Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 10 Mar 2018 19:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 824
niebieski
Ma ktoś informacje o niedrogich, sprawdzonych i smacznych miejscówkach w dzielnicy Bur Dubaj?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
#42 PostWysłany: 11 Mar 2018 02:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@kazudoki, a tanio to do jakiej sumy i czy to ma byc kebab, fast food, pizza, ryba, krewetki, kuchnia libanska, indyjska czy cos innego?
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 11 Mar 2018 02:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 824
niebieski
@cccc Nie mam sprecyzowanych wymagań :D Chodzi o miejsce, gdzie można dobrze zjeść w "rozsądnej" cenie. Powiedzmy na studencką kieszeń :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 11 Mar 2018 03:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
W miare tanio mozesz zjesc w restauracjach w shopping center typu Mall i nie tylko fast food.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 14 Mar 2018 16:03 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 437
niebieski
Czy na Mamzar Beach Park idzie coś zjeść w miarę budżetowego (ok 30 zł/os)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 14 Mar 2018 16:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 475
Loty: 190
Kilometry: 367 017
niebieski
Generalnie w sprawie niedrogiego jedzenia w Dubaju polecam emirackiego Groupona. Dwa razy korzystałem z oferty na 2 pizze w cenie 1 (w Aioli Restaurant w Marinie i w Pizza Company niedaleko stacji metra WTC).
Cena 38-42 AED za dwie średnie pizze. W obu knajpach smakowały bardzo dobrze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 14 Mar 2018 18:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
maciek napisał(a):
Czy na Mamzar Beach Park idzie coś zjeść w miarę budżetowego (ok 30 zł/os)?

Mini Karak Cafe ma tanie ceny 20-30 AED.

Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
maciek uważa post za pomocny.
 
      
#48 PostWysłany: 27 Mar 2018 10:20 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 437
niebieski
Byłem w knajpie polecanej przez @JIK w pierwszy poście i... wróciłem do niej kolejne dwa razy. Jest klimacik w środku, wieczorem można usiąść na dworzu i patrzeć na ludzi. Cenowo spoko, taniej niż w Polsce. Polecam krewetki w każdej postaci.
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
 
      
#49 PostWysłany: 04 Lut 2019 01:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1195
złoty
dla mających miejscówkę w Deirze polecam kurczaka z rożna za 10 AED w Carrefour w centrum handlowym https://goo.gl/maps/9MqTYFheoHr
kurczaki może i nie są gigantami swojego gatunku :lol: ale zestaw kurak + pieczywo na plażę dał kilka razy radę.....

nie wiem, jak w innych Carrefourach z dostępnością kurczaka z rożna... w tej lokalizacji jest jako Carrefour Hypermarket.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 07 Mar 2019 21:33 

Rejestracja: 12 Lut 2018
Posty: 18
smatekk napisał(a):
Generalnie w sprawie niedrogiego jedzenia w Dubaju polecam emirackiego Groupona. Dwa razy korzystałem z oferty na 2 pizze w cenie 1 (w Aioli Restaurant w Marinie i w Pizza Company niedaleko stacji metra WTC).
Cena 38-42 AED za dwie średnie pizze. W obu knajpach smakowały bardzo dobrze.



Właśnie też się zastanawiam nad ofertami z groupona. Czy wcześniej musiałes rezerwować stolik czy po prostu przed złożeniem zamówienia pokazałeś kupon?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 07 Mar 2019 22:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 475
Loty: 190
Kilometry: 367 017
niebieski
Nie trzeba było nic rezerwować. Wchodzilismy prosto z ulicy i nie było żadnych problemów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 08 Mar 2019 00:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1195
złoty
ratunkiem może byc też IKEA
https://www.ikea.com/ae/en/IKEA-food/restaurant.html

wiem, wiem....
ale jak ktoś chce poczuć znajomy "smak" to można.... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#53 PostWysłany: 11 Lis 2019 13:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 118
Loty: 64
Kilometry: 97 889
W tym tygodniu będę w Dubaju, nocleg zarezerwowany w dzielnicy Barsha Heights w hotelu Tryp by Wyndham Dubai (bez posiłków), wiem że bardzo dużo osób na forum mieszkało w hotelu Atana w tej samej dzielnicy. Chciałem zapytać czy w tej okolicy macie do polecenia jakieś tanie restauracje? Mając na myśli tanie mam na myśli jakieś obiady za ok. +/- 30zł od osoby, głównie zależałoby mi na kuchni bliskiego wschodu żeby poznać ich smaki. Sam próbowałem czegoś szukać po Google Maps i nie znalazłem nic ciekawego/polecanego tutaj na forum. Hotel oferuje transfery do Mall of the Emirates więc ewentualnie może być coś tam lub w niedalekiej okolicy, bo na Jumeirah Beach raczej wątpię, że zje się coś tanio. Wiem, że tanio można zjeść w Bur Dubai i Deirze, ale podróż w tamte rejony to około godzina w jedną stronę. Jeśli ktoś jest w stanie coś polecić to będę bardzo wdzięczny. Dziękuje z góry!
Góra
 Profil Relacje PM off
rafalekl uważa post za pomocny.
 
      
#54 PostWysłany: 11 Lis 2019 14:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
@kain - w Al Barsha też jest sporo hinduskich / pakistańskich tanich knajpek, więc też je tam znajdziesz. Raz na jakiś czas można tam zjeść, byle nie za często - no chyba że bardzo lubisz pikantne jedzenie. Jeśli chodzi o kuchnię Bliskiego Wschodu, to też na pewno coś się znajdzie (głównie pewnie chodzi Ci o knajpy libańskie), ja w tamtej okolicy kojarzę 'zaroob', choć to chyba nie dokładnie Al Barsha, sprawdź sobie, nie pamiętam dokładnie.
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 13 Lis 2019 15:38, edytowano w sumie 1 raz
ciach OFF
Góra
 Profil Relacje PM off
greg1291 lubi ten post.
 
      
#55 PostWysłany: 11 Lis 2019 16:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 118
Loty: 64
Kilometry: 97 889
Nie mam zamiaru przebywać tylko i wyłącznie w rejonie hotelu. Z całą pewnością wybiorę się do Deiry i do starej części Dubaju i też tam zjem, ale nie uśmiecha mi się codziennie tracić około 3h czasu na przejazd w te okolice żeby jeść tam główny posiłek dnia ;). Dlatego pytam co jest godne polecenia w okolicach, bo wiem, że bardzo dużo osób wybiera Atana Hotel więc możliwe, że użytkownicy forum wiedzą co i jak.


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 13 Lis 2019 15:38, edytowano w sumie 1 raz
ciach OFF
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 12 Lis 2019 15:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2018
Posty: 58
kain, pytanie bardzo na miejscu - miałem podobne potrzeby, gdy mieszkałem właśnie w Atanie. Miałem plan jadać w wielu miejscach wziąłem dla siebie i rodziny tylko śniadania w hotelu.

Plan, jak się okazało, był średni - ceny np. w City Walk trochę nas poraziły:) No, ale zjeść trzeba było:)
Skończyło się tak, że wybieraliśmy najczęściej hotelową restaurację z obsługą kartową. Było nie tylko mega smacznie i świetnie podane, to i znacznie taniej. Koło samej Atany jest kilka knajp (pamiętam makarony, hamburgery) - dasz radę się wyżywić. Warto też odwiedzać strefy gastronomiczne w galeriach handlowych - również taniej.

Koło hotelu jest też market samoobsługowy. Parę słów o Dubaju na blogu.
_________________
***
Wskazówki podróżnicze, relacje z wypraw - często podane koszty
Citybrejki, wypady w góry, wyprawy rowerowe

https://jadziemlecim.wordpress.com/


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 13 Lis 2019 15:41, edytowano w sumie 1 raz
ciach OT
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 30 Lis 2019 18:17 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3145
platynowy
Spędzę parę dni w Ibisie / Al Barsha. Czy ktoś poleci w okolicy budżetowe knajpy? Są jakieś markety, w których można nabyć jakieś napoje/przekąski? Dzięki.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 10 Gru 2019 19:57 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3145
platynowy
Sam sobie odpowiem zatem. W okolicach Mariny polecam zakup grouponów, niwelują cenę do połowy. W Deirze czy Bur Dubaj też bez problemu, dobra obiad np. Butter Chicken z nanami od 10 AED. Zamykamy oczy, nie obserwujemy brudu w tych lokalnych miejscach, przeżuwając kurczaka. Przyjąłem dwie pierwsze dawki na WZW, więc może będzie dobrze. Mieszkam w Al Barsha, standardowa bieda-szama od paru AED, np. Shoarma na ulicy (konsumpcja na plastikowym krześle biwakowym) od 6 AED, frytki od 4 AED. Jeśli ktoś chce swoją lubą do dobrej knajpy zabrać w Al Barsha to polecam Carluccios w Spring Souk, lazania marzenie, przy fondancie odleciałem w kosmos. Trzy dania od 100 AED + dojazd uberem. W Al Barsha przy metrze, pomiędzy stacją Sharaf DG a Mall of Emirates zjeść można za darmo ;) W Mall of Emirates w food court jedzenia dużo i tanio, wszystko najgorszego sortu, ale po taniości można zjeść i iść dalej. Image

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 12 Gru 2019 00:22 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3145
platynowy
Oddam groupona na jedzenie w Dubaju (14 lokalizacji, również w Abu Dhabi oraz Szardży). Groupon na dwie pizze średniej wielkości oraz jeden soft drink.

Nie udało mi się zrealizować, ponieważ źle oobliczyłem noclegi i w nocy w biegu musiałem ruszać na lotnisku. W Dubaju można skorzystać na palmie, w Al Barsha, w Deirze itp.

Oddam za darmo, valid date 01/02/2020 - oddam pierwszej osobie, która pokaże bilet lotniczy do tej daty, oczywiście bez danych osobowych, bo one mnie nie interesują.



Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
Eligiusz Kaczmarek lubi ten post.
 
      
#60 PostWysłany: 18 Gru 2019 19:18 

Rejestracja: 23 Lis 2019
Posty: 22
Loty: 18
Kilometry: 49 848
Al Fatoosh, Deira. Polecamy :D

Załączniki:
IMG_20191118_203518.jpg
IMG_20191118_203518.jpg [ 798.3 KiB | Obejrzany 910 razy ]
_________________
2019 Image

nasz pamiętnik z podróży :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group