Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 123 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#101 PostWysłany: 03 Kwi 2019 18:01 

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 49
Mam pytanko: czy wskazanie (w zarządzaj rezerwacją) numeru skywards innej osoby niż lecący pasażer, nie narusza regulaminu skywards ?
Sytuacja wygląda następująco - córka (nie miała wcześniej konta w skywards) leciała Emirates, odprawiłem ją i wpisałem swój numer skywards (można było wypełnić takie pole na tym etapie) i na moim koncie naliczyły się punkty, tylko chciałbym mieć pewność że nie będzie potem z tego powodu jakiś problemów ?

Pozdr.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#102 PostWysłany: 04 Kwi 2019 13:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
1. Nie powinno się tak robić.
2. Rzadko zadziała.
3. Mikołaj przyszedł do ciebie wcześnie w tym roku.

Sent from my SM-G950FD using Tapatalk
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
mucha lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#103 PostWysłany: 07 Maj 2019 17:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 132 564
Mam troche mil w Emiratach,
na co je moge zamienic (hotele), lub do jakiego hotelowego programu przeniesc ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#104 PostWysłany: 07 Maj 2019 17:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
Wg https://www.emirates.com/pl/polish/skyw ... px?#hotels wychodzi, że można wydać tylko w Rocketmiles.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#105 PostWysłany: 27 Paź 2019 21:24 

Rejestracja: 14 Gru 2012
Posty: 78
Loty: 199
Kilometry: 442 858
Wie ktoś jak wysłać zaproszenie do konta rodzinnego/my family?
Mamy pozakładane konta Skywards.
W zaproś kolejnego członka/invite another member wpisuję e-mail członka rodziny
ale w okienku obok "Relationship to you"/Pokrewieństwo z Tobą nic się nie wyświetla
a w rozwijanym menu jest "no data found" niezależnie czy i co wpiszę (wife, nr EK itp) wyskakuje błąd.
wujek G. nie chciał pomóc.
z góry dziękuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#106 PostWysłany: 23 Lut 2021 07:10 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
2000 mil za zapisanie się do programu Emirates Skywards warte koło 20 USD, niby dla studentów:

https://www.totum.com/se/student-discou ... ards-offer

Załącznik:
Emirates_TOTUM_Student_Discount_-_2021-02-23_06.08.12.png
Emirates_TOTUM_Student_Discount_-_2021-02-23_06.08.12.png [ 395.36 KiB | Obejrzany 9886 razy ]




T&C

1. The Emirates Skywards ‘Invite Code Offer’ is open to all individual Emirates Skywards members who enrol by 11.59 pm (Dubai time) on 31 May 2021 using a valid invite code box on the Skywards enrolment form.

2. An Emirates Skywards member who, at the discretion of Emirates Skywards, satisfies the conditions set out above will be awarded 2,000 Skywards Miles upon enrolment.

3. These 2,000 Skywards Miles will be valid for a period of 1 year from the date of credit, after which if they remain unutilized they will be debited from members accounts.

4. Members will also be entitled to special Cash+Miles promotional offer of USD 20 per 2,000 Miles for a one time purchase of a flight ticket on emirates.com. Members must:

a. Log-in upfront with their personal Emirates Skywards account on the emirates.com desktop site, mobile site or the Emirates App, before commencing their flight search.

b. Select an Eligible Flight and Eligible Fare option with the Cash+Miles icon displayed during the booking process.

c. Book and complete issuance of an Eligible Ticket by 11.59 pm (Dubai time) on 31 May 2021.

d. Note that Cash+Miles promotional offers are not applicable to any bookings made via Emirates Contact Centres or via “Advanced Search” on emirates.com

e. Note that if another Cash+Miles promotional offer exists, the better of the two offers will apply.

5. An Eligible Ticket is defined as any ticket purchased with form of payment Cash+Miles.

6. An Eligible Fare is defined as "Special", "Saver", "Flex" or "Flex Plus" in either Economy Class, Business Class or First Class on Emirates.

7. An Eligible Journey is defined as any originating or ending anywhere in the Emirates network.

8. An Eligible Flight is defined as an Emirates flight with EK designator operated by Emirates (all codeshare and interline flights are excluded, including itineraries and tickets involving a combination of Emirates with other airline operated flights).

9. Once the Cash+Miles element is selected, reviewed and accepted on payment page, and in turn final payment is made to issue the ticket(s), no further adjustments in Cash+Miles rates will be permitted. Subsequent ticket reissues involving any additional collections of fare or fees must be made entirely with cash (or equivalent payment). Ticket cancellations will be subject to fare rules and normal Emirates Skywards Programme Rules provisions.

10. Skywards Miles payment must be debited from the logged-in Emirates Skywards member’s account only. My Family and Skysurfers accounts are not eligible for Cash+Miles promotional offers.

11. Any other emirates.com promotional code offers are excluded from Cash+Miles promotional offers. Tickets issued with Cash+Miles promotional offers will not be eligible for any other Emirates Skywards promotions.

12. Emirates Skywards members will earn Skywards Miles and Tier Miles on the part of the ticket that is paid for in cash, excluding carrier imposed charges, taxes and fees.

13. Emirates Skywards members will be notified of the mileage debit in their membership statements, which are accessible on the Emirates App or online at emirates.com.

14. All other Emirates Skywards Programme Rules apply. https://www.emirates.com/english/skywar ... .aspx?cs=Y
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#107 PostWysłany: 21 Cze 2021 19:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2012
Posty: 459
niebieski
Orientuje się ktoś czy można teraz zrobić status match ze złota w emirates do jakiegoś programu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#108 PostWysłany: 22 Cze 2021 08:08 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1403
Loty: 214
Kilometry: 377 962
srebrny
http://www.statusmatcher.com/company/emirates
na dole lista udanych przypadków ludzi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#109 PostWysłany: 22 Cze 2021 08:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1607
platynowy
@Rockriderr kolega wyżej chyba pyta o to co może już posiadając złoto w Emirates, a tego status matcher już nie pokazuje - jedynie z czego można zrobić ewentualnie match/challenge DO Emirates 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#110 PostWysłany: 22 Cze 2021 08:58 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1403
Loty: 214
Kilometry: 377 962
srebrny
Dlatego napisałem "na dole" - tam jest informacja co można ze statusem Emiratesa zrobić :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#111 PostWysłany: 02 Wrz 2021 10:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
2020 mil za darmo dla nowych:
https://www.emirates.com/in/english/spe ... mastercard
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#112 PostWysłany: 31 Gru 2021 19:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
2000 mil za darmo:
https://www.flydubai.com/en/offers/skyw ... onus-miles
Góra
 Profil Relacje PM off
szmer lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#113 PostWysłany: 01 Kwi 2022 12:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2012
Posty: 459
niebieski
Emirates przedłuża statusy o kolejny rok.
Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#114 PostWysłany: 01 Lip 2022 08:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
10000 darmowych punktów Emirates Business Rewards.
Zwracam uwagę na słowo BUSINESS !
https://www.emirates.com/ae/english/spe ... ds-points/
Góra
 Profil Relacje PM off
marek2011 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#115 PostWysłany: 08 Lip 2022 07:56 

Rejestracja: 18 Cze 2012
Posty: 33
Loty: 5
Kilometry: 8 331
Czy komuś naliczyło te punkty Business Rewards?
Zarejestrowałem się wczoraj z kodem, saldo = 0. Może potrzebują czasu na weryfikację?

Ile to tak naprawdę warte? Piszą, że powinno wystarczyć na:
Cytuj:
That’s enough Points for one Economy Class return ticket to most destinations in Middle East/Africa/WAIO and Dubai

Ktoś potwierdzi?

Miłego dnia!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#116 PostWysłany: 15 Lip 2022 19:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Mam 3000 mil które wygasaja pod koniec sierpnia, da sie z nimi cos zrobic? Nie mam Amexa.
Nawet EasyJet lot za 150zl kosztuje 12k mil :lol:

edit:
Najlepsza opcja jaka widze to kupno koszulki w ich sklepie - ale dochodzi 7$ za przesylke :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#117 PostWysłany: 15 Lip 2022 22:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
@LonDynia ja swoje spaliłem na hotele ale to było coś koło 5 k i przed covid nie wiem jakie teraz są stawki
Góra
 Profil Relacje PM off
LonDynia lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#118 PostWysłany: 15 Lip 2022 23:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2012
Posty: 459
niebieski
Można jeszcze sprawdzić czy starczy na jakiś lot EasyJetem, ale 3 kilo to chyba za mało…
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
LonDynia lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#119 PostWysłany: 02 Sie 2022 18:15 

Rejestracja: 05 Lis 2014
Posty: 3
Loty: 141
Kilometry: 397 504
Heja Skajwardowicze

Mam na koncie 6100 mil ważne do końca sierpnia, a lot mam 2 września. Widziałem, że ich przełużenie kosztuje ponad 200zł więc marny biznes. Co można z nimi w takim razie zrobić? Może komuś odsprzedać? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#120 PostWysłany: 21 Sie 2022 15:50 

Rejestracja: 27 Sie 2014
Posty: 13
Hej, mam na koncie 36 000 mil Skywards (dostałem większość za opóźniony lot) i wygasają one pod koniec sierpnia. Parę lat temu interesowałem się tematem, ale nie znalazłem niczego ciekawego do wykorzystania tylu mil (dopiero od 80k coś sensownego było).

Czy wiecie jak mogę łatwo wydać te mile? Dodam, że planuję jakiś wyjazd w październiku, ale raczej nie Emirates (gdzieś bliżej).

Jeżeli są one coś warte, to najchętniej bym je zamienił na jakieś mile hotelowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 123 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group