Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 322 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 26 Sie 2019 21:39 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 357
Kilometry: 601 198
Za taki pomysł, to przyznałbym medal virtuti cebulari im. Jarosława Kuźniara :roll:
A co do Zalando - masz przecież możliwość zwrotu przez ileś dni. Zwróć, a ponowne zakupy zrób już z reflinka goodie.
2 ludzi lubi ten post.

#62 PostWysłany: 26 Sie 2019 22:41 

Zwrócić mogę ale już nie zamówię ponownie ponieważ tam dane oferty pojawiają się na 2-3 dni więc za późno.
 Relacje PM off  

#63 PostWysłany: 03 Paź 2019 21:19 

-- 03 Paź 2019 21:14 --

iznogud napisał(a):
Wstydziłby się bank reklamować takie badziewie jak goodie. Wszystkie większe cashbacki nie przechodziły, support na poziomie żenady, który raz twierdzi co innego, innym razem co innego. Brak odpowiedzi na maila, a czasami jak mantra "czekamy na potwierdzenie partnera" i w ogóle traktują człowieka jak debila. Nie mogę wyciągnąć kilkuset złotych za Hiltony od blisko roku, i nie jestem raczej w tym sam. Hilton potwierdza zresztą te pobyty, bo potem przerzuciłem się do topcashback i quidco i elegancko wchodzą.

Wywalczyłeś już coś? U mnie wiszą prawie 400pln za 22pobyty. Podobnie jak u ciebie udają debila że czekają na potwierdzenie. Nie polecam

-- 03 Paź 2019 21:19 --

sranda napisał(a):
Ja też nie polecam, korzystałem głównie przy rezerwacjach Hiltona, na kilkanaście odbytych już pobytów, transakcje ciągle wiszą jako oczekujące, najwcześniejsze są z października-listopada ub. roku. W sumie nazbierało się już prawie 1000 zł więc nie dziwię się, że nie chcą tego zatwierdzić.

Z tego co widzę jest nas, oszukanych przez goodie, coraz więcej. Myśleliście już co z tym zrobić?

Ostatnio edytowany przez michzak, 05 Paź 2019 12:35, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
 Relacje PM off  

#64 PostWysłany: 03 Paź 2019 23:33 

srebrny
Taka to zabawa z cashbackami czasem wypłat poprostu nie ma i tyle,
Mi goodie trochę za zakupy wypłacił, ale z hiltona nigdy nie korzystałem ze zwrotów. Może próbuj inna sieć hoteli ?
 Relacje PM off  

#65 PostWysłany: 04 Paź 2019 00:32 
Awatar użytkownika

Loty: 452
Kilometry: 355 943
@stonka @sranda
ostatecznie się wylogowałem stamtąd, odpuściłem temat i więcej korzystał nie będę. Generalnie pogodziłem się z myślą, że kasa nie do wyjęcia. Minął rok od pobytów.

Natomiast jeśli ktoś chciałby to ugryźć prawniczo i miał czas (UOKiK, sąd?) - nie wiem, nie znam się, ale chętnie dołączę do pozwu zbiorowego czy coś, w imię "pro bono". Pewnie jednak to gra w ogóle nie warta świeczki i tak sobie ten biznes "cashbackowy" działa.
Zresztą, to już nawet nie chodzi o jakiekolwiek pieniądze dla mnie, ale o utemperowanie i sensowną karę dla cwaniaków za takie praktyki. Jeszcze jakby była komunikacja w stylu "przepraszamy, prosimy, pozdrawiamy" to bym się nie napinał, a oni działają na granicy bezczelności i naciągactwa.
 Relacje PM off
d-t-x lubi ten post.
stonka uważa post za pomocny.

#66 PostWysłany: 04 Paź 2019 04:56 
Awatar użytkownika

niebieski
Z doświadczenia powiem wam jedno - każdy wysoki cashback będzie uwalony.

Zrobiłem kiedyś test. Wystawiłem sobie na Allegro przedmiot za jakieś 10k PLN w kategorii z najwyższym cashbackiem. Kolega go kupił, wpadł cashback jakieś 300zł od tej transakcji. I wiecie co było dalej?

Odrzucony po kilku dniach z powodu "transakcji niezgodnie z zasadami". A "zakup" nie był nawet jeszcze sfinalizowany, nawet nie minęło 14 dni na odstąpienie od umowy itp.

Grosze dostaniecie, na większe kwoty nie liczcie. Mnie też w ciula zrobili, ale odbilem to sobie wykorzystując burdel po ich stronie (nie wnikajcie).

#67 PostWysłany: 04 Paź 2019 07:16 

Loty: 54
Kilometry: 49 007
Ja tam dwukrotnie 100 zł w związku z podpisaniem umowy z nju cashback dostałem, to samo za pobyty w Accor (raz 85 zł, raz 48).
 Relacje PM off  

#68 PostWysłany: 04 Paź 2019 08:35 

Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
dostałem zwrot za rezerwację na accorhotels - ok 465 zł, więc to chyba nie do końca dobra teoria.
 Relacje PM off  

#69 PostWysłany: 04 Paź 2019 10:58 
Awatar użytkownika

niebieski
Nie każdemu odrzucą, ale z doświadczenia i z tego co piszą w necie mogę założyć, że większość wysokich kwot jest odrzucana. Spróbuj mieć kilka, kilkanaście zwrotów na taką kwotę na jednym koncie. ;)

Ja tam też od nich prawie 5 stówek łącznie wziąłem więc nie mówię, że są niewypłacalni. Ale do końca uczciwie nie działają, a do tego nie trzymają się ustawowych terminów odnośnie odpowiedzi na reklamację.

#70 PostWysłany: 04 Paź 2019 11:00 
Moderator forum
Awatar użytkownika

U mnie najwyższy cashback ok. 150 zł dotyczył zwroru za zakup w Euro RTV AGD i został zatwierdzony.
EDIT: napisałem w złą godzinę - wszedłem na konto i widzę, że właśnie odrzucili mi cashback z Badury na ok. 40 zł :evil:

#71 PostWysłany: 29 Paź 2019 11:04 

Loty: 45
Kilometry: 82 706
Goodie przy bookingu to ściema, jeszcze na tym zarabiają :D przykład z dziś. hotel via booking 452 zł z podatkami i opłatami via goodie 496 zł czyli +- 10 % :) to samo via payback, to ściema :D jak na moje nie wszyscy się połapią, :) nie wiem czy ktoś miał podobnie itd.

odnośnie innych wypłaty itd to np miałem dużą lampy.pl jakieś 80 zł i dostałem , ale prawda jest taka ze via allegro mam ciągle jakieś problemy, sporo kupuje i sie trzeba kłócić o jakąś tam złotówke itd.
( transakcji jest sporo wiec każde 2 zł robi dużą sumę)

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#72 PostWysłany: 29 Paź 2019 11:50 

Z Amoma.pl (póki istniała) było podobnie, dlatego najpierw trzeba sprawdzać normalnie na booking a potem co pokazuje się z linku goodie i zastanowić się, czy się opłaca (biorąc pod uwagę, że trzeba dosyć długo czekać na zwrot)
 Relacje PM off
radziu89 lubi ten post.

#73 PostWysłany: 31 Paź 2019 08:25 
Awatar użytkownika

niebieski
Typowe Goodie jest typowe:

Image

XDDDD

Transakcja z 24 października, w pełni opłacona. Nawet nie minęło jeszcze 14 dni na ewentualny zwrot no, ale już profilaktycznie odrzucimy bo kwota troszkę za wysoka. XD

BTW skoro niezgodnie z zasadami to jakim cudem automatycznie to wpadło? XD

#74 PostWysłany: 31 Paź 2019 08:28 
Awatar użytkownika

HON fly4free
@Krupier może zakup był w kategorii nie objętej cashbackiem?
 Relacje PM off  

#75 PostWysłany: 31 Paź 2019 08:32 

Mogło tak być, trzeba czytać warunki cashbacku, na Planetplus niektóre kategorie są odrzucane, np. suplementy diety
 Relacje PM off  

#76 PostWysłany: 31 Paź 2019 10:37 
Awatar użytkownika

niebieski
@skrzat @kate1974

Spokojnie, wszystko zrobione zgodnie z regulaminem, nie pierwszy raz używam Goodie i mogę powiedzieć, że nie pierwszy raz robię taką transakcję. Wcześniej większość wpadła. ;)

Ot chciałem pokazać, że, mimo faktycznie częściowej wypłacalności Goodie, potrafią anulować zwrot ot tak, bez powodu. I nic im nie zrobisz.

#77 PostWysłany: 31 Paź 2019 11:21 
Awatar użytkownika

niebieski
Z goodie jest wielka loteria, z dwóch identycznych transakcji potrafią jedną zaliczyć a drugą odrzucić, zaginioną transakcję najpierw przywrócić po reklamacji aby ostatecznie odrzucić argumentując przypisaniem do innej strony (zatem skąd mieli informację o transakcji aby zaakceptować pierwszą reklamację).
Szczytem wszystkiego było sytuacja, gdy po 5 miesiącach od transakcji zatwierdzono mi cashback, ale po tygodniu zniknął on i znowu pojawił się w oczekujących i tak jest do dnia dzisiejszego :/
 Relacje PM off  

#78 PostWysłany: 05 Lis 2019 14:36 
Awatar użytkownika

niebieski
I cyk, kolejne transakcje odrzucone, tym razem KFC.

Tak, odstapilem od kurczaka w ciągu 14 dni. XD

#79 PostWysłany: 05 Lis 2019 15:41 
Moderator forum
Awatar użytkownika

A na kontakt i odpowiedzi na pytania raczej nie ma co liczyć: właśnie minął miesiąc od wysłania maila z pytaniem dlaczego odrzucili mi cashback z Badury i nie doczekałem się w tej sprawie żadnej informacji.

#80 PostWysłany: 05 Lis 2019 15:51 
Awatar użytkownika

niebieski
Mam wrażenie, że Goodie zaczyna się zwijać, wypadło trochę sklepów w listy oferującej cashback, po wypełnieniu formularza reklamacyjnego transakcje nie pojawiają się jako oczekujące (a tak było do tej pory) i ogólnie jedna wielka cisza.
 Relacje PM off  

[ 322 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość