Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 416 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 26 Sty 2014 13:40 

Rejestracja: 27 Sty 2012
Posty: 325
niebieski
O sprzedaży aparatu myślałam już swego czasu, ponad rok leży nieużywany, zamiast niego miałabym mniejszy, poręczniejszy, wygodniejszy w użytkowaniu. Gdybym miała duży telefon, w obsłudze netu równie wygodny jak tablet, dobrze go zastępujący - tablet poszedłby w odstawkę, do sprzedaży; nie lubię kolekcjonować nieużywanych rzeczy, a na pewno już nie tych, które się dublują.
W tej chwili za pierwszą potrzebę robi dobry powerbank, następny jest mały, lekki aparat z manualnymi ustawieniami oraz w miarę dobrym zoomem. No chyba, że te cuda zapodane w linkach naprawdę się sprawdzają, że dobre zdjęcia można z tego mieć.
I wtedy, jak finanse pozwolą, biorę dobry phablet a tablet sprzedaję.
Proste :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#182 PostWysłany: 27 Sty 2014 21:48 

Rejestracja: 19 Sty 2013
Posty: 2
Witajcie,
lecę w czwartek z dziewczyną do Paryża i Londynu, zrobiliśmy sobie w google maps engine mapkę atrakcji, które chcielibyśmy zwiedzić. Można ją jakoś ściągnąć na telefon, żeby działała w trypie offline? Jeśli nie, to czy znacie jakieś appki na androida, w których można sobie zaznaczać atrakcje, najlepiej pod GPS?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#183 PostWysłany: 28 Sty 2014 10:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Jest temat aplikacje dla podróżników w tym te z mapami i wykorzystaniem GPS.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#184 PostWysłany: 28 Sty 2014 11:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2013
Posty: 992
Loty: 29
Kilometry: 37 728
niebieski
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/goclever/ ... tum-4.html

Co uważacie na temat tego telefonu?
_________________
Pytania o Gdańsk/trójmiasto? Śmiało, spróbuję pomóc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#185 PostWysłany: 28 Sty 2014 11:56 

Rejestracja: 23 Paź 2012
Posty: 200
Loty: 83
Kilometry: 153 899
niebieski
tomdud napisał(a):
Witajcie,
lecę w czwartek z dziewczyną do Paryża i Londynu, zrobiliśmy sobie w google maps engine mapkę atrakcji, które chcielibyśmy zwiedzić. Można ją jakoś ściągnąć na telefon, żeby działała w trypie offline? Jeśli nie, to czy znacie jakieś appki na androida, w których można sobie zaznaczać atrakcje, najlepiej pod GPS?

Do tego celu polecam Locus'a.
https://play.google.com/store/apps/deta ... ocus&hl=pl
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#186 PostWysłany: 28 Sty 2014 15:52 

Rejestracja: 07 Gru 2012
Posty: 469
niebieski
jobi napisał(a):
Dla takich, co im się nie przelewa, bardzo polecam Neken N6 - do kupienia za 183USD na np. pandawill.com

Kupowałeś przez wspomniane pandawill? Ile szła przesyłka, nie było problemów z cłem? Sam telefon rozumiem polecasz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#187 PostWysłany: 28 Sty 2014 16:30 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 76
Loty: 62
Kilometry: 119 293
Macieqx napisał(a):
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/goclever/quantum4/Goclever-Quantum-4.html

Co uważacie na temat tego telefonu?


Z ciekawości przejrzałem specyfikacje i przejrzałem test na dosyć popularnym portalu. Sprawdziłem też ceny, można go kupić za 250zł :O
No ale na tym zalety by się generalnie kończyły, przynajmniej moim zdaniem.
- Aparat 2MPx - OK, jak ktoś ma lustrzankę to aparatu w telefonie nie potrzebuje, ja raczej bez niego bym się nie obył.
- rozdzielczość 480x800 nie porywa
- max 100h czuwania na baterii to trochę mało...

No tak, jest dual sim, zapomniałem o tym, to jest dla wielu osób plus.
Ja jednak dołożyłbym 100-200zł i kupił chociażby Lumie520 (prawie 4 razy większy czas czuwania, lepszy aparat, 2 razy więcej pamięci, można za 400zł na portalu na a kupić), albo zainwestował większe pieniądze w porządny telefon, który będzie służył przynajmniej 2-3 lata bez problemów z zainstalowaniem czegokolwiek z marketu (polecam Xperie Z - mam od pół roku i nie żałuję sporej kasy jaką za niego dałem)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#188 PostWysłany: 12 Lut 2014 06:30 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
mmichal90 napisał(a):
...albo zainwestował większe pieniądze w porządny telefon, który będzie służył przynajmniej 2-3 lata bez problemów z zainstalowaniem czegokolwiek z marketu (polecam Xperie Z - mam od pół roku i nie żałuję sporej kasy jaką za niego dałem)

Albo jego mniejszego brata czyli Z1 Compact, który różni się jedynie wielkością (4,5"), a bateria trzyma dłużej niż w Z1, a i kosztuje mniej niż Z1 na starcie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#189 PostWysłany: 16 Lut 2014 00:50 

Rejestracja: 30 Lip 2013
Posty: 16
tomdud napisał(a):
Witajcie,
lecę w czwartek z dziewczyną do Paryża i Londynu, zrobiliśmy sobie w google maps engine mapkę atrakcji, które chcielibyśmy zwiedzić. Można ją jakoś ściągnąć na telefon, żeby działała w trypie offline? Jeśli nie, to czy znacie jakieś appki na androida, w których można sobie zaznaczać atrakcje, najlepiej pod GPS?


Ściągnij sobie aplikacje Tripadvisora dla Paryża i Londynu. Jest kilka przykładowych tras zwiedzania, są na mapach pozaznaczane atrakcje itp. W przypadku Paryża całkiem fajnie to działało o ile pamiętam.


@EDIT:
dopiero zauważyłem że odpowiedziałem na stary post.. :/ Ale zostawiam na przyszłość, bo akurat aplikacje Tripadvisora IMO przydatne całkiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#190 PostWysłany: 19 Lut 2014 11:49 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
A co - sądzisz że jak będzie mniejszy to Ci nie ukradną ? Rozmiar dla złodzieja nie ma znaczenia. Nie tylko w Egipcie.
Kup ten, który odpowiada Ci wymiarami.
Jeśli masz smykałkę i ciągoty do zabawy w zmianę romów, to weź ten, który ma wsparcie developerów niezależnych. Na Note II chyba jednak więcej jest alternatywnych romów niż na Soniaka więc gdybym potrzebował takiego kloca, to pewnie wolałbym Note II
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#191 PostWysłany: 02 Mar 2014 11:56 

Rejestracja: 07 Gru 2012
Posty: 469
niebieski
karpek napisał(a):
Z doświadczenia wiem, że smartfon to ważna sprawa w podróżach - weź taki, który ma lepsze parametry

Czyli lepszy smartfon jest lepszy od gorszego. Cenna porada ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
BartoszSz lubi ten post.
 
      
#192 PostWysłany: 20 Mar 2014 15:21 

Rejestracja: 06 Paź 2012
Posty: 135
Czy ktoś jest posiadaczem Nexusa 5?

Galaxiak mi się rozlatuje,szukam alternatywy. Ale raz już kupiłem tablet nie-Samsung i byłem zawiedziony. Choć Nexus wydaje się dobrą marką.
_________________
www.zalatani.com- podróż i życie na końcu świata!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#193 PostWysłany: 21 Mar 2014 18:14 

Rejestracja: 31 Sty 2012
Posty: 112
Loty: 4
Kilometry: 14 401
Shadow mialem Nexusa 5 na testach przez 2 tygodnie - swietny sprzet. Mialem troche obawy bo jakos nie jestem do LG przekonany ale zupelnie niepotrzebnie. Gdyby nie Z1 compact to zostawilbym sobie tego Nexusa.

pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#194 PostWysłany: 22 Mar 2014 01:20 

Rejestracja: 06 Paź 2012
Posty: 135
Dzięki, po kilku pozytywnych opiniach które zasłyszałem, nabyłem go właśnie dzisiaj. Na pierwszy rzut oka sprzęt bardzo fajny. Polecam w kolorze czerwonym, wygląda przednio :)
_________________
www.zalatani.com- podróż i życie na końcu świata!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#195 PostWysłany: 28 Mar 2014 09:36 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 588
Loty: 65
Kilometry: 132 127
niebieski
mam dość nietypowe pytanie bo chodzi mi o telefon, a nie smartfon. Tylko dzwonię (ewentualnie używam budzika i kalkulatora). Skoro nie używam żadnych innych funkcji to po co mi wielki ekran zżerający baterię, aparaty, internety i inne cuda. Liczy się dobra antena i bateria.

Problem polega na tym że takich telefonów praktycznie już nie produkują. Myślałem nad zakupem Nokii 6310i ale nieużywane chodzą po 2000 zł, używane są mocno zużyte. Są jeszcze po regeneracji lub chińczyki - miał ktoś kiedyś do czynienia z podobnymi wynalazkami?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#196 PostWysłany: 28 Mar 2014 10:00 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
no to do takich zastosowań kup sobie Nokię E52 lub E72 jeśli chcesz klawiaturę qwerty.
Bateria trzyma porównywalnie do 6310i a i gabaryt przyjemniejszy w uzytkowaniu. Do tego nie musisz kastrować się z opcji internetu w telefonie i innych funkcji multimedialnych, które a nuz mogą się kiedyś przydać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#197 PostWysłany: 28 Mar 2014 10:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2010
Posty: 112
bruce09lili napisał(a):
mam dość nietypowe pytanie bo chodzi mi o telefon, a nie smartfon. Tylko dzwonię (ewentualnie używam budzika i kalkulatora). Skoro nie używam żadnych innych funkcji to po co mi wielki ekran zżerający baterię, aparaty, internety i inne cuda. Liczy się dobra antena i bateria.

Co prawda temat o smartfonach, ale może pomyśl o samsungach solid. Uwielbiam filmiki z youtuba pastwiących się nad solidami Rosjan :D
_________________
Image
o naszych wyjazdach - Pacynkowe podróże
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#198 PostWysłany: 28 Mar 2014 10:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 793
Loty: 146
Kilometry: 246 015
niebieski
bruce09lili napisał(a):
mam dość nietypowe pytanie bo chodzi mi o telefon, a nie smartfon. Tylko dzwonię (ewentualnie używam budzika i kalkulatora). Skoro nie używam żadnych innych funkcji to po co mi wielki ekran zżerający baterię, aparaty, internety i inne cuda. Liczy się dobra antena i bateria.

Problem polega na tym że takich telefonów praktycznie już nie produkują. Myślałem nad zakupem Nokii 6310i ale nieużywane chodzą po 2000 zł, używane są mocno zużyte. Są jeszcze po regeneracji lub chińczyki - miał ktoś kiedyś do czynienia z podobnymi wynalazkami?
Po co kupować taką drogą staroć ? Ja polecam Nokię 100. Nie raz mi spadła i oprócz rys nic się nie dzieje. Dodatkowo ma takie funkcje jak latarka lub otwieracz do piwa :) Bateria przy częstym użytkowaniu potrafi wytrzymać nawet tydzień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#199 PostWysłany: 28 Mar 2014 10:06 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 588
Loty: 65
Kilometry: 132 127
niebieski
dzięki za rady, poszukam trochę informacji o tych samsungach i nokiach :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#200 PostWysłany: 28 Mar 2014 12:12 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
Akurat samsungów z serii solid nie polecę. W pracy mamy kilka sztuk i dźwięk z tego telefonu jest fatalny. Głos rozmówcy jest nierozpoznawalny, cicha słuchawka. Nie wyobrażam sobie rozmowy prowadzonej np. w komunikacji miejskiej.
Mieliśmy przez jakiś czas też Nokie bodaj 6303 czy jakoś tak i jako telefon do odbierania rozmów i smsów nadają się wyśmienicie, a i bateria ciagnęła ładnie. Ich plusem było to że były stosunkowo tanie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 416 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group