Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 104 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 13 Sie 2017 15:20 

Punkty statusowe: 46
srebrny
A patent pt. wózek z fotelikiem na adapterach przejdzie ? Wózek składany jest, tylko zamiast gondoli wolałbym wziąć fotelik (ustawiany tyłem do kierunku jazdy).
 Profil Relacje PM off  

#102 PostWysłany: 13 Sie 2017 15:32 

Punkty statusowe: 264
HON fly4free
Chyba @Washington(?) ostatnio testował z powodzeniem ;) post#6 w potrojna-zabawa-czyli-nowy-rozdzial-podrozowania,214,115605&p=961605&hilit=w%C3%B3zek+fotelik#p961605
 Profil Relacje PM off  

#103 PostWysłany: 13 Sie 2017 20:38 
Site Admin
Awatar użytkownika

Loty: 245
Kilometry: 396 301
Kilkukrotnie testowane - bez najmniejszego problemu (W FR tez) :)
2 ludzi lubi ten post.
Kravkrk uważa post za pomocny.

#104 PostWysłany: 16 Sie 2017 09:38 

Punkty statusowe: 0
Zadzwoniłem w końcu na infolinię w sprawie fotelika.
Łącznie 25 minut (spore oczekiwanie "na melodyjce" + dwa połączenia, bo pierwsze zerwało). Rzecz jasna na węgierski numer stacjonarny dedykowany dla jakiegoś Azerbejdżanu czy Bośni. Nóż się w kieszeni otwiera, jak pomyślę że "normalnie" kosztowałoby to ponad stówę.

Oczywiście na początku jakieś wciskanie ciemnoty, że za darmo tylko do 2 lat. Po uściśleniu że chodzi o odprawienie fotelika (a nie wniesienie na pokład) oraz dyskusji nt. pojęć używanych w regulaminie i na stronie konsultant przyznaje, że zapisy są nieprecyzyjne (i że to zgłosi) a decyzja kto jest "małym dzieckiem" jest uznaniowa - zależy od personelu na lotnisku.
Dalsza dyskusja doprowadza do konkluzji, że 2-3 lata powyżej "infanta" na pewno się kwalifikuje jako "małe" a przy 9-10 letnim "trzeba się liczyć z opłatą".
Na moje pytanie konsultant potwierdza, że to wiążąca interpretacja, na którą mogę się powołać w razie wątpliwości.
Tyle na teraz. Zobaczymy jak będzie na lotnisku.
 Profil Relacje PM off
kspr lubi ten post.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 104 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości