanie.

jak lepszy hotel, to nie powinno byc problemu jesli w nocy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 08 Mar 2018 14:28 

Rejestracja: 03 Mar 2017
Posty: 17
No właśnie nie ma, jest tylko info że recepcja czynna całą dobę;/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 08 Mar 2018 14:33 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3531
srebrny
poszukaj tego hotelu na booking.com, tam zawsze jest info kiedy check in/out. albo po prostu wyslij maila do hotelu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 20 Paź 2018 20:01 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 323
Loty: 59
Kilometry: 151 609
niebieski
Czy któryś z Forumowiczów korzystał z Airbnb na GC?
_________________
Pamiętnik lotów
Moje DIY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 20 Paź 2018 21:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2942
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Tak. W 2016.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 15 Lis 2020 20:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 272
Loty: 104
Kilometry: 143 742
niebieski
Hej, szukam jakiegoś fajnego fajnego noclegu na GC. Raczej południe wyspy, ale wszystko zależy od jakości kwatery.
Może ktoś był w jakimś fajnym miejscu z tarasem i ładnym widoczkiem i może polecić?
_________________
Po więcej relacji zapraszam na mój blog Gotowi do drogi i Gotowi do Drogi kanał na YT
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 15 Lis 2020 20:40 

Rejestracja: 05 Maj 2016
Posty: 59
Loty: 1
Kilometry: 3 670
@smarzyk
GORĄCO POLECAM

https://slowhop.com/pl/miejsca/cool-canaria.html

Nie południe ale jest fajny mikroklimat i wspaniali ludzie.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 15 Lis 2020 23:21, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 15 Lis 2020 21:34 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1321
srebrny
szukam czegos wlasnie w tamtej okolicy ale szkoda, ze przyjmuja na min 5 nocy
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 16 Lis 2020 08:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
A może ktoś z Was jest w stanie polecić apartament w Las Palmas, interesuje mnie dłuższy okres najmu, bo 6 tygodni,
Ew. gdzie najlepiej szukać, poza airbnb i booking.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 16 Lis 2020 11:55 

Rejestracja: 05 Maj 2016
Posty: 59
Loty: 1
Kilometry: 3 670
pbak napisał(a):
szukam czegos wlasnie w tamtej okolicy ale szkoda, ze przyjmuja na min 5 nocy
Napisz do nich 5 dni nie bedzie problemem na 100% kontaktuj sie prywatnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 16 Lis 2020 19:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 272
Loty: 104
Kilometry: 143 742
niebieski
pafnucy7 napisał(a):
@smarzyk
GORĄCO POLECAM

https://slowhop.com/pl/miejsca/cool-canaria.html

Nie południe ale jest fajny mikroklimat i wspaniali ludzie.


Niestety brak miejsc w potrzebnym terminie :(
_________________
Po więcej relacji zapraszam na mój blog Gotowi do drogi i Gotowi do Drogi kanał na YT
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 16 Lis 2020 19:56 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4802
platynowy
Akna napisał(a):
A może ktoś z Was jest w stanie polecić apartament w Las Palmas, interesuje mnie dłuższy okres najmu, bo 6 tygodni,
........


Na tak stosunkowo długi pobyt mimo wszystko południe Gran Canarii.......niby wiecznie ciepłe wyspy, ale w Las Palmas raczej mżawka, chmury i "średnie temperatury" 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 16 Lis 2020 20:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
@dg72 nie zniosę 6 tygodni w hotelowisku ;) a planuję sobie po prostu pomieszkać i popracować zdalnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#77 PostWysłany: 16 Lis 2020 20:58 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4802
platynowy
Tak myślałem, ale da się i znaleźć apartament

Aparthotel jest o tej porze roku super rozwiązaniem że względu na basen (potrafi sakramencko wiać na plaży), ale to też tylko południe Gran Canarii
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 16 Lis 2020 21:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
Wiesz, zrobić sobie zakupy na targu, pójść do baru dla lokalsów, nie dla turystów :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ewaolivka lubi ten post.
 
      
#79 PostWysłany: 16 Lis 2020 21:15 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4802
platynowy
Ta, byłem wielokrotnie i powodzenia życzę 8-) bo najlepsza w tym mieście jest jego nazwa :)


Ostatnio edytowany przez dg72, 16 Lis 2020 21:21, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
nick lubi ten post.
 
      
#80 PostWysłany: 16 Lis 2020 21:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
@dg72 też byłam kilka razy :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 89 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group