Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 250 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 27 Sie 2021 14:46 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
@sircrusader Może da się zestreczować to nosidło razem z fotelikiem i nadać jako jeden bagaż niewymiarowy bezpłatnie.?Jeśli nie to to wykup bardziej opłacalną opcję z tego co podałeś.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
#202 PostWysłany: 05 Paź 2021 17:28 

Rejestracja: 03 Paź 2021
Posty: 2
Cześć mam pytanie. Jeśli wykupiłem dodatkowo miejsce w wizzair na fotelik dla 18 miesięcznego dziecka( bo wychodziło taniej) to czy jeśli nie wezmę tego fotelika ze sobą to wizzair będzie robił jakieś problemy??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#203 PostWysłany: 05 Paź 2021 17:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1591
Loty: 314
Kilometry: 571 396
złoty
Nie będzie robił problemów. Z ciekawości: wychodziło taniej kupić niż nie kupić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#204 PostWysłany: 05 Paź 2021 17:45 

Rejestracja: 03 Paź 2021
Posty: 2
Tak. Miejsce dla dorosłego 49 zł w jedną stronę a dla niemowlaka 120 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#205 PostWysłany: 16 Paź 2021 16:37 

Rejestracja: 10 Maj 2015
Posty: 99
Witam dotychczas latałem z dzieckiem Ryanairem. Zawsze wykupywałem dla niego dodatkowe miejsce, bo było to dla mnie korzystniejsze.

Pytanie: Czy w Wizzairze przejdzie bez dodatkowych kosztów zabranie na dziecko jednego małego plecaka, jednej torby dla dziecka (takiej do wózka), wózka spacerówki składanej i fotelika samochodowego (w Ryanairze to przechodzi)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#206 PostWysłany: 16 Paź 2021 18:21 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
W W6 po wykupieniu dodatkowego miejsca dla niemowlaka można zabrać na pokład fotelik a wózek nadać do luku. Niestety nie przysługuje wtedy dodatkowy bagaż dla maluszka .Niemowlakowi bez dodatkowego miejsca (na kolanach) przysługuje na pokład mała torba ale do luku darmowo tylko wózek ,lub zamiennie fotelik .Bywają spacerówki których siedzisko jest równocześnie( po zdemontowaniu) fotelikiem. Często też rodzice streczują razem fotelik i wózek nadając jako jeden bagaż .Nie spotkałam się do tej pory z przypadkiem zakwestionowania takiego bagażu, ale nie ręczę że tak jest zawsze. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Rutras lubi ten post.
 
      
#207 PostWysłany: 21 Lut 2022 13:29 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
Cześć!
Chciałem się upewnić, bo Pani na infolinii już mnie skołowała i sam nie wiem.
Lecę w marcu z infantem (1,5 roku) WAW-LCA i mam wykupione dla niego dodatkowe miejsce. Pani na infolinii, na którą dzwoniłem, żeby zmienić infanta na imię, wyraźnie zaznaczyła, że na czas startu i lądowania musi być przypięty do rodzica - i to jest ok. Natomiast powiedziała również, że poza tym czasem dziecko musi siedzieć w foteliku na swoim siedzeniu. A ja tego fotelika brać nie zamierzałem. Czy rzeczywiście tak jest?
Na logikę - skoro dorosły nie musi mieć zapiętych pasów, to i dziecko chyba nie musi wtedy być przypięte do czegokolwiek? Przejdzie brak fotelika?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#208 PostWysłany: 21 Lut 2022 13:58 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
Przejdzie.Nikt tego nie sprawdza przy bramkach ani wchodzeniu na pokład.
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok uważa post za pomocny.
 
      
#209 PostWysłany: 04 Kwi 2022 14:13 

Rejestracja: 01 Lut 2012
Posty: 81
Cześć,

Lecę wizzair z 3 latkiem i tak jak w ryanair jest jasno napisane, że dziecku przysluguje mozlwioac zabrania do luku fotelika samochodowego/lozeczka turystycznego oraz wozka, tak analogicznej informacji w wizzair nie moge znalezc. Czy w wizzair moge zabrac tylko wozek czy mogebez doplaty wziac fotelik?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#210 PostWysłany: 04 Kwi 2022 14:56 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
Jeszcze w czerwcu zeszłego roku bralem obie rzeczy: wozek az do gate'u, a fotelik oddawałem na ponadwymiarowy. Wszystko to bez dodatkowych kosztow
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#211 PostWysłany: 05 Kwi 2022 11:12 

Rejestracja: 01 Lut 2012
Posty: 81
Dzięki za info, a czy wtedy przed lotem miales info gdzieś ze strony wizzair czy dzwoniłeś na infolinie płatną?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#212 PostWysłany: 05 Kwi 2022 12:27 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
@mateop

Latałem już tak wcześniej a fotelik mam taki, że w razie czego zostawiam go bez żalu;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#213 PostWysłany: 13 Kwi 2022 14:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Kwi 2013
Posty: 100
Loty: 132
Kilometry: 207 882
Hej, pierwsza podróż z dzieckiem Wizzair i wolę się upewnić - może ktoś ma świeże info z pierwszej ręki:
- jeśli kupię dodatkowe miejsce dla córki (14 miesięcy) jako dla dorosłego to muszę wpisać imię INFANT i potem dzwonić na mega drogą infolinię aby to zmienić na właściwe imię/dodać niemowlę do rezerwacji? Czy jest jakiś działający czat Wizzair?
- w powyższej sytuacji mogę wziąć dla córki wózek oraz fotelik, czy są jakieś wymagania co do fotelika? Mam Cybex Sirona Z, na oko jest dość spory (ale zgodnie z wymaganiami można w nim jeździć tylem), zastanawiam się czy się zmieści na fotelu w samolocie. Wygodniej byłoby mi go nadać od razu jako duzy bagaż, czy tak można zrobić czy muszę go wziąć na pokład? Zakładam że podczas startu i lądowania dziecko i tak musi siedzieć na kolanach rodzica? No i co to za "zasuwka umożliwiająca bezpieczne zamocowanie z użyciem pasa bezpieczeństwa pasażera", gdzie ona się znajduje (https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... mi-dziecmi)?
Z góry dziękuję za pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#214 PostWysłany: 13 Kwi 2022 20:45 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
@zuzanna_89 spróbuj popytać tu https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... sie-z-nami
Góra
 Profil Relacje PM off
zuzanna_89 uważa post za pomocny.
 
      
#215 PostWysłany: 14 Kwi 2022 08:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Kwi 2013
Posty: 100
Loty: 132
Kilometry: 207 882
Dzięki, niestety rozmowa z botem sprowadza się do podawania tych samych informacji, które są na stronie Wizz.
Szperałam jeszcze na różnych stronach i wydaje mi się, że musi to być fotelik 0-13kg, a nie ten kolejny, ale dopytam na infolinii jak będę dzwonić, aby dodać niemowlę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#216 PostWysłany: 19 Kwi 2022 10:41 

Rejestracja: 01 Lut 2012
Posty: 81
Cześć,
Więc ja na lotnisku uzyskałem informację, że ze swoim 3-latkiem moge wziac bezpłatnie wózek i fotelik samochodowy ale w obsłudze klienta na infolinii, że za fotelik musze już zapłacić....jeśli ktoś ostatni probowal leciec z fotelikiem to dajcie znac.
Jesli chodzi o fotelik Sirona Z to moim zdaniem nie wejdzie na fotel plus do niego potrzebna jest baza i isofix (nie kojarze aby ten model można było zapinać pasami niezależnie czy jedzie sie tylem czy przodem).


Ostatnio edytowany przez mateop, 19 Kwi 2022 11:34, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
zuzanna_89 uważa post za pomocny.
 
      
#217 PostWysłany: 19 Kwi 2022 11:24 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
mateop napisał(a):
Cześć,
Więc ja na lotnisku uzyskałem informację, że ze swoim 30latkiem moge wziac bezpłatnie wózek i fotelik samochodowy

Chyba już się w nie nie zmieści :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#218 PostWysłany: 19 Kwi 2022 11:34 

Rejestracja: 01 Lut 2012
Posty: 81
miriam napisał(a):
mateop napisał(a):
Cześć,
Więc ja na lotnisku uzyskałem informację, że ze swoim 30latkiem moge wziac bezpłatnie wózek i fotelik samochodowy

Chyba już się w nie nie zmieści :lol:



Poprawione :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#219 PostWysłany: 01 Sie 2022 19:38 

Rejestracja: 01 Sie 2022
Posty: 1
mateop napisał(a):
Cześć,
Więc ja na lotnisku uzyskałem informację, że ze swoim 3-latkiem moge wziac bezpłatnie wózek i fotelik samochodowy ale w obsłudze klienta na infolinii, że za fotelik musze już zapłacić....jeśli ktoś ostatni probowal leciec z fotelikiem to dajcie znac..


Cześć,
czy udało Ci się przetransportować fotelik Wizzairem? Jak wygląda taka procedura aktualnie?
Może ktoś ma aktualne info czy jest możliwe w Wizzair nadanie na bagaż rejestrowany (bezpłatnie) fotelik samochodowy dla 3-latka który leci jako standardowy pasażer?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#220 PostWysłany: 01 Sie 2022 21:37 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
Spokojnie nadasz bezpłatnie fotelik dla 3-latka ,tym bardziej jak nie zabierasz dodatkowo wózka.
Góra
 Profil Relacje PM off
ToKrzysiek lubi ten post.
ToKrzysiek uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 250 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group