Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 341 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 30 Kwi 2017 11:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2010
Posty: 259
Loty: 223
Kilometry: 481 406
niebieski
Potwierdzam - u mnie wszystko wróciło do normy :)
ponownie pobrali kasę
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#142 PostWysłany: 25 Maj 2017 09:36 

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 5
My lecimy 30.09-14.10, ostatecznie uzbierało się nas 7 osób (niektórzy mają na razie lot w jedną stronę upolowane na promocji :P ) :shock: a zaczęło się od 3. Chcemy jeździć na własną rękę dwoma samochodami, Punta Cana-Santo Domingo-Puerta Plata-Samana. Czy ktoś orientował się na temat bezpieczeństwa takich wojaży, bo napływają do mnie sprzeczne informacje :D .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 17 Cze 2017 21:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 151
Loty: 138
Kilometry: 319 915
Jakieś sugestie?
Mamy zakupiony jeden bagaż, kilka dni temu przyszedł email z inf że bagażu nie ma, na stronie Iberii nie ma nic wogóle.
Opodo nic nie wie, Iberia tez, ogólnie burdel...
Planuje kupić doloty i nie bardzo wiadomo co zrobić

Załączniki:
1.jpg
1.jpg [ 44.34 KiB | Obejrzany 1563 razy ]
Komentarz do pliku: email z opodo
2.jpg
2.jpg [ 67.48 KiB | Obejrzany 1563 razy ]
Komentarz do pliku: Strona Iberii - żadnych danych o osobach, locie itp
3.jpg
3.jpg [ 86.15 KiB | Obejrzany 1563 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#144 PostWysłany: 17 Cze 2017 21:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Na jakiej podstawie uważasz, że masz ten bagaż? Jakieś potwierdzenie gdzie to jest napisane?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 17 Cze 2017 21:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 151
Loty: 138
Kilometry: 319 915
@Gaszpar screen 1 - bagaż 1 szt w dwie strony (zaznaczyłam czerwonym kółkiem)
Na potwierdzeniu rezerwacji mailowym z Opodo mam zaznaczony bagaż - za który zapłaciłam de facto.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 20 Lip 2017 11:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
CheckMyTrip właśnie przysłało mi zmiany sobotnich lotów w styczniu. Wylot z BCN przesunięty z 16.05 na 13.45. Powrót z PUJ z 22.20 na 20.20.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
travellista uważa post za pomocny.
 
      
#147 PostWysłany: 20 Lip 2017 11:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 731
srebrny
To samo w lutym.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 20 Lip 2017 12:38 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 102
Loty: 136
Kilometry: 254 109
W paź/list tak samo.
No komplikuje mi to sprawę bardzo bo Ryanair mam przylot o 12:15 i raczej nie zdążę zmienić terminalu itp...

Wie ktoś czy możliwe są jakieś noclegi za zmianę godzin lotu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 20 Lip 2017 12:39 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
Tak wlasnie konczy sie dolot w tym samym dniu.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#150 PostWysłany: 20 Lip 2017 12:46 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
PiotrP napisał(a):

Wie ktoś czy możliwe są jakieś noclegi za zmianę godzin lotu ?

Tak - jak sam sobie je znajdziesz i opłacisz. ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#151 PostWysłany: 20 Lip 2017 16:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 824
niebieski
Jak komuś mocno zaszkodziło, to można nie zaakceptować zmian na Iberii i poprosić o zwrot ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#152 PostWysłany: 20 Lip 2017 19:35 

Rejestracja: 04 Lip 2011
Posty: 326
niebieski
dziś info o zmianie godzin i vouchery na doloty od ryanair - zgrali się idealnie :D
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#153 PostWysłany: 10 Sie 2017 21:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Jak ktoś planował dolot na sobotnie wyloty Wizzem z Katowic w piątek to chyba te piątkowe loty wyleciały z zimowego rozkładu. Właśnie się zalogowałem na konto Wizz i widzę lot przesunięty na środę i komunikat
Cytuj:
Your flights have been changed, please review below.
More info
Accept changed flights
Rebook
Refund
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off
Mariushbb lubi ten post.
 
      
#154 PostWysłany: 10 Sie 2017 22:47 

Rejestracja: 24 Wrz 2015
Posty: 3
Loty: 13
Kilometry: 29 825
Jak zobaczyłem Eilat z Ktw to była radość... ale jak okazalo sie że to kosztem piątkowej Barcelony to zrobilo się kiepsko...
Teraz żeby dostać się na sobotni lot Levela bez stresu to zostaje czwartkowy Ryanair z Krakowa albo bujanie się w piątek do PRG/SXF. I tak oto poszedł się ^$#*^ dodatkowy dzien urlopu


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 11 Sie 2017 00:14 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
no to lipa z ta anulacja lotu z KTW do BCN...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 11 Sie 2017 21:33 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
E tam. Przeciez to byla taka okazja ze nawet Lotem sie jeszcze oplaca doleciec.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#157 PostWysłany: 11 Sie 2017 21:41 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Zgadza się. :)
Okazja tak namiętnie reklamowana tu i na głównej jako HIT, więc nawet po uwzględnieniu dolotów dwa dni wcześniej, noclegów, konieczności wzięcia dłuższego urlopu, płatności za bagaż rejestrowany czy posiłek na pokładzie, i tak się będzie ludziom opłacało. ;)

Po prostu marudzicie teraz, zamiast cieszyć się wyjazdem i olbrzymimi oszczędnościami w stosunku do bezpośredniego lotu z Polski. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#158 PostWysłany: 11 Sie 2017 23:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2012
Posty: 245
Loty: 364
Kilometry: 669 576
niebieski
brzemia, sranda

Nie wiem skąd tyle złośliwości i krytyki pod adresem osób które zakupiły te loty i samej Redakcji.
Nie zauważyłem również aby fly4free: "tak namiętnie reklamowana tu i na głównej jako HIT". Pokazała się dobra oferta to i została odpowiednio zakomunikowana.

To bardzo dobra oferta skierowana do osób którym z różnych względów takie warunki odpowiadają.
To czy komuś zaszkodzi zmiana o 2h w rozkładzie lotów to już jego indywidualny problem jeśli zaryzykował zakup takiego dolotu.
Z pewnością nie ma z czego się cieszyć i wymądrzać ironicznie pisząc "Przeciez to byla taka okazja ze nawet Lotem sie jeszcze oplaca doleciec".

- nie każdy lata z bagażem rejestrowym,
- nie każdy musi zjeść posiłek (wliczony z nawiązką w cenę normalnego biletu),
- nie każdy musi brać urlop
- nie każdy ma problem z 2 noclegami
- nie każdy ma problem z zagospodarowanie czasu w Barcelonie
- nie każdy oczekuje wylotu z Polski !

Nad takimi wypowiedziami niestety należy ubolewać bo jak domniemam autorzy tych wypowiedzi mają ale tylko dla siebie super atrakcyjne oferty z PL na Dominikanę.
Nie dzielą się z nami przez co mogliby np. zdobyć punkty statutowe, bo i poco skoro za wypisywanie swoich bredni dają sobie wzajemne polubienia no i punkty same rosną. Tylko pogratulować.

Zastanawiam się czy aby Redakcja nie powinna wprowadzić opcji np. NIE LUBIĘ, aby można było odejmować punkty za choćby takie zachowania.
_________________
pozdrawiam:

Image

https://mojeflagi.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
 
      
#159 PostWysłany: 11 Sie 2017 23:37 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
Ten watek ma 158 postów na ktorych duzo osob pisalo ze nie jest to rewelacja, wiele osob pisalo ze jest to wyjatkowa oferta i kupilo te loty bez zastanowienia. My tylko po czasie stwierdzamy to co mowilismy na poczatku. Zreszta po poscie kogos kto zali sie ze wysypal mu sie dolot.

viewtopic.php?p=912146#p912146

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 12 Sie 2017 00:39 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Kol. kriss - nie zależy mi na punktach, a atrakcyjne oferty na których znalezienie poświęcam swój czas, rzeczywiście ostatnio zachowuję głównie dla siebie odkąd nie mam dostępu do mitycznej 'Twierdzy szyfrów'. ;)
Kto mnie zna, wie, że czasem się tam dzieliłem ciekawymi znaleziskami, teraz nie mam już takiej potrzeby.

I nie piszę złośliwie, od początku twierdziłem, że to jest słaby deal i ostrzegałem w mniej lub bardziej wyraźny sposób innych forumowiczów, że to nie do końca musi się wszystkim opłacać. I jeśli tylko mogę w ten sposób edukować innych, nawet pisząc ten dzisiejszy post, to będę to robił, bo przy kolejnej takiej 'okazji', może ktoś się 2x zastanowi, czy uwzględniając wszystkie inne czynniki, na pewno mu się to opłaci. A redakcja też może przestanie pisać o tym, że jest to hit, tylko pokaże dwie strony medalu.
Oczywiście ktoś weźmie to pod uwagę, ktoś inny nie, ale każdy ma wybór, może zapamięta moje ostrzeżenia w ironicznej formie, może nie, ale niech każdy bierze wiele czynników pod uwagę.
A Ty jak widzę próbujesz narzucić jedynie słuszną tezę, że oferta była dobra, bo są ludzie, którym to może odpowiadać. Owszem, zgadzam się, że są tacy, ale weź też pod uwagę, że są i inni którym nie musi, a którzy nie brali pod uwagę innych czynników, jakie dopiero teraz wychodzą (np. te zmiany godzin lotów czy ich odwołania). Jestem też przekonany, że niejedna osoba tutaj jesienią czy w zimie zapłacze, gdy przez mgły lub śnieżyce nie doleci na czas do Barcelony i cały misterny plan i wymarzona podróż w tropiki pójdzie w ....
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 341 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group