Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2753 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 138  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Curve
#801 PostWysłany: 29 Lis 2019 23:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 515
Loty: 120
Kilometry: 206 814
Cieszę się, że pomogłem :-)
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
 Temat postu: Re: Curve
#802 PostWysłany: 30 Lis 2019 17:13 

Rejestracja: 30 Lis 2019
Posty: 1
A próbował ktoś do swojej karty curve podpiąć kartę małżonka lub innej osoby?
Po co nosić tyle kart w porrfelu, a w razie potrzeby można przepiąć w aplikacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#803 PostWysłany: 30 Lis 2019 18:06 

Rejestracja: 25 Maj 2019
Posty: 131
Wydaje mi się że ten numer nie przejdzie. Osobiście nie próbowałem, ale gdzieś czytałem, chyba nawet w tym wątku, że nie da rady

Wysłane z mojego ASUS_Z01RD przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#804 PostWysłany: 30 Lis 2019 18:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 766
Loty: 220
Kilometry: 442 694
niebieski
po jakim czasie przychodzi premia za założenie konta w Curve? :) zawsze przychodzi na główną kartę podpiętą w aplikacji?
_________________
Image
Relacja z Malawi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#805 PostWysłany: 30 Lis 2019 18:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 515
Loty: 120
Kilometry: 206 814
Ona nie przychodzi na kartę tylko jako Curve Cash.
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#806 PostWysłany: 01 Gru 2019 17:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Guma92 napisał(a):
A próbował ktoś do swojej karty curve podpiąć kartę małżonka lub innej osoby?
Po co nosić tyle kart w porrfelu, a w razie potrzeby można przepiąć w aplikacji.

Można podpiąć (mi się udało bez żadnych problemów), przy czym trzeba pamiętać, że druga osoba już tej karty nie doda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#807 PostWysłany: 01 Gru 2019 18:42 
Moderator forum

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 879
Korzystanie z czyjejś karty to podobno kradzież z włamaniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#808 PostWysłany: 01 Gru 2019 22:57 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Mio napisał(a):
Ona nie przychodzi na kartę tylko jako Curve Cash.



A co można z tym Curve Cash zrobić?

Jeszcze 2 pytania:

1) próbowałem zapłacić kartą kredytową z portfela w aplikacji, płatność nie przeszła, co muszę jeszcze zrobić?

2 ) Gdy chcę płacić kartą fizyczną Curve, która mi przyszła pocztą muszę ją jakoś "doładować"? Podobnie jak w revolucie?
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#809 PostWysłany: 01 Gru 2019 23:02 

Rejestracja: 25 Maj 2019
Posty: 131
neverstopexploring napisał(a):
A co można z tym Curve Cash zrobić?

Zapłacić w sklepie albo doładować Revoluta



Wysłane z mojego ASUS_Z01RD przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#810 PostWysłany: 01 Gru 2019 23:11 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
@neverstopexploring Czy Ty się w ogóle zapoznałeś z instrumentem płatniczym jakiego chcesz użyć? Co i gdzie chcesz doładować?
Pod Q podpinasz w apce karty i wybierasz z nich, którą chcesz płacić. Dalej bierzesz fizyczną kartę Q i nią płacisz a obciąża kartę jaką sam wybrałeś w apce.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
ms993 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#811 PostWysłany: 01 Gru 2019 23:20 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Jeszcze raz proszę , w apce widnieje zarówno ta Curve jak i podpięta np mbanku kredytowa
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#812 PostWysłany: 01 Gru 2019 23:23 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
Jeśli dotkniesz wyświetlonej w apce karty z mB pojawi się na niej znaczek Q = jest podpięta do fizycznej, plastikowej karty Q którą dostałeś pocztą.
Teraz płacąc w Żabce lub na Allegro czy w zagranicznym sklepie internetowym fizyczną kartą Q (podając w kasie lub podając numery w Internecie) obciąży Ci kartę mB (jeśli transakcja będzie w innej walucie niż PLN to Q przeliczy na PLN po dobrym kursie i karta z mB zostanie obciążona PLN)
Na tej Q w apce zbierasz bonusy - teraz masz pewnie 0 GBP
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...


Ostatnio edytowany przez lluukk, 01 Gru 2019 23:29, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
neverstopexploring lubi ten post.
neverstopexploring uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#813 PostWysłany: 01 Gru 2019 23:28 
Moderator forum

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 879
I co ważne: kartę Curve Cash można użyć tylko w czasie rzeczywistym, nie da się ściągnąć z niej pieniędzy przez Go Back In Time.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#814 PostWysłany: 01 Gru 2019 23:35 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
@neverstopexploring - daj znać czy działa, ale radzę uważnie zapoznać się z Zasadami żebyś sobie nie narobił kosztów.
https://www.curve.app/en-gb/terms
https://www.curve.app/en-gb/fair-use
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#815 PostWysłany: 02 Gru 2019 01:09 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Działa , dodatkowych kosztów póki co nie uświadczyłem, rozumiem, że karta jest darmowa?
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#816 PostWysłany: 02 Gru 2019 01:15 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
Tak. Darmowa.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
neverstopexploring lubi ten post.
neverstopexploring uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#817 PostWysłany: 02 Gru 2019 14:45 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 375
niebieski
Mial ktos problem z curve i platnoscia wieksza kwota w internecie? Powiedzmy ok 1.7k i wiecej? W tej chwili mam caly czas "declined". Probowalem dwoma kartami z roznych bankow jako rozliczeniowych w curve i to samo wiec to ewidentnie probelm curve. Nie widze,zebym gdzies mogl ustawic limity platnosci,a na pewno nie przekraczam tych maksymalnych (z reszta wtedy by prowizje mi narzucilo a nie odrzucalo platnosc). Bede wdzieczny o wskazowki ;-)
_________________
http://kliperjk.geoblog.pl/podroze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#818 PostWysłany: 02 Gru 2019 14:50 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
@kliperjk A w bankach masz odpowiednio ustawione limity do płatności internetowych? 1,7k PLN (?) powinno spokojnie przejść. limit jest 3750 GBP (pewnie taki masz), więc znacznie więcej.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#819 PostWysłany: 02 Gru 2019 14:54 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 375
niebieski
@lluukk
Tak limity w bankach sa odpowiednio, za chwile nawet doladowalem sobie na revolucie konto z tych kart po 2k i nie bylo problemu...mozliwe, ze jakies mechanizmy fraudow w bankach jeszcze mi odrzucaja platnosci curve. No nic dzwonie do bankow (dziwne bo to sa dwa niezalezne) moze oni wiecej cos powiedza. Dzieki za odpowiedz.
_________________
http://kliperjk.geoblog.pl/podroze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#820 PostWysłany: 03 Gru 2019 14:15 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Jeszcze jedno: zakładałem ostatnio Curve i miałem dostać jakieś promocyjne środki, przy curve cash widnieje jakieś +1000 , to to?
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2753 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 138  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group