Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sklepy akceptujące (lub nie) Dinersa
https://bit.ly/2XGUKY7

Uzupełniajcie listę o sieci (nie wpisujcie sklepu u Maryny na Kołobrzeskiej w Zabrzu)

Edycja 17.10.21: Na chwilę obecną płatność kartą Curve z podpiętą Diners aktywuje ubezpieczenie Dinersa w podróży tak samo jak bezpośrednio kartą DC.

lluukk napisał(a):
lista kodów MCC wykluczonych ze zbierania mil.
http://dinersclub.pl/images/Dokumenty/R ... dw-MCC.pdf


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4494 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 225  Następna
Autor Wiadomość
#1041 PostWysłany: 20 Gru 2017 20:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 967
Loty: 380
Kilometry: 582 836
srebrny
Apocalipse napisał(a):
Właśnie Decathlon + PayPal zrobili mnie na przewalutowaniu. Z 199 PLN, zrobiło się extra 10%. Jestem w trakcie reklamacji.

Odpowiedź z Diners. Może Was zainteresuje.
DinersClubPL napisał(a):
W związku z tym, że obecnie każda transakcja dokonana za pomocą naszej karty i Paypal będzie miała przewalutowanie, chcę bardzo prosić Pana aby do tego typu transakcji nie korzystać z naszej karty aż będziemy w stanie potwierdzić, ze problem został rozwiązany.

Mamy nadzieję, że jeszcze w tym roku zakończymy rozmowy z Paypal’em, niemniej na razie musimy jeszcze poczekać.

W związku z powyższym, wystawimy Panu oczywiście uznanie na różnice kursowe do tej transakcji z dnia XX natomiast nie możemy uznać więcej reklamacji tego typu ponieważ jak już napisałem, wina leży po stronie Paypal.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#1042 PostWysłany: 20 Gru 2017 20:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
Skoro tak, to dziwne, że nie zamieszczają stosownego komunikatu na stronie i nie informują o tym indywidualnie pozostałych posiadaczy ich kart, którzy nie wiedzą przecież o treści wyjaśnień skierowanych do Ciebie.

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
Apocalipse lubi ten post.
wtak uważa post za pomocny.
 
      
#1043 PostWysłany: 20 Gru 2017 22:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1169
Loty: 375
Kilometry: 405 190
niebieski
Do mnie kiedyś odpisali identycznie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1044 PostWysłany: 21 Gru 2017 08:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Gru 2013
Posty: 157
Czyli Diners zwrócił Ci za przewalutowanie? Dziwne jeżeli weźmiemy pod uwagę, że to nie ich wina tylko paypal.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1045 PostWysłany: 21 Gru 2017 10:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4573
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
Nie takie dziwne. Moim zdaniem Diners ma całkiem wysoki poziom obsługi klienta. Ostatnio np. zwróciłem się do nich o jednorazowe podniesienie limitu o 80%. Załatwili to w dobę.

Jeśli samodzielnie byś się zwrócił do PayPala to oni by bez robienia większych kłopotów oddali różnicę. W tym wypadku pewnie Diners zrobił to sam i rozliczył się z PayPalem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1046 PostWysłany: 04 Sty 2018 20:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
czy spłata zadłużenia pokazuje się na koncie też ze sporym opóźnieniem, tak jak w przypadku wydatków? Zaczynam się nieco martwić, bo płatność na poczet spłaty zadłużenia poszła ode mnie 21.12, a dziś jej jeszcze nie widzę na e-koncie. Rozumiem, że okres świąteczno-noworoczny może powodować opóźnienia, ale coś mi tu nie gra.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1047 PostWysłany: 04 Sty 2018 21:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 967
Loty: 380
Kilometry: 582 836
srebrny
Jest opóźnienie, ale nie aż takie. U mnie zazwyczaj ok. 4 dni roboczych. W zeszłym miesiącu podobnie, płatność dawno zaksięgowana. Dzwoń do diners. Całkiem ogarnięci ludzie tam pracują.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#1048 PostWysłany: 04 Sty 2018 22:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
Tak zrobię. Teraz widzę jednak, że ogólnie coś jest z e-kontem (przynajmniej z moim) nie tak. Gdy wchodzę w "Bieżące operacje" nie ma kilku operacji, które są widoczne na wyciągu, daty operacji się nie zgadzają i łączna wskazana na e-koncie suma operacji oraz zebranych punktów jest niższa, niż na wyciągu. Wygląda to tak, jakby dane na e-koncie były zaktualizowane ostatni raz już jakiś czas temu, jeszcze przed wygenerowaniem wyciągu. To by mogło również tłumaczyć, dlaczego nie widać mojej wpłaty. Ale upewnię się jutro. Mam nadzieję, że to o to chodzi, a nie o zagubienie mojej wpłaty w odmętach internetu...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1049 PostWysłany: 05 Sty 2018 08:45 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Jeśli to była spłata z tytułem podanym w wyciągu, to będzie na pewno. Jeśli chcesz spłacić Dinersa poza wyciągiem, w tytule trzeba podać imię nazwisko, data urodzenia oraz ostatnie 4 cyfry karty na ten sam numer konta, co w wyciągu i śmiga (robię parę wpłat w miesiącu).
A nie wyświeltaniem się transakcji nie ma co się przejmować, oni mają wajchowego, który musi machać, żeby wszystko się poaktualizowało ;) daty wpłat będą z dniem księgowania, a nie z dniem pojawienia się na stronie (przynajmniej u mnie tak to było zawsze)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1050 PostWysłany: 05 Sty 2018 10:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4473
srebrny
W przypadku spełnienia warunków mamy 5 wejść rocznie do saloników. Księgowane są z opóźnieniem nawet 2-3miesięcznym.
Pytanie: Wejście do saloniku wykorzystane było np w grudniu. Zaksięgowane w styczniu. Bezpłatne wejście ubywa z limitu zeszłego roku, czy roku księgowania? :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1051 PostWysłany: 05 Sty 2018 10:20 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Regulamin z tego co pamiętam mówi o roku kalendarzowym (sprawdź jeszcze na wszelki wypadek), data wejścia do saloniku jest w opisie transakcji - w razie czego jest podstawa, żeby się kłócić, jakby naliczyli :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1052 PostWysłany: 05 Sty 2018 10:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4473
srebrny
"Wstęp do saloniku lotniskowego więcej niż 5 razy w roku ... lub
w sytuacji, gdy nie został spełniony warunek dokonania wymaganego obrotu w ciągu 30 dni jest możliwy po dokonaniu
opłaty w wysokości 100 PLN".

To fragment regulaminu: myślę, że w miarę jednoznacznie określa, kiedy wnosimy opłatę za przekroczenie limitu: "Wstęp do saloniku lotniskowego więcej niż 5 razy w roku". Dotyczy terminu wstępu, a nie księgowania.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1053 PostWysłany: 05 Sty 2018 10:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
tropikey napisał(a):
Ale upewnię się jutro. Mam nadzieję, że to o to chodzi, a nie o zagubienie mojej wpłaty w odmętach internetu...


Skontaktowałem się z infolinią - wszystko jest w porządku, wpłaty są zaksięgowane, a jedynie nie uwidocznione na e-koncie. Ciekaw jestem, jak będzie to wyglądało w kolejnych miesiącach, czy również uwidaczniania operacji (zwłaszcza moich wpłat) online będzie trwało tak długo...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1054 PostWysłany: 05 Sty 2018 10:57 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
@tropikey przyzwyczaj się ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#1055 PostWysłany: 10 Sty 2018 23:23 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 30
Witam, chcialem zapytac, jak wyglada korzystanie z fast tracku na lotnisku w Katowicach, z uzyciem karty Diners? Czy jest szczegolowo kontrolowana karta na przyklad z boarding passem? Czy tylko nalezy pokazac Diners? Lecimy w 3 osoby, 2 osoby posiadaja Diners, a trzecia nie ma, jednak mogla by sobie "pozyczyc" od kolezanki:-)tzn.: nie zgadzalo by sie imie i nazwisko na karcie diners i karcie pokladowej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1056 PostWysłany: 10 Sty 2018 23:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1519
Loty: 618
Kilometry: 991 353
srebrny
Jeśli lecicie w 3 osoby mając 2 karty to nie powinno być problemu. W Wawie obsługa fast tracka twierdzi, że na 1 kartę wpuszczają 2 osoby, myślę, że w KTW będzie nie inaczej. Ale sam w Katowicach nie wchodziłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1057 PostWysłany: 11 Sty 2018 00:07 

Rejestracja: 19 Lut 2013
Posty: 542
Loty: 330
Kilometry: 616 803
niebieski
sko1czek napisał(a):
W Wawie obsługa fast tracka twierdzi, że na 1 kartę wpuszczają 2 osoby,


a to ciekawe, coś się zmieniło? bo ja dostałem kilka miesięcy temu odpowiedź na fast tracku w Warszawie, że jedna karta=jedna osoba
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1058 PostWysłany: 11 Sty 2018 00:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1519
Loty: 618
Kilometry: 991 353
srebrny
Nie wiem, czy coś się zmieniło. Zadałem pytanie (jakieś 2 miesiące temu) i taką dostałem odpowiedź. Ale każda osoba z personelu może mieć swoje koncepcje, jeśli nie ma jasnych wytycznych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1059 PostWysłany: 11 Sty 2018 06:28 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Wytyczne są na WAW jednoznaczne, ale czasem zdarzy się że człowiek wpuści

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1060 PostWysłany: 11 Sty 2018 10:23 

Rejestracja: 10 Lip 2014
Posty: 95
Loty: 69
Kilometry: 168 562
Kilkukrotnie przechodziłem z żoną i dzieckiem na jednej karcie bez problemu. W saloniku przy wejściu na kartę DC tylko raz obciążyli za dodatkową osobę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4494 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 225  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group