Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 125 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 29 Wrz 2014 09:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1090
Loty: 51
Kilometry: 29 292
Słucham rad na f4f odnośnie żarcia i ciągle się nacinam. :(
Info ode mnie:
- Manekin - nie wchodziłem, bo kolejka była przed lokalem
- bar Przysmak - ceny niskie, bo to bar mleczny, w miarę dobre żarcie, ale żeby się rozpływać to przesada...
- Pyra bar - nieporozumienie - wziąłem jakąś zapiekankę z kurczakiem i oliwkami, a dostałem ziemniaki z serem i kosteczką 0.5x0.5 cm kurczaka (chyba), którą długo szukałem. 17 zł to coś na pewno nie było warte i w tej pyrze barze raczej już się nie pojawię. :|
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#22 PostWysłany: 29 Wrz 2014 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
W Manekinie kolejki są prawie zawsze, często w zwykły dzień roboczy w jakiejś niby mało popularnej godzinie. Plusem jest to, że lokal jest ogromny i nawet jak kolejka stoi na ulicy to 10 max 15 minut i jesteś przy stoliku. Inna sprawa, że Manekin teraz to już w prawie każdym mieście jest :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 03 Paź 2014 17:34 

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 147
Loty: 2
Kilometry: 3 770
można do tej listy dopisać w zasadzie wszystkie werandy, knajpe w bramie koło fredry, jadalnia w siedzibie allegro, no i ricoss kitchen :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 03 Paź 2014 18:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
lizack napisał(a):
można do tej listy dopisać w zasadzie wszystkie werandy, knajpe w bramie koło fredry, jadalnia w siedzibie allegro, no i ricoss kitchen :)

to co napisałeś to chyba tylko Poznaniak zrozumie... a ten to chyba wie dokąd pójść.

"koło fredry", ale czego? ulicy? placu? pomnika? budynku jakiegoś?

napisz też coś więcej może o tych miejscach, co tam dają, jakie ceny, czemu warto.

Co do Pyra Baru to jest u mnie na pierwszym miejscu - menu wygląda u nich ciekawie, ziemniak króluje wszędzie, a i tak zawsze zamawiam szare kluski albo gzik :) limaK może strasznego pecha miałeś? Tak czy inaczej, knajpa z klimatem i jedzeniem jakiego szukam jak gdzieś jadę - takie trochę lokalnej egzotyki, w stolicy takich rzeczy nie zamówisz :D

e: poszukałem tej "knajpy w bramie koło fredry" - i już wszystko wiem. Ale nie rozszyfrowałbym tego... Knajpa nazywa się "W Bramie" i nie jest koło jakiegoś/czegoś Fredry ale na ulicy Fredry. Pisz higieniczniej proszę.
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off
Death lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 03 Paź 2014 18:45 

Rejestracja: 06 Paź 2012
Posty: 375
Dodam stołówkę w byłym gmachu KW, obecnie wydział historyczny Uniwersytetu. Samo centrum, róg Św. Marcina i Kościuszki obok Zamku . Można się najeść samą zupą za 3,5 , dania po 10,50 i jeszcze w barze spaghetti i naleśniki za kilka złotych.
_________________
http://banner.flightdiary.net/szczepan
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzes830324 lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 08 Paź 2014 16:09 

Rejestracja: 30 Lis 2011
Posty: 97
Polecam Chatkę Babuni (na południe od Rynku). Ogromny wybór pierogów, duże porcje, bardzo mi smakowało. Ceny przystępne, świetne miejsce żeby wybrać się z kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
Death lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 08 Paź 2014 16:28 

Jeśli chodzi o Werandy to się zgadzam - świetne miejsca, dobre jedzenie, piękne wnętrza (zwłaszcza na Paderewskiego).
Jest Zielona Weranda na Paderewskiego właśnie, Weranda w Starym Browarze (tej akurat nie polecam, chyba, ze ktoś lubi pić kawę i jeść w otoczeniu centrum handlowego) i Weranda Caffe na Świętosławskiej. We wszystkich są te same świetne sałatki i ciasta.
Góra
 PM off  
      
#28 PostWysłany: 12 Paź 2014 12:26 

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 147
Loty: 2
Kilometry: 3 770
zbyhu napisał(a):
lizack napisał(a):
można do tej listy dopisać w zasadzie wszystkie werandy, knajpe w bramie koło fredry, jadalnia w siedzibie allegro, no i ricoss kitchen :)

to co napisałeś to chyba tylko Poznaniak zrozumie... a ten to chyba wie dokąd pójść.

"koło fredry", ale czego? ulicy? placu? pomnika? budynku jakiegoś?

napisz też coś więcej może o tych miejscach, co tam dają, jakie ceny, czemu warto.

Co do Pyra Baru to jest u mnie na pierwszym miejscu - menu wygląda u nich ciekawie, ziemniak króluje wszędzie, a i tak zawsze zamawiam szare kluski albo gzik :) limaK może strasznego pecha miałeś? Tak czy inaczej, knajpa z klimatem i jedzeniem jakiego szukam jak gdzieś jadę - takie trochę lokalnej egzotyki, w stolicy takich rzeczy nie zamówisz :D

e: poszukałem tej "knajpy w bramie koło fredry" - i już wszystko wiem. Ale nie rozszyfrowałbym tego... Knajpa nazywa się "W Bramie" i nie jest koło jakiegoś/czegoś Fredry ale na ulicy Fredry. Pisz higieniczniej proszę.

mea culpa, pisząc koło fredry miałem na myśli ulicę, nie wiedziałem że sam lokal znajduje sie również na niej :)
"W bramie" - https://www.facebook.com/pizzawbramie/timeline
włoska kuchnia, bardzo dobra pizza, do tego świetne ceny, spoko lemoniady i dobre zupy !
lokale z pod szyldu "Werandy" - http://werandafamily.com/
tutaj w zależności od lokalu, bardzo rózne potrawy, ceny juz troche drozsze ale zdecydowanie warto, polecam szczegolnie wypad na lunch, deser i ciasto !
"Jadalnia" - https://www.facebook.com/JadalniaPixel?fref=ts
zawsze świeże składniki, codziennie inne menu, bardzo klimatyczny wystrój!
ceny podobne jak w werandzie, aczkolwiek jest to moim skromnym zdaniem najlepszy stosunek jakości do ceny!
"Riccos kitchen" - https://www.facebook.com/OjjisanMilkBar
tutaj mamy prawdziwą chińską kuchnie, nie ma typowego menu
podchodzimy do lady i pan mówi nam co dzisiaj przyrządzają np. kurczak, wołowina, baranina w 3 sosach do wyboru
bardzo duże porcje, dużo warzyw i dodatków (ryż) !

mam nadzieję że troche się zrehabilitowałem :)
Góra
 Profil Relacje PM off
zbyhu lubi ten post.
 
      
#29 PostWysłany: 12 Paź 2014 13:11 

Rejestracja: 29 Gru 2011
Posty: 69
Mogę polecić fajną miejscówkę - "METKA" znajduje się na przeciwko targów poznańskich http://www.bar-metka.pl/.

Jest to bar specjalizujący się lokalnymi przystawkami : genialny mają "gzik" 8zl ,2 kanapki z leberą (pasztet) za 4zl i do tego piwko lokalne Lech Pils.

Dla tych co nie lubią oklepanych miejsc - POLECAM ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 12 Paź 2014 20:14 

Metka jest słaba. Jest tam tani alkohol przez co mnóstwo klientów którzy z nim przesadzają.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 PM off  
      
#31 PostWysłany: 12 Paź 2014 21:20 

Rejestracja: 19 Cze 2014
Posty: 76
W Poznaniu na ulicy Szkolnej jest bar "Tylko u nas" - byłem tam kilka razy - było dużo, tanio i smacznie. Nie mniej jest to bar o małej powierzchni, przez który przewijają sie tłumy ludzi, co daje trochę mało komfortowe wrażenia.
_________________
Moje podróże http://www.weuropie.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 12 Paź 2014 21:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Paź 2011
Posty: 768
Loty: 128
Kilometry: 82 783
niebieski
ASK bar na ul. Słowiańskiej, koło Chaty Polskiej. Za dyszkę dostajemy zupę i drugie danie, które jest naprawdę smaczne i co najważniejsze, domowe (mamy do wyboru kilka kombinacji) :) polecam
Jeszcze tańszą opcją są obiady w DS Zbyszko. Tam za 8 złociszy dostajemy zupkę + 2gie danie + kompot. Jednak w tej cenie musimy się dostosować do "dania dnia" ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 25 Paź 2014 13:35 

Rejestracja: 14 Lut 2014
Posty: 3
W sumie w Poznaniu miejsc z dobrym jedzeniem nie brakuje. Na pewno dość fajna opcja, dla studentów jest na Szpitalnej - Literka z kuferka przede wszystkim są normalne ceny, a porcje takie, którymi można się najeść i nie ciągnie po 15 minutach po batonika - chociaż wiadomo niektórzy to pewnie zawsze są głodni i spragnieni. W każdym razie nie wiem czy prowadzą stronę na pewno mają aktualny FanPage - https://www.facebook.com/literkazkuferka
Jak ktoś ma podobne to tego miejsca miejscówki to studentów to chętnie poznam adresy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 25 Paź 2014 16:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 416
Loty: 501
Kilometry: 583 172
niebieski
Anonymous napisał(a):
Metka jest słaba. Jest tam tani alkohol przez co mnóstwo klientów którzy z nim przesadzają.

Specjalnie też nie polecam, ale wiele osób tu zagląda ze względu na Kuchenne Rewolucje Gesslerowej
_________________
http://www.citybreak.me
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 25 Paź 2014 19:57 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 991
niebieski
Dobre burgery są w Food Patrolu.
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#36 PostWysłany: 14 Lis 2014 03:30 

Rejestracja: 02 Wrz 2011
Posty: 20
p27 napisał(a):
Dobre burgery są w Food Patrolu.

a jeszcze lepsze w Świętej Krowie na Kwiatowej (10 kroków od Półwiejskiej).

Smaczne sushi w Violet (ul. Święty Marcin 9),
Poza tym pysznie, ale drożej, w Bazarze 1838 przy Paderewskiego (2-daniowy lunch 24 zł).
Tanie, ogromne schabowe i mega miła Pani w barze Tylko u Nas (u dziadka) przy Wrocławskiej.
Chłopskie jadło ul. Kantaka 8/9.
Oczywiście polecam, jak wcześniej wspomniano, wszystkie "Werandy" i Chatkę Babuni (smaczniej niż w Starym Młynie czy Starym Toruniu w Toruniu).

Wszystkie powyższe miejsca znajdują się praktycznie na Starym Rynku (niedaleka odległość - kilka kroków).
_________________
Zapraszam na blog o Malezji: http://azjatyckisloik.wordpress.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 21 Lis 2014 00:33 

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 138
Stołówka "Jowita", ulica Zwierzyniecka 7 niepodal Ronda Kaponiera. Tanie obiady za 12 zł bodajże i naprawdę bardzo smaczne. Jedyny minus to godziny otwarcia. Pon-pt bodajze 11-16 (choć mogę się mylić, bo już baaardzo dawno nie byłem tam - niestety!)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 21 Lis 2014 11:07 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6252
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
https://www.facebook.com/burgeratorpoznan?fref=ts a napić się w Czupito
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 04 Gru 2014 23:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Wrz 2014
Posty: 248
Loty: 29
Kilometry: 73 985
Dziwi mnie, że nikt nie wspomniał w tym wątku o Kmicicu i pyzach z sosem myśliwskim.
Bar Kmicic jest położony co prawda kawałek od centrum na Ratajach (os. Rzeczypospolitej 4) ale warto się do niego wybrać, zwłaszcza, że jedzenie jest tanie i bardzo dobre. Po te pyzy i sos jeżdżę nie raz specjalnie, żeby je kupić na obiad do domu.
Jeżeli będziecie szukali, to bar jest obecnie dużo mniejszy niż kiedyś, znajduje się w wydzielonej części dawnego budynku barowego (typowa architektura PRL), wejście jest od tyłu, podpisane siecią Smakcoop.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 18 Kwi 2015 20:26 

Rejestracja: 09 Sie 2011
Posty: 64
Gdzie można zjeść dobre i relatywnie tanie śniadanie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 125 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group