Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 74 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 11 Paź 2016 21:21 

Żadna tajemnica. Oświecę Cię.
MakeMyTrip. :D
GC i Teneryfa faktycznie mocno podrożała. Chyba dlatego że Egipt itp wynalazki wypadł z rynku, to ciśnienie na Kanary wzrosło.
Jeszcze Fuerta i Lanzarote w miarę cenowo wychodzą.
Co to będzie ? :roll: Gdzie latać przezimować .
Chociaż w zeszłym roku byłem w grudniu/styczniu na Cyprze prawie miesiąc. W tym chyba powtórzę. Cenowo nieźle. Pogoda także. Tylko ze 2-3 dni były deszczowe.
Pogodowo i cenowo lepiej niż Malta.
Nawet od 300€/ miesiąc widziałem oferty noclegowe.
Góra
 PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#62 PostWysłany: 11 Paź 2016 21:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
@‌networker‌ MMT: makemytrip,81,82269
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 11 Paź 2016 21:39 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
No GC strasznie cenowo się zrobiło. Ja jeszcze wakacje na 8 dni robiłem w Puerto Rico w Terraza Amadores za 1300 gdzie na bookingu było pod 2 tys. Dlatego tez uważam że MMT warto czasami rozważać przy jakiś poszukiwaniach i przy możliwości rozbicia na kilka dubli.

Na zimę chyba z wysp tylko fuerta i lanza tak jak Jaca pisze są w rozsądnych cenach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 11 Paź 2016 21:45 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1164
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Polecam hotel Riviera Vista playa del Cura w maju 2016 płaciliśmy Ok 40euro za pokój z widokiem na morze, rezerwacja hotels.com.
Hotel nowoczesny, z super widokiem, bezpłatny parking, winda do plazy. Około 3minut samochodem do najfajniejszej moim zdaniem plazy na GC czyli Amadores. Spar obok hotelu.


Ostatnio edytowany przez Krzysztof76, 11 Paź 2016 21:59, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 11 Paź 2016 21:51 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Widziałem go wielokrotnie w ofertach. Wygląda nowocześnie i cenowo dość atrakcyjnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 11 Paź 2016 21:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Coś się porobiło w "naszym" terminie, czyli nasze długie weekendy w listopadzie. Bo nawet ostatni tydzień października są dostępne w Puerto Rico i Maspalomas za 40$ za noc, później też jest spoko, tylko te 2-3 tygodnie kiepskie :x

Krzysztof76 napisał(a):
Riviera Vista playa del Cura


Brak dostępności.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 11 Paź 2016 22:05 

Byłem kiedyś 2 tygodnie w Playa del Cura, w sąsiednim, też niezłym Riviera Marina.
Jedyna wada ( warto to wiedzieć) że ta Playa Cura to nie jest jakakolwiek miejscowość. Po prostu przystanek na głównej drodze wzdłuż wybrzeża. Parę hoteli i mikrocentrum ze sklepem i knajpą. Bez auta słabo. Trzeba jechać autobusem w prawo lub w lewo ( Puerto Roco albo Mogan) do jakiejś cywilizacji. ;)
Również wspomniane Vecindario jest nieciekawe.

San Augustin jest fajne. Kameralne i wszystko jest. Nie tak jak przeludniona Playa Ingles. Koszmar nie kurort. Już Maspalomas lepsze.
O Puerto de Mogan nawet tu nie wspominam. Piękne i najlepsze. Ale tam hotele max drogie.
Jeszcze w Taurito można . Lago, albo lepszy Taurito Princess( w tym byłem 2 tyg) super fajny, ale drogawy. Jak nie żal komuś kasy to warto.

W dobrej cenie zawsze były ( nie wiem jak teraz) fajne piętrowe , obszerne bungalowy Vista Oasis na Campo de Golf. Jedyna wada. Daleko do oceanu. Chyba ze 2-3 km do latarni w Maspalomas.
Góra
 PM off  
      
#68 PostWysłany: 12 Paź 2016 09:18 

Rejestracja: 11 Paź 2016
Posty: 10
horacy19 napisał(a):
Coś się porobiło w "naszym" terminie, czyli nasze długie weekendy w listopadzie. Bo nawet ostatni tydzień października są dostępne w Puerto Rico i Maspalomas za 40$ za noc, później też jest spoko, tylko te 2-3 tygodnie kiepskie :x


Dokładnie jest jak napisałeś, pierwsze tygodnie listopada to jakiś dramat. Szczerze ja przy rezerwacji biletów nie myślałem o długich weekendach bo mi one do niczego nie są potrzebne, po prostu bilety były na ten termin w fajnej cenie. A może to bilety były w fajnej cenie bo hotele drogie... sam już nie wiem...

W każdym razie sytuacja jest taka, że zostały 3 tygodnie a ja nie mam jeszcze hotelu :(

W każdym razie mój plan jest taki:
02-04.11 - tutaj na 2 nocki jakiś hotel na północy, idealnie jeśli ze śniadaniami. W tym czasie pojeździć i pozwiedzać co się da.
04.09.11 - reszta jakiś lepszy hotel na południu obowiązkowo ze śniadaniami a może nawet all (marzenie w obecnej sytuacji cenowej) i tutaj mniej jeżdżenia a więcej plażowania

Gdyby miał ktoś jakiś pomysł na noclegi wg. powyższego planu będę wdzięczny.

Pozdrawiam wszystkich.

-- 12 Paź 2016 10:12 --

Przy okazji zapytam jeszcze o jedną rzecz. Auto standardowo chcę wypożyczyć w Top Car Autoreisen. Wyczytałem jednak w regulaminie, że za zwrot auta poza godzinami pracy biura na lotnisku naliczane jest dodatkowe 20E. Ja mam ostatniego dnia pobytu wylot 7:15 a biuro otwarte jest od 7:00. Czy to oznacza, że będę musiał dopłacić te regulaminowe 20E, macie jakieś doświadczenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 13 Paź 2016 21:16 

Rejestracja: 15 Sie 2015
Posty: 4
Jakby miejscowość Vecindario i termin 1 - 8 listopada by pasowały to zapraszam do mojego tematu
Link : gran-canaria-1-8-xi-2016-za-ok-1000zl,248,101625

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 13 Paź 2016 21:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
networker napisał(a):
Przy okazji zapytam jeszcze o jedną rzecz. Auto standardowo chcę wypożyczyć w Top Car Autoreisen. Wyczytałem jednak w regulaminie, że za zwrot auta poza godzinami pracy biura na lotnisku naliczane jest dodatkowe 20E. Ja mam ostatniego dnia pobytu wylot 7:15 a biuro otwarte jest od 7:00. Czy to oznacza, że będę musiał dopłacić te regulaminowe 20E, macie jakieś doświadczenia?


Klucze zapewne trzeba będzie wrzucić do skrzynki lub okienka. Ja mam wylot o 6:00 i się nie przejmuje. Gorzej bo przylatujemy o 23:30, a wypożyczalnia Autoreisen (nie Top Car i tam nie ma tych 20euro) do 23:00, wpisałem godz 24:00 i ciekawe czy dadzą mi auto :roll:

Reacto napisał(a):
Jakby miejscowość Vecindario i termin 1 - 8 listopada by pasowały to zapraszam do mojego tematu


My akurat w tej mieścinie będziemy od 8.11-13.11
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 20 Paź 2016 22:57 

Rejestracja: 10 Lut 2014
Posty: 8
Z tymi noclegami to nie jesteś sam ;) Też nadal szukamy czegoś ciekawego od 04.11 na 2 pary. Sami jeszcze nie wiemy do kiedy, bo myślimy jeszcze na Teneryfe na 3 dni płynąć. Jak znajdziecie coś fajnego to wrzućcie na forum
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 21 Paź 2016 10:14 

Rejestracja: 11 Paź 2016
Posty: 10
Jest ciężko, a nawet bardzo ciężko.
Mi się wczoraj udało kupić noclegi w terminie 02-09.11 w tym przybytku:
http://www.booking.com/hotel/es/tisalay ... en=1&age=4

Z tym, że na amoma.com - z zastosowaniem kodu rabatowego wyszło mi 1575zł za te 7 dni czyli 225zł/doba. Oczywiście same noclegi bo śniadania były +500zł do tej ceny a HB +1000zł. Myślę, że na obecną sytuację to mi się udało :)

btw. Chciałbym wykupić jednak w hotelu te śniadania. Jak myślicie, czy jest opcja, że sprzedadzą taniej niż przez ofertę pośrednika? Macie doświadczenia w takich sytuacjach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 21 Paź 2016 17:11 

Rejestracja: 01 Cze 2016
Posty: 412
Nigdy nie widziałem żeby hotel coś sprzedawał taniej niż można kupić u taniego pośrednika.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 10 Lut 2017 22:03 

Rejestracja: 10 Lut 2017
Posty: 6
A ja mam takie pytanie:

Wyjeżdżam z kolegą (nie, nie gej ;)) w marcu, na tydzień. Chcielibyśmy wynająć auto i w nim zamieszkać. Czy jest to możliwe na Gran Canarii? Czy można znaleźć jakieś miejsce do zaparkowania nie musząc za nie płacić (nawet gdzieś na obrzeżach, w jakimś lesie czy gdzieś)? Chcemy zwiedzić jak najwięcej jak najmniejszym kosztem, dlatego raczej nie chcielibyśmy wynajmować pokoju.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 74 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group