Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 352 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 05 Lis 2019 15:56 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 382
Kilometry: 640 225
Czyli co - wypłacać póki działają? ;)

#82 PostWysłany: 06 Lis 2019 16:17 

niebieski
U mnie cofnęli zatwierdzoną pół roku temu transakcję, chyba po to żeby stan konta spadł poniżej minimalnej kwoty wypłaty :D
Jest jakaś bardziej wiarygodna konkurencja na rynku?
 Relacje PM off  

#83 PostWysłany: 06 Lis 2019 16:28 
Awatar użytkownika

niebieski
Dlaczego nie wypłacacie od razu jak się da? Właśnie m.in. przez takie historie robię przelew jak tylko saldo będzie >20 zł.

#84 PostWysłany: 06 Lis 2019 16:38 

Mnie denerwują nierzetelne opisy promocji. No. ostatnio UberEats, 10 zł zniżki przy odbiorze własnym i link do strony internetowej, podczas gdy opcja odbioru własnego jest tylko w aplikacji mobilnej itp.

Ale najlepsze dzisiaj, zwrot z Allegro mimo, że nie przechodziłam do Allegro przez ich link...WTF
K.
 Relacje PM off  

#85 PostWysłany: 08 Lis 2019 11:36 
Awatar użytkownika

niebieski
I cyk, reklamacja odrzucona. Chyba naprawdę odstapilem od tego kurczaka w ciągu 14 dni od zamówienia. XD

Aż się odwolalem i zażądałem dowodu na to, że transakcja została zrobiona niezgodnie z zasadami. Konkretnego dowodu na konkretny punkt naruszenia regulaminu.

Aczkolwiek cała ta sytuacja powoduje u mnie śmiech. Kompromituja się dla całych 5zł, a tymczasem mają taki burdel, że już kilka razy akceptowali zwroty po 50-60zł z transakcji, od których faktycznie odstąpiono od umowy.

Wiec w ogóle to zaoszczędzili na swoich oszczerstwach grosze, a stracili kilka stówek. XD
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.

#86 PostWysłany: 08 Lis 2019 16:01 
Awatar użytkownika

niebieski
Aaa, jeszcze dodam, że transakcja oczywiście weszła sama po kupnie, nie była dodawana ręcznie przeze mnie.

Czyli generalnie robisz zakup, transakcja prawidłowo się nalicza bo system odczytał, że przyszedles ze strony Goodie, ale i tak jest nieprawidłowa bo zrobiłeś coś źle. XD

Nie wiem, może się nie znam, ale skoro zrobiłem coś źle to jakim cudem cashback się naliczył? 8-)

#87 PostWysłany: 19 Lis 2019 20:01 
Awatar użytkownika

niebieski
Kolejny wysoki cashback z Allegro odrzucony po kilku dniach od zakupu. XD

Ten program należy traktować jako zwykły scam.

BTW ostatnio masowo ludziom odrzucali transakcje z Pizza portal. Na pewno wszyscy robili je niezgodnie z zasadami. XD

#88 PostWysłany: 19 Lis 2019 21:09 

niebieski
Wysoki cashback czyli jaki? Ja mam 13,97 zł cashbacku naliczonego za allegro pod koniec października.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

#89 PostWysłany: 19 Lis 2019 22:23 
Awatar użytkownika

niebieski
60zł od kwoty 8k. Nie pierwszy.

Pozostałe na jakieś grosze oczywiście cały czas czekają. ;)
witekkowal lubi ten post.

#90 PostWysłany: 21 Lis 2019 16:24 

niebieski
Po jakim czasie od transakcji pojawia się ona w oczekujących? Dziś rano kupiłem towar na www.lidl.pl, adblock wyłączony na amen w ustawieniach przeglądarki, a nic się nie pojawiło.
 Relacje PM off  

#91 PostWysłany: 21 Lis 2019 16:36 

srebrny
zalezy,czasem nawet po 2/3 dniach. i nie mam pojecia dlaczego raz szybciej, a raz pozniej.
 Relacje PM off
d-t-x uważa post za pomocny.

#92 PostWysłany: 21 Lis 2019 18:30 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 382
Kilometry: 640 225
Jeśli kupiłeś dzisiaj rano, to poczekaj przynajmniej do jutra. Jakby nie było po 2 dniach, to zgłaszaj jako brakującą.
d-t-x uważa post za pomocny.

#93 PostWysłany: 21 Lis 2019 19:08 

niebieski
A ja niezmiennie mam dobrą opinię o goodie. Wypłacone już ponad 300 PLN a odrzucona jedna transakcja, która chyba miała prawo być odrzucona, bo była inna kwota - w OBI nie było jakiegoś towaru zamówionego przez neta i koniec końców uwalili.

Ostatnio przeszła rezerwacja z Accora robiona w trybie incognito, bo były lepsze ceny... Zobaczymy jak będzie po noclegu w przyszłym tygodniu bo póki co grzecznie w oczekujących wylądował cashback na prawie 80 PLN.

Aha i wczoraj cashback z Pizza Portal przeskoczył z odrzuconych do zaakceptowanych...

No ale może po prostu mam szczęście ?

Image
 Relacje PM off  

#94 PostWysłany: 27 Lis 2019 10:35 
Awatar użytkownika

niebieski
Goodie właśnie zaakceptowało mi uprzednio odrzuconą (i nie reklamowaną!) transakcję na 60zł (już poszła wypłata XD), wrzuciło do oczekujących transakcję za 25zł, którą już dawno wypłaciłem + dorzuciło jakieś inne groszowe, których w ogóle nie robiłem. XDDD

Jesteśmy poważną firmą, ta firma jest poważna. XD

#95 PostWysłany: 27 Lis 2019 16:08 

niebieski
Ja jestem zadowolony :) Po 3 dniach od dokonania transakcji i jej braku w nadchodzących cashbackach napisałem reklamację, po dwóch dniach dopisano ją z ręki (od wartości brutto) plus 10 zł dla nowych użytkowników i od razu zatwierdzono. Następnego dnia kolejne 10 zł dla nowych wleciało z automatu i też było zatwierdzone. Wczoraj w południe zleciłem wypłatę, środki właśnie dotarły.
 Relacje PM off  

#96 PostWysłany: 27 Lis 2019 16:30 

srebrny
Jakie zakupy goodie tak szybko zatwierdził ! Tj na jakiej stronie ?
 Relacje PM off  

#97 PostWysłany: 28 Lis 2019 12:31 

niebieski
www.lidl-sklep.pl/. Zatwierdzili z ręki po reklamacji.
 Relacje PM off  

#98 PostWysłany: 28 Lis 2019 15:06 

Loty: 47
Kilometry: 87 694
ostatnio im coś wariowało, tzn ze dwa dni temu , pełno transakcji zatwierdzonych potem znikło, mają lekki burdel u siebie, ja mam transakcje np z września nie zatwierdzone, a np grupon po 3 dniach zaakceptowany, a wcześniejszy już wykorzystany np nie.. nie rozumiem na prawdę jak działają, i zawsze zganiają, na ,,sklepy,, itd.
 Relacje PM off  

#99 PostWysłany: 17 Gru 2019 19:04 

michcioj napisał(a):
@Kashpir wyglada to tak ze mam zatwierdzone środki, klikam wypłać srodki i pojawia sie informacja z wykrzyknikiem „nie można zrealizować wypłaty” możliwość dokonywania wypłat została tymczasowo zablokowana...

Co zrobić ? Pytam na forum a nie uderzam do supportu bo support mnie ostatnio poprostu olał.

Wypłacili Ci to, bo nie pisałeś, a od sierpnia troche czasu minęło. Po tym komunikacie ze chwilowo wstrxymana wyplata zatwierdzonych środków?
 Relacje PM off  

#100 PostWysłany: 18 Gru 2019 10:02 

srebrny
Nie wypłacili :(
 Relacje PM off  

[ 352 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], Trendiction [Bot] oraz 3 gości