Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 89 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Wrz 2010 10:00 

Rejestracja: 02 Wrz 2010
Posty: 14
Witam,
szukam taniego noclegu na 4 dni dla 6 osób w terminie od 23-XI tego roku.
Jeśli macie namiary na fajne i tanie miejsce, będę mocno wdzięczny:)

Pozdrawiam, T.


Ostatnio edytowany przez zbyhu, 03 Paź 2014 15:53, edytowano w sumie 1 raz
usunalem bijacego po oczach CAPSA
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 10 Wrz 2010 11:31 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 139
Zbanowany
na booking.com masz 4-rki od 800PLN łącznie
moze tez na hostelworld.com cos sie znajdzie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Wrz 2010 11:50 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1842
HON fly4free
Za kilka dni lecę na Gran Canaria, więc relację zdam po powrocie. Każdy oczywiście ma swoje preferencje co do noclegu, jeden chce żeby "nie był droższy niż 15 euro", inny z kolei żeby było "dobre śniadanie", albo i całe wyżywienie - więc jednej, uniwersalnej odpowiedzi nie ma. Każdy chyba chciałby nie mieć karaluchów (bardzo częsty widok w Wyspach...) ani nie zostać okradzionym w pokoju. Warto poczytać opinie innych.

Na nocleg, po kilkugodzinnym studiowaniu http://www.tripadvisor.com/ wybrałem apartamenty Río Piedras w Puerto Rico (rezerwacji dokonałem rzeczywiście przez booking.com). W moim przypadku (połowa września) 4 noce kosztowały 160 EUR (czyli 40 za noc), w apartamencie może nocować do 3 dorosłych osób. Wada - to brak internetu i brak własnego parkingu.

Co do internetu to znalazłem coś takiego: http://www.wavenetcanarias.com/en/ czy też może macie jakiś lepszy pomysł?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 10 Wrz 2010 15:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
zawsze mozna korzystać przez sieć komórkową/kupic tam jakiegos prepaida.

ale tak swoja drogą.. sam jestem dosc mocno zwiazany z branżą IT wiec korzystam z komputera codziennie po 5-15h.. ale jak lece podróżować, to dostepny jestem tylko na telefon i tylko w sytuacjach awaryjnych. Po co sobie psuc urlop siedzac codziennie na internecie.. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 10 Wrz 2010 15:31 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1842
HON fly4free
Dostęp do internetu wykorzystuję (poza trywialnym sprawdzeniem poczty itp) do: tanich / darmowych rozmów VOIP (wprost z telefonu) oraz robienia wieczorami galerii ze zdjęciami z bieżącego dnia. Jak się potem nazbiera kilkaset zdjęć to już się człowiekowi nie zawsze chce bawić w wybieranie i podpisywanie - a tak, od razu jest jak znalazł. Oczywiście nikomu nie narzucam takiego modelu działania :lol: Co do prepaida i internetu na Gran Canaria to właśnie nie jest tak różowo, jak by się mogło wydawać...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Wrz 2010 20:44 

Rejestracja: 07 Maj 2010
Posty: 256
man4business napisał(a):
Dostęp do internetu wykorzystuję (poza trywialnym sprawdzeniem poczty itp) do: tanich / darmowych rozmów VOIP (wprost z telefonu) oraz robienia wieczorami galerii ze zdjęciami z bieżącego dnia. Jak się potem nazbiera kilkaset zdjęć to już się człowiekowi nie zawsze chce bawić w wybieranie i podpisywanie - a tak, od razu jest jak znalazł. Oczywiście nikomu nie narzucam takiego modelu działania :lol: Co do prepaida i internetu na Gran Canaria to właśnie nie jest tak różowo, jak by się mogło wydawać...

Akurat do robienia galerii to chyba internet nie jest potrzebny ;).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 11 Wrz 2010 10:20 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1842
HON fly4free
jasek napisał(a):
Akurat do robienia galerii to chyba internet nie jest potrzebny ;).


Do robienia galerii, którą ktoś może od razu obejrzeć - i owszem :) Takie galerie "prawie w czasie rzeczywistym" są bardzo fajne i jeszcze się pamięta różne szczegóły... Poza tym nie miałbym aż takiej motywacji, żeby ciągnąć ze sobą choćby lekkiego laptopa gdyby miał służyć tylko do "przygotowywania galerii off-line". Jeszcze inna korzyść - z kompem+sieć o wiele łatwiej sobie poradzić w sytuacjach awaryjnych i stresowych (ot, choćby jakieś problemy z lotami)...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 01 Kwi 2011 18:09 

Rejestracja: 01 Kwi 2011
Posty: 93
Loty: 48
Kilometry: 98 280
Witam!
Potrzebowałbym rady gdzie najlepiej znalesc nocleg na Gran Canarii. Chcemy sie wybrać grupa studentow 8-10 osob. Oczywiscie istotna jest odlegosc do plazy i centrum (dyskotek, itd.)
Dzieki z góry!
Pozdriawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 01 Kwi 2011 23:04 

Rejestracja: 18 Sie 2010
Posty: 335
niebieski
@ celll18
poczytaj tutaj : viewtopic.php?f=15&t=2180&start=0
Moja opinia jest zbieżna z tym co pisze Mateusz,właśnie w tym rejonie szukajcie miejsca!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 02 Kwi 2011 01:11 

Rejestracja: 02 Lip 2010
Posty: 44
ja jestem studentem i byłem w Las Palmas i bardzo mi się podobało. Mieszkałem w hostelu Pension Plaza, ul. Calle Luis Morote 16, za 3 osobowy pokój płaciliśmy 14E od łebka, do Playa de Las Canteras mieliśmy 3 minuty na pieszo :))
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 02 Kwi 2011 01:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
kabza napisał(a):
ja jestem studentem i byłem w Las Palmas i bardzo mi się podobało. Mieszkałem w hostelu Pension Plaza, ul. Calle Luis Morote 16, za 3 osobowy pokój płaciliśmy 14E od łebka, do Playa de Las Canteras mieliśmy 3 minuty na pieszo :))

a byłeś/liscie na południu?

las canteras to plaza w srodku miasta, na dodatek w zatoce i taki ma standard - woda brudna i mętna, w porównaniu do czystego oceanu na południu różnica w jakości wody jest ogromna.

równiez podpisuje sie pod tym co bylo pisane wyzej - playa del ingles/maspalomas. Only.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 02 Kwi 2011 02:18 

Rejestracja: 02 Lip 2010
Posty: 44
na południu niestety tylko wieczorem, więc nie było mi dane zobaczyć jak się Maspalomas w ciągu dnia prezentuje ;) braki nadrobię już wkrótce :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 02 Kwi 2011 10:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Mateusz napisał(a):
Ja teraz mam 3 dni w Playa del Ingles + 4 dni w Puerto Rico. Nie wiem czy nie będę żałował, ale plaża Amadores przyciągnęła mnie swoim pięknem ;)

moi znajomi z GC (miejscowi) imprezuja tez czesto w Puerto Rico, wiec mysle ze jesli o to chodzi to tez zle nie bedzie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 11 Kwi 2011 13:45 

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 25
Loty: 37
Kilometry: 87 856
Jeśli chodzi o Las Canteras plaża ma swój urok, może woda nie jest tak czysta jak w Maspalomas ale głównie w tym miejscu możesz nauczyć się surfingu. Według mnie Południe jest zbyt komercyjne. Ok hotele , kluby może lepsze jednak nie zmienia to faktu że i tak większość studentów mieszka w Las Canteras ze względu na uczelnię w Las Palmas(Tafira) . Podróż autobusem na południe w dwie strony w weekend 6,5 E więc nie jest tak źle. Zwiedzenie wyspy zajmuje 3-4 dni. Koszt średnio 30E + paliwo(tańsze niż w PL ~1E/L).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 27 Cze 2011 20:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
polecam Bungalows Adonis w Maspalomas. Dwie przecznice od plaży, domek w porządku, ale za to cały "ośrodek" świetny, baseny, pełno kwiatów, wifi wbrew temu co piszą łapie na całym terenie a do tego, wbrew temu co piszą również parking :) w 5osobowym pokoju płaciliśmy 10euro za noc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 08 Wrz 2011 21:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Wrz 2011
Posty: 83
luxyfer napisał(a):
w 5osobowym pokoju płaciliśmy 10euro za noc


musi byc 5 osob, czy razem ze mna jacys inni turysci ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 09 Wrz 2011 00:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
nie no raczej domek masz na własność :) ale są też pewnie mniejsze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 03 Paź 2014 14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 188
Witam,
chciałbym odświeżyć temat ...

Poszukuję sprawdzonego hotelu na południu wyspy, najchętniej w rejonie Maspalomas lub Playa del Ingles.
Pobyt rodzinny 2+2 w terminie 16-23 stycznia 2015.
Szukam hotelu położonego bezpośrednio przy plaży, możliwie z niską zabudową i podgrzewanym basenem (w końcu będzie to styczeń).
Opcja wyżywienia raczej all inclusive ... jak się jedzie z dzieciakami to wychodzi to najrozsądniej.
Mój budżet to ok. 4000 PLN na te 7 dni.

Będę zobowiązany za sugestie, podpowiedzi, wskazówki.

Szukałem już na:
http://www.hotels4u.com/
http://www.booking.com/
ale nic szczególnego nie wpadło mi w oko ... pomożecie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 03 Paź 2014 15:55 

A ten.
http://www.hotels4u.com/hotelinfo.aspx?CheckInDate=15%2f01%2f2015&Duration=7&Rooms=1&Occu=2%2c2%2c0%2c5%2c10%2c0%2c0&BuildingID=11251&ChainCode=H4U&GDSID=0&ShowAvailability=1&RTOCID=493366&currency=EUR

700 euro za Waszą czwórkę w All inclusive. Podgrzewany basen .Niska zabudowa.
Położony na Campo de Golf. Trzeba kawałek podejść do plaży. Ale okolica fajna. Dużo rozrywek w pobliżu dla dzieci.
Góra
 PM off  
      
#20 PostWysłany: 03 Paź 2014 16:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 188
Anonymous napisał(a):

Dzięki, sam hotel wygląda sympatycznie, właśnie taki typ zabudowy mnie interesuje i cena bardzo atrakcyjna ... ale jednak jest spory kawałek do oceanu ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 89 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group