Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
#381 PostWysłany: 14 Gru 2019 22:31 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2190
złoty
@Kiokio
Turek nie ma i chyba nigdy nie miał taryf bez bagażu rejestrowanego. Jeśli nic się nie zmieniło w ostatnim miesiącu to na 100% masz bagaż.
Na luzaka idź do checkinu i nadawaj.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#382 PostWysłany: 14 Gru 2019 22:54 

Rejestracja: 22 Kwi 2019
Posty: 9
Dziękuje za odpowiedz. Trochę się zmartwiłem bo jak w zeszłym roku leciałem Swissem to przy odprawie online była wszędzie informacja z czym lecę, a bagaż rejestrowany nadawałem odrazu na lotnisko docelowe bezpośrednio z apki Swissa, a u Turka żadnej informacji....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#383 PostWysłany: 15 Gru 2019 10:55 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2190
złoty
Ale Swiss ma taryfy bez nadawanego, stąd taka informacja jest potrzebna. Agent ma to w systemie, ale Ty musisz wiedzieć, że nie masz.
Z kolei Turkish daje każdemu.
W tym roku leciałem TK dwa razy i w najtańszej taryfie economy dostałem w obu przypadkach 30kg plus dodatkowy drugi bagaż o takiej samej wadze za status.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn, 15 Gru 2019 17:00, edytowano w sumie 1 raz
status :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#384 PostWysłany: 08 Sty 2020 13:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1884
Loty: 277
Kilometry: 318 552
srebrny
Krotka historyjka
Polaczenie wyszukane przez szwedzkie Momondo - cena 216zl, 4 pasazerow -> przekierowanie do polskiego (co dziwne) gotogate - cena nadal 216zl. Przeszedlem caly proces odrzucania wszystkich dodatkowych platnych opcji i przy platnosci nadal cena 216x4 = 864zl. Wpisalem numer karty, potwierdzilem i z Revoluta natychmiastowo zeszlo prawie 1560zl. Na maila przyszlo potwierdzenie zamowienia czterech biletow, kazdy za 398zl. Niestety postapilem nierozsadnie i nie zabezpieczylem sie ustawiajac limit na Revolucie. Gotogate ma polski numer telefonu i kobieta z ktora mnie polaczylo brzmiala jakby serio chciala mi pomoc ale twierdzila ze w calym procesie mojej rezerwacji od poczatku widzi cene okolo 400zl za bilet. Niestety nie mam screenshotow z ostatniego etapu bookowania, jedynie z pierwszego ekranu po przekierowaniu z momondo do gotogate. Pani na infolinii powiedziala ze kieruje sprawe do dzialu IT zeby ktos przejrzal logi serwerow ale nie wiem co z tego bedzie. Macie z nimi doswiadczenia w podobnych przypadkach?
Domyslam sie ze jesli dzial IT nic nie znajdzie co by potwierdzilo moja wersje to zostaje tylko proba chargbacku z Revoluta?
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#385 PostWysłany: 08 Sty 2020 22:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1704
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
@xyrxis
Nie ciekawie :shock:
Wołaj jak to się dalej rozwinie :/
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#386 PostWysłany: 09 Sty 2020 11:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 967
Loty: 380
Kilometry: 582 836
srebrny
Miałem podobną sytuację z FR i nie od ugrania.
Tzn. ostatecznie diners zwrócił mi pieniądze, ale nie jako uznanie reklamacji, tylko utrzymanie dobrych relacji z wieloletnim klientem.

Niestety błędy programistyczne są praktycznie nie do wygrania. Chyba, że masz nagranie ekranu. I pójdziesz do sądu.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#387 PostWysłany: 09 Sty 2020 11:25 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2347
srebrny
Czyli teraz nawet ekran komputera musimy nagrać podczas robienia rezerwacji? Super.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#388 PostWysłany: 09 Sty 2020 11:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 967
Loty: 380
Kilometry: 582 836
srebrny
Hardokorowcy na pepperze już od dawna tak robią :D

Poza tym, lepsze jest ustawianie tymczasowego limitu na karcie.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#389 PostWysłany: 12 Sty 2020 13:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1884
Loty: 277
Kilometry: 318 552
srebrny
No i sprawa z gotogate zakonczona blyskawicznie i pozytywnie. Wlasnie wplynal mi na Revoluta zwrot roznicy miedzy cena ktora zaplacilem a cena ktora sie pierwotnie wyswietalala.
W tej sytuacji moge tylko polecic gotogate. Bledy zdarzaja sie wszystkim ale sztuka jest wychodzic z nich szybko i z twarza. Obsluga klienta dostepna pod warszawszkim numerem telefonu dziala naprawde niezle a na maile odpisuja natychmiastowo.

Wolam @Martinuss bo prosiles :)
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Apocalipse lubi ten post.
 
      
#390 PostWysłany: 13 Sty 2020 09:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2016
Posty: 238
niebieski
@xyrxis, lucky you. Ja mam z nimi fatalne doświadczenia :P
_________________
https://www.instagram.com/bezdrozniczka/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#391 PostWysłany: 20 Sty 2020 22:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2714
HON fly4free
Może ktoś mi pomoże lub podpowie co robić.
Kupiłem przez GtG bilety do GIG dla 3 osób.
W międzyczasie linia zmieniła lot powrotny, zaś jedna z osób lecących ze mną rozchorowała się.
Próbowałem się skontaktować z Royal Marocc - odesłali mnie do pośrednika.
Zadzwoniłem na infolinię GtG i poprosiłem o częściowe anulowanie biletów i pozostawienie lotu dla mnie.
Przełączanie pomiędzy osobami, przyjęcie zgłoszenia, prośba o danie im kilku dni na kontakt z linią.
Na wszelki wypadek wysłałem zgłoszenie na maila: odezwiemy się w ciągu 72 godzin - oczywiście brak odpowiedzi.
Minął tydzień - brak odzewu.
Do lotu pozostało 4 dni - ja nadal nic nie wiem.
Ponowny kontakt z polską obsługą klienta - odesłali mnie do angielskiej.
U nich znów to samo: prosimy poczekać do jutra.
Obawiam się, że grają na zwłokę, a ja w czwartek mam lot do Paryża, w piątek lot właściwy.
Mogę anulować wszystkie bilety - mam ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, ale zależy mi na locie.
Może ktoś coś doradzi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#392 PostWysłany: 21 Sty 2020 14:29 

Rejestracja: 21 Sty 2020
Posty: 4
Może mi ktoś podpowiedzieć czy to możliwe żeby g2g sprzedawalo bilety o prawie 100funtow taniej niż linie lotnicze? Znalazłam interesujący mnie lot Londyn-Phuket przez Chiny. G2G ma cene £800 za 2 bilety, linia lotnicza ponad £1000. Pierwszy raz będe kupować bilety poza Europe sama i nie chciałabym żeby mi potem anulowali loty jak wszystko inne bede miała już porezerwowane typu hotel, urlop itd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#393 PostWysłany: 21 Sty 2020 15:06 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8912
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
Możliwe jest jak najbardziej, nie takie rzeczy już widzieli użytkownicy tego forum.

Tym niemniej nikt nie zagwarantuje, że bilety nie mogą być z takiej, czy innej przyczyny anulowane - nie wspominając już o samym locie, który także może być chociażby zmieniony godzinowo a nawet dniowo, szczególnie jeżeli do terminu wyjazdu jest dużo czasu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#394 PostWysłany: 21 Sty 2020 15:18 

Rejestracja: 21 Sty 2020
Posty: 4
Sudoku napisał(a):
Możliwe jest jak najbardziej, nie takie rzeczy już widzieli użytkownicy tego forum.

Tym niemniej nikt nie zagwarantuje, że bilety nie mogą być z takiej, czy innej przyczyny anulowane - nie wspominając już o samym locie, który także może być chociażby zmieniony godzinowo a nawet dniowo, szczególnie jeżeli do terminu wyjazdu jest dużo czasu.


Dziękuję za odpowiedz! ;)
To jest właśnie ten problem bo do wylotu jeszcze sporo czasu. O ile dobrze rozumiem to z jeżeli linie zmienią godziny czy dzień wylotu to nie ważne czy kupie przez g2g czy bezpośrednio to i tak będzie to problematyczne dla mnie. Jeszcze godziny to spoko, gorzej jezeli to bedzie np 2 dni :/ Nie wiem teraz jak to ugryść, musze mieć zalanowane sporo wcześniej żeby to logistycznie z dziećmi i babciami ogarnać plus parkingi na lotnisku. Macie jakieś rady? Co jest bardziej pewne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#395 PostWysłany: 21 Sty 2020 15:31 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8995
GtG nie ma wpływu na zmiany rozkładów przez przewoźników, więc w przypadku zmian i tak nie będzie różnicy poza tym, że kupując bezpośrednio na stronie linii oszczędzasz pośrednictwo przy negocjacjach na kiedy przełożyć lot (pośrednicy zazwyczaj robią nieco problemów chociażby ze względu na czas samego pośrednictwa w kontakcie z linią). Sam musisz wycenić jak bardzo to cenisz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#396 PostWysłany: 22 Sty 2020 11:56 

Rejestracja: 28 Gru 2010
Posty: 39
Moi drodzy, mam do Was pytanie odnosnie gotogate. Szukam biletów dla 9 osób do usa. Wyszukuje lot na skyscanner, pokazuje mi, że najlepsza oferta jest przez gotogate, wchodze na gotogate i....okazuje się że infant ma policzona pełną cenę. Jak to działa? Może ja coś źle robię?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#397 PostWysłany: 22 Sty 2020 12:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1521
Loty: 619
Kilometry: 992 187
srebrny
Garmond napisał(a):
Może ktoś mi pomoże lub podpowie co robić.
Kupiłem przez GtG bilety do GIG dla 3 osób.
W międzyczasie linia zmieniła lot powrotny, zaś jedna z osób lecących ze mną rozchorowała się.
Próbowałem się skontaktować z Royal Marocc - odesłali mnie do pośrednika.
Zadzwoniłem na infolinię GtG i poprosiłem o częściowe anulowanie biletów i pozostawienie lotu dla mnie.
Przełączanie pomiędzy osobami, przyjęcie zgłoszenia, prośba o danie im kilku dni na kontakt z linią.
Na wszelki wypadek wysłałem zgłoszenie na maila: odezwiemy się w ciągu 72 godzin - oczywiście brak odpowiedzi.
Minął tydzień - brak odzewu.
Do lotu pozostało 4 dni - ja nadal nic nie wiem.
Ponowny kontakt z polską obsługą klienta - odesłali mnie do angielskiej.
U nich znów to samo: prosimy poczekać do jutra.
Obawiam się, że grają na zwłokę, a ja w czwartek mam lot do Paryża, w piątek lot właściwy.
Mogę anulować wszystkie bilety - mam ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, ale zależy mi na locie.
Może ktoś coś doradzi?


Czy sprawa już załatwiona?
Jeśli nie- to w tak krótkim czasie przed wylotem powinieneś ponownie skontaktować się z Royal Air Maroc- oni teraz przejmują obsługę twojego biletu jeśli są jego wystawcą.
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond uważa post za pomocny.
 
      
#398 PostWysłany: 22 Sty 2020 22:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2714
HON fly4free
Załatwiona połowicznie.
Udało mi się usunąć z rezerwacji dwie osoby, ale nadal nie mam potwierdzenia anulacji.
Royal Marocc umywa ręce bo bilety są na stocku Gol.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#399 PostWysłany: 01 Lut 2020 00:26 

Rejestracja: 17 Cze 2019
Posty: 12
Witam
Nigdy nie kupowałem biletów przez pośredników więc mam pewne wątpliwości
Poszukuje lotów na Santorini
I gootgate pokazuje mi 900zł za 2os przez Aegan Airlines gdzie na stronie Aegan to jest 1600zł ponad
Czy naprawdę to tak działa że kupie na gootogate za 900zł i lece czy będa problemy?

Wiem że głupie pytanie ale 1szy lot przez pośredników
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#400 PostWysłany: 01 Lut 2020 00:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2019
Posty: 68
Bierz. CCC. Kupowałem u nich kilka razy. Nie było problemów. Co nie znaczy że nigdy nie będzie. Ale kupisz bezpośrednio w liniach też może się zdarzyć
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 32  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group