Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 135 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [Opinie] flighttix
#101 PostWysłany: 06 Lut 2020 11:51 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
@krzysko15 nr tel to 58 881 00 88 ale pewnie nie działa. Na ich holenderskiej stronie może dokopiesz się do nr ich centrali. Ale jak wysłałeś formularz o zwrot to po prostu cierpliwie czekaj.

Edit: najlepiej zadzwonić na numer +44 203 9665951, szybko odbierają.
_________________
Life is short and the world is wide.


Ostatnio edytowany przez mucha, 07 Lut 2020 11:23, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
 Temat postu: Re: [Opinie] flighttix
#102 PostWysłany: 06 Lut 2020 12:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2014
Posty: 105
Loty: 154
Kilometry: 350 317
Australia obecnie nie wpuszcza osób narodowości innej niż australijska które były lub przesiadały się na terenie Chin ... więc lot z przesiadką w Szanghaju jest niemożliwy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] flighttix
#103 PostWysłany: 24 Mar 2020 22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 859
niebieski
Kupiłem u tego pośrednika bilety na trasę, która nie była dostępna ani na stronie przewoźnika ani na innym ota. A bardzo mnie interesowała i za to plus. Na etixy trzeba było czekać trochę dłużej, ale potem szybko dostawałem informacje o zmianach w rozkładzie. Zero problemów, chociaż cena przy zakupie potrafiła się zmienić kilkukrotnie, z każdym kolejnym wejściem na ich stronę. All in all- na pewno można znaleźć lepsze ota, ale tragedii nie ma.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] flighttix
#104 PostWysłany: 21 Wrz 2020 10:43 

Rejestracja: 21 Wrz 2020
Posty: 3
Ostrzegam przed tą firmą!!!.
Nie odzyskałem pieniędzy do tej pory za anulowany lot do USA (czerwiec 2020). Kontakt z nimi tylko przez formularz na stronie www. Nie odpowiadają, a jak już coś napisali to kłamią i oszukują.
Potrącili z kwoty (której nie oddali do dzisiaj) koszty bagażu, bo niby linie Lufthansa nie zwróciły - to nie prawda - potwierdziłem w Lufthansie, że oddali im co do złotówki.
Potrącili opłatę manipulacyjną, o której nie informowali na początku (jest im nienależna) a mimo tego nie oddali różnicy.
Jestem do tyłu 5,8 tys. zł, a firma dalej oferuje bilety w Polsce.
Zgłosiłem sprawę do europejskiego biura ochrony konsumenta (to firma z Holandii) ale pewnie i tak skończy się drogą windykacją.
Trzymajcie się od nich z daleka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] flighttix
#105 PostWysłany: 21 Wrz 2020 10:47 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6220
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Ej ale z czego potrącili skoro nie odzyskałeś pieniędzy ?
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: [Opinie] flighttix
#106 PostWysłany: 21 Wrz 2020 11:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
Pewnie przysłali mu emaila o wysokości refundu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] flighttix
#107 PostWysłany: 21 Wrz 2020 11:09 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1006
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Prawda jest taka, że w czasach COVID-u korzystanie z OTA (takim jest flighttix) jest zwyczajnie mało opłacalne. Czasem warto kupić bilet na stronie przewoźnika 100 czy 200 złotych drożej.
Kolega chciał tańszy bilet, to oczywiście miał, ale w sytuacji zwrotu, zmiany itp. kwestii zaczynają się problemy i niemałe opłaty manipulacyjne.

Zastanawia mnie tylko ile musiał wydać na bilety, skoro flighttix jest mu winny 5,8 tys. złotych...
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] flighttix
#108 PostWysłany: 21 Wrz 2020 11:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
Bilet zapewne kupił w czasach przedkowidowych.


Tjw1978 napisał(a):

Zastanawia mnie tylko ile musiał wydać na bilety, skoro flighttix jest mu winny 5,8 tys. złotych...


No dokładnie tyle wydał. Napisał przecież;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] flighttix
#109 PostWysłany: 21 Wrz 2020 14:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 768
Loty: 220
Kilometry: 442 694
niebieski
Z czterech odwołanych lotów, za trzy udało się dostać refund. Tylko od flighttix nie jestem póki co go wyegzekwować. Z pewnością nic więcej od nich nie kupię.
_________________
Image
Relacja z Malawi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] flighttix
#110 PostWysłany: 21 Wrz 2020 14:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1988
Loty: 850
Kilometry: 1 929 194
platynowy
Mnie też jeszcze wiszą za 4 bilety 2500. Wędrują na moją prywatną czarną listę.
_________________
Moje podróże - piotrwasil.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] flighttix
#111 PostWysłany: 21 Wrz 2020 16:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
Żadnego kontaktu. Na zgłoszenia o zwrot pieniędzy nie odpowiadają. Czekam na kasę już 3 miesiące. Moje bilety mają status „open to use” ale co z tego, jak i tak nic nie mogę z nimi zrobić. Zostaje chargeback.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] flighttix
#112 PostWysłany: 24 Wrz 2020 07:54 

Rejestracja: 21 Wrz 2020
Posty: 3
Bilety kupiłem w grudniu 2019 roku 2x do San Francisco i z powrotem - cena nie była zła.
Dalej nie mam od nich żadnej informacji kiedy oddadzą czy wogóle.
10 sierpnia napisali po moich naciskach, że oddają 5 tys. (potrącony bagaż, za który dostali zwrot z Lufthansy i koszty manipulacyjne) tą samą metodą, którą płaciłem. Pieniądze nie przyszły - firma PayPro (przelewy24) potwierdziła mi, że faktycznie zlecili zwrot, ale nie zabezpieczyli pieniędzy i nic nie dostałem.
Obawiam się, że to bankruci (w Polsce handluje Flighttix.pl - osobny podmiot).
Zwyczajni oszuści.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] flighttix
#113 PostWysłany: 01 Paź 2020 16:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1988
Loty: 850
Kilometry: 1 929 194
platynowy
Okazuje się, że mbank oferuje opcję reklamacji zapłaty przez mtransfer. Złożyłem więc reklamację mojej transakcji i zobaczymy czy bank z nimi coś wywalczy.
_________________
Moje podróże - piotrwasil.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] flighttix
#114 PostWysłany: 14 Paź 2020 12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1988
Loty: 850
Kilometry: 1 929 194
platynowy
mbank niestety odrzucił mi reklamację, bo oni nie są stroną.
Dzwoniłem do przelewy24 i okazuje się, że flighttix faktycznie zlecił refund na moje konto, ale nie mieli kasy na swoim, więc przelew nie mógł zostać zrealizowany. Ale złodzieje...
_________________
Moje podróże - piotrwasil.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] flighttix
#115 PostWysłany: 21 Paź 2020 07:47 

Rejestracja: 21 Wrz 2020
Posty: 3
U mnie jest dokładnie taki sam przypadek - zlecili zwrot (oczywiście nie pełny) ale nie mieli pieniędzy do oddania na koncie (przelewy24 też mi to potwierdziły) - czekam kilka miesięcy od tego momentu - zero kontaktu, nie odpowiadają na formularze a telefon, który podali do UK jest stale niedostępny- to zwykli oszuści, którzy dalej sprzedają bilety w Polsce!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] flighttix
#116 PostWysłany: 21 Paź 2020 09:48 

Rejestracja: 26 Sty 2016
Posty: 209
niebieski
ja na szczęście miałem tam kupiony bilet w Locie. Po nieskutecznej próbie zrobienia czegokolwiek z flighttix (jeszcze chcieli prowizję za przełożenie lotu), skontaktowałem się bezpośrednio z LOTem. Przeniosłem lot na przyszły rok, szybko sprawnie i bez dodatkowych kosztów. Potem dostawałem przez 2 miesiące mejle od Flighttixa, że będą występować o anulację.. pisałem by tego nie robili, ale kto by tam czytał mejle. I tak nic nie zrobili, ale w końcu przestali spamować :P.
_________________
https://www.star-wars.pl
https://www.filmowe-szlaki.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] flighttix
#117 PostWysłany: 22 Paź 2020 15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1988
Loty: 850
Kilometry: 1 929 194
platynowy
Zacząłem im pisać po 5 maili dziennie, że mają mi oddać kasę i w końcu się odezwali. Napisali najpierw, że refund był 14.09. Odpisałem, że przelew został odrzucony przez przelewy24, bo nie mieli kasy na koncie.

Teraz odpisali:

My apologies, you are right. I contacted our finacial department and there are issues with Przelewy24 refunds.
We are doing everything to fix this situation as soon as possible.

Ciekawe co dalej, czy faktycznie naprawiają czy kupują tylko czas.
_________________
Moje podróże - piotrwasil.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] flighttix
#118 PostWysłany: 28 Paź 2020 22:18 

Rejestracja: 15 Maj 2015
Posty: 3
Hej czy komus udalo sie odzyskac pieniadze od flighttix? Ja anulowalam bilety w ... styczniu. Kontaktowalam sie z liniami lotniczymi oni pieniadze przekazali flighttix. Flighttix mnie zbywa ze wyslali wysla itd. Szukalam pomocy tez przez strone praw konsumenta. Nic nie pomaga (flighttix pieniadze otrzymal nie chce ich po prostu oddac). Nie mam juz pomyslow. I nie chodzi mi o porady hejterskie ze mialam zrobic inaczej ( inny przelew- bo zrobilam jak sie teraz okazuje najgorszy z mozliwych poza tym minelo juz wiecej niz 120 dni wiec nic w tej kwestii nie zdzialam). Moze ma ktos jakies pomysly co jeszcze moge zrobic i gdzie sie zwrocic? Nie wiem sad, komornik? Ale nie mam doswiadczenia wiec nawet nie wiem jak sie za to zabrac :/ i czy mam szanse bezkosztowo odzyskac te pieniadze.. ktos cos jakies doswiadczenia w tym temacie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] flighttix
#119 PostWysłany: 28 Paź 2020 23:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Chargeback?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] flighttix
#120 PostWysłany: 29 Paź 2020 00:09 

Rejestracja: 15 Maj 2015
Posty: 3
odpada platnost byla okolo 8 stycznia i minęło juz niestety za dużo czasu, a czekałam tak długo bo flighttix zapewniał mnie ze pieniądze przeleje... :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 135 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group