Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 127 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Czarnogóra
#121 PostWysłany: 12 Sie 2019 19:33 
Awatar użytkownika

Loty: 63
Kilometry: 126 689
srebrny
Macie jakieś doświadczenia z rejsem po jez. Szkoderskim nie z Virpazaru, ale z wioski Vranjina? Na oko to w tej drugiej jest znacznie mniejsza odległość stacja kolejowa - woda, a przez to pewnie też stacja kolejowa - łódki. Chodzi mi po głowie przepłynięcie się po jeziorze wprost po przylocie (dojazd pociągiem ze stacji Areodom), a jednak 10 kg bagażu (plecak) + mały podręczny (mały plecak) będę targać.

#122 PostWysłany: 12 Sie 2019 22:54 
Awatar użytkownika

Loty: 119
Kilometry: 174 534
HON fly4free
Jest tam spory wybór, więc w Twojej opcji to dobry pomysl

#123 PostWysłany: 13 Sie 2019 14:33 

-- 13 Sie 2019 14:32 --

Jaki koszt takiego rejsu?

-- 13 Sie 2019 14:33 --

lahcimmm2 napisał(a):
Za późno, skorzystałem z Pelikan, nie wiem co straciłem ale chyba jestem zadowolony, mogłem płynąć tylko godzinę wcześnie rano bo miałem 8 miesięczne dziecko na pokładzie i było ok,
wlasna łódka, ciekawy przewodnik, kilka minut za sterami sama 4 letnia córka no i na końcu dostała naszyjnik z Lili upleciony przez kapitana, fajne przeżycie polecam w Czarnogorze

Jakii koszt takiego rejsu?
 Relacje PM off  

#124 PostWysłany: 14 Sie 2019 20:41 
Awatar użytkownika

Loty: 63
Kilometry: 126 689
srebrny
Ano właśnie :roll: co do kosztu znalazłem różne informacje dot. rejsu 2-godzinnego:

2012 r.:
Cytuj:
Za godzinny rejs zapłaciliśmy 4 Euro za osobę. Do tego należy doliczyć koszt wstępu na teren parku narodowego, czyli kolejne 4 Euro. Podana cena może się jednak różnić w zależności od długości wyprawy, liczby osób oraz umiejętności targującego
źródło

2018 r.:
Cytuj:
Rejs po Jeziorze Szkoderskim kosztuje 15 euro za osobę dorosłą. Cena za wstęp do parku narodowego to 4 euro od każdego pełnoletniego.
źródło
Cytuj:
Średnia cena za godzinny rejs kilkuosobową łódką (ok. 6 do 8 osób) wynosi ok. 40€. Uwaga! Do ceny jest doliczany bilety wstępu na teren parku narodowego w wysokości 4€ na głowę.
źródło

Nasi też tam byli ( @Krupier napisał wcześniej 30€, @Pabloo ile dałeś?)
Tak, że różnice w cenach są znaczne, a skok z 4€ na 15-30€ wręcz zdumiewający. O ile te 15-20€ byłoby dla mnie akceptowalne, to 30-40€ już zdecydowanie nie.

#125 PostWysłany: 14 Sie 2019 21:58 
Awatar użytkownika

Loty: 119
Kilometry: 174 534
HON fly4free
4 euro to cena od osoby za wejście do parku,
że względu na skład mnie interesowala tylko łódka na godzinę ale tylko dla nas,
Ceny w tej opcji od 40 do 50 euro za łódkę, pewnie da się potargowac a po za sezonem to bardzo pewnie

#126 PostWysłany: 15 Sie 2019 00:16 
Awatar użytkownika

Loty: 37
Kilometry: 86 073
złoty
@Raphael
15 euro

#127 PostWysłany: 15 Sie 2019 00:34 
Awatar użytkownika

srebrny
To jest nie do wiary :shock: jeszcze 2 lata temu płaciłem 5 eur i faktycznie mówili że kroją ile się da bydło z ajfonami w dłoniach z którymi nie można nawiązać normalnego kontaktu, ale nie posądzałbym o taki stan bycia doświadczonych forumowiczy.

[ 127 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości