Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 401 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Maj 2019 13:01 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11293
Loty: 474
Kilometry: 749 624
Planetplus ma swój wątek, to chyba cashback goodie też już zasługuje (działa bodajże od września 2018). Jako, że już chwilę korzystam, to na początek podzielę się swoim doświadczeniem dotyczącym czasu zwrotu na konto w goodie z wybranych sklepów.

- allegro – poniżej miesiąca
- Komputronik – ok. 1 miesiąca
- Tatuum – nieco ponad miesiąc
- Ecco – 2 miesiące
- groupon – ok. 3 miesięcy
- rtv euro agd – 2 miesiące
- smyk – 1 miesiąc
- sklepdlaturysty – 1,5 miesiąca

- eobuwie – nie złapał, zgłoszenie jako brakujący; reklamacja uznana i zwrot wpadł po ok. 2,5 miesiącach
- lufthansa – nie złapał, zgłoszenie jako brakujący, reklamacja odrzucona – powód "Niewłaściwe dane kontaktowe". Mimo że była to pierwsza reklamacja, w mailu dostałem: "Transakcje podlegają tylko dwukrotnej reklamacji. Nie masz już możliwości ponowienia tej reklamacji."
- Go sport – nie złapał, zgłoszenie jako brakujący. Reklamacja w trakcie, czekam na razie 3,5 miesiąca.

Wypłaty: do tej pory robiłem dwie, zrealizowane w 1-2 dni robocze.

Uwagi ogólne: korzystam też z planetplus, w porównaniu z nimi cashback w wielu przypadkach jest nieco wyższy, choć nie jest to oczywiście regułą. Niestety zdarzają się czasami oferty, gdzie szwankuje przechodzenie na stronę i jak widać powyżej, nie wszystkie transakcje są automatycznie wyłapywane, więc trzeba pilnować.

A na koniec świeżutka oferta: w dniach 10-12 V cashback na pyszne.pl podniesiony do 20%. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#2 PostWysłany: 10 Maj 2019 13:07 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 567
niebieski
U nich Amoma 8% zwrotu, wow
K.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Maj 2019 13:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2188
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
hilton też wszedł - po reklamacji
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 10 Maj 2019 13:42 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3521
srebrny
generalnie maja lepsze zwroty niz planetplus, na razie 2 reklamacje za transakcje nienaliczone automatem odrzucili.

przestawilem na starego i czystego internet explorera i na razie wszystko wpada automatem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 10 Maj 2019 13:44 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 567
niebieski
Trzeba poczytać FAQ u nich, wyłączyć adblocki itp. Podobnie jak na Planete.
K.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Maj 2019 13:47 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3521
srebrny
takie wylaczanie nie zawszee dziala, poza tym inne dodatki tez moga namieszac. najlepiej na czystym systemie i nie w trybie incognitio.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 10 Maj 2019 13:48 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 391
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
moje doświadczenie jesst takie, żę już około 100 zł od nich wyciągnąłem, generalnie ostatnio allegro mi średnio przechodzi, za to aliexpress stosunkowo szybko zatwierdzenia itd, booking mi wisi np od stycznia więc to zależy, ale generalnie następny dzień po transakcji bym sprawdzał bo ostatnio musiałem wrzucić sporo reklamacji i uznali
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 10 Maj 2019 13:51 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 567
niebieski
Chyba z bookingiem (i innymi serwisami rezerwacyjnymi) jest tak jak na Planete, to znaczy naliczają dopiero po wykorzystaniu noclegów.
K.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 10 Maj 2019 13:52 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
Na Goodie, bardzo dobrze u mnie działają zwroty z Accora. Ibisy i Novotele 2%, ale wszystko wyżej robi się już fajnie - do 8%.

Od siebie dodam, że rozliczenie z Pyszne.pl jest błyskawiczne.
Pandora - 22 PLN zwrotu też rozliczone w ok 1 miesiąc bez problemu.
Media Markt zadziałał razem z kodem z ich newsletera na 40 PLN - w sumie z Goodie dostałem 67 PLN rabatu przy zakupy za ok 1200 PLN.

Ja na razie bardzo na plus oceniam.
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 17 Maj 2019 11:12 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 567
niebieski
25% cashbacku na Pyszne.pl - ale jedynie dla nowych użytkowników Goodie i tylko na pierwsze zamówienie. Pozostali 15% na każde zamówienie przez Goodie.
oferty do Auchan Direct,
3 x 15 zł na UberEats


Ostatnio edytowany przez Abcn, 17 Maj 2019 15:13, edytowano w sumie 1 raz
- ale jedynie dla nowych użytkowników Goodie i tylko na pierwsze zamówienie. Pozostali 15% na każde zamówienie przez Goodie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 17 Maj 2019 14:11 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 991
niebieski
25% na Pyszne jest dla nowych użytkowników Goodie (zarejestrowanych po 16.05.2019), reszta ma 15%.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 17 Maj 2019 14:28 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 567
niebieski
15% to też dużo :-), oferta UberEats dla nowych klientów/kont UberEats, konto w Millenium 200 zł


Ostatnio edytowany przez marcino123, 17 Maj 2019 14:29, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 19 Maj 2019 10:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 638
niebieski
Używam i generalnie jestem zadowolony, ale jak transakcja z automatu nie wpadnie i zgłosicie reklamację to na 99% odrzucą. Bujałem się z nimi z reklamacją z MK Fresh, nie trzymają terminów odpowiedzi (3 miesiące to nie 30 dni, prawda?), wymyślają jakieś swoje terminologie, ot kopanie się z koniem.

Ale w większości przypadków jest ok, wypłaty szybkie.

Protip na dobrą kawę po taniości: w MK Fresh często wysyłają kody na darmową dostawę (kod teoretycznie ważny jednego dnia, w praktyce ważny bezterminowo). Kupujecie jedną sztukę przez Goodie z kodem na darmową dostawę, wpada cashback (do niedawna 14zł, teraz 12zł) i kawa często wychodzi za grosze (jak jest promo na Brazil Mogiana np. za 15zł).
Góra
 Profil Relacje PM off
PawelGa lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 06 Cze 2019 13:36 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11293
Loty: 474
Kilometry: 749 624
Kashpir napisał(a):

- Go sport – nie złapał, zgłoszenie jako brakujący. Reklamacja w trakcie, czekam na razie 3,5 miesiąca.

Aktualizacja: reklamacja uznana i cashback zatwierdzony - całość trwała prawie 4,5 miesiąca.
Ponadto Vistula - zatwierdzenie po o. 1,5 miesiąca i ciekawostka: cashback ze szkla.com zatwierdzony w 2 tygodnie, mimo że ostatecznie nie zrealizowałem (tzn. nie opłaciłem) zamówienia :?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mezo23 uważa post za pomocny.
 
      
#15 PostWysłany: 06 Cze 2019 13:43 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 567
niebieski
Na Planete raz mi zaliczyli Allegro, mimo że kategoria (suplementy diety) była wykluczona - to chyba zależy, kto to zatwierdza u klienta. K.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 06 Cze 2019 20:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 638
niebieski
Mi teraz dwie rezerwacje przez Booking nie wpadły, nawet mi się nie chce tego reklamować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 07 Cze 2019 06:48 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 567
niebieski
Zgłoś transakcje ręcznie. W zakładce Cashback -> Transakcje i reklamacje -> Zgłoś brakującą transakcję.

Na ogół potrzebują 24 h na wprowadzenie zgłoszenia, może coś nie tak z przeglądarką, mi np. transakcje robione w Chrome nie wchodzą a w Explorerze zawsze wchodzą
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 12 Cze 2019 20:12 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5130
srebrny
Jak często można wypłacać środki z goodie ? Zleciłem wypłatę w niedziele, dostałem pieniądze na konto w poniedziałek w międzyczasie system zatwierdził kolejne środki i wczoraj i dzisiaj wybija blad ze wypłata nie może być zrealizowana.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 13 Cze 2019 09:47 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5130
srebrny
edit: odpowiem sobie sam - dzisiaj w czwartek juz normalnie dalo sie zlecic wyplate.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 14 Cze 2019 15:25 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 567
niebieski
Uwaga - oni naliczają cashback od kwoty NETTO (tej niższej, przed naliczeniem VATu) - to jednak obniża trochę cashback szczególnie przy bardziej kosztownych zakupach.

Inne serwisy cashbakowe chyba tego nie stosują, przynajmniej na Planete tego nie widziałam.

K.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 401 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group