Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 17 Lis 2017 12:44 

Rejestracja: 01 Wrz 2017
Posty: 36
Loty: 25
Kilometry: 49 967
Też myślę że to będzie najlepsze wyjście.Długo się tam nie idzie plus spędzę tą godzinę w centrum Londynu mając fajny widok ;D Jeżeli chodzi o samą stację to łatwo odnajdę się w tym gdzie National Express będzie odjeżdżał? Są tam w miarę dobre oznaczenia bo boję się tylko o to że mogę się nie połapać gdzie co jest na tej stacji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break w Paryżu za 758 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Krakowa i noclegi w hotelu City break w Paryżu za 758 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Krakowa i noclegi w hotelu
Turcja na wypasie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive ultra za 1499 PLN. Wylot z Katowic Turcja na wypasie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive ultra za 1499 PLN. Wylot z Katowic
#42 PostWysłany: 17 Lis 2017 13:47 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1853
niebieski
Big Ben w tej chwili otoczony rusztowaniem, wiec wyglada troche slabo. Naprawde sie z 5x zastanow czy chce Ci sie tam szwedac w zimowa noc...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 17 Lis 2017 14:15 

Rejestracja: 01 Wrz 2017
Posty: 36
Loty: 25
Kilometry: 49 967
@lataczuk ,będąc na Islandii szłam raz 2 godziny (w jedną stronę) do wodospadu mając po kolana śniegu ,przy odczuwalnej ok -10 stopni i dałam radę więc spędzenie godziny w centrum Londynu naprawdę nie jest mi straszne ;) Wole taką opcję niż siedzenie na lotnisku i bezczynnie czekanie na lot.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 17 Lis 2017 14:35 

Rejestracja: 11 Cze 2013
Posty: 18
Loty: 116
Kilometry: 126 169
Miałem raz przesiadkę , trochę inaczej bo przylot na Gatwick o 22:40 a odlot ze Stansted 6:20, jechałem National Express z Gatwick na Victorię gdzie miałem ok 2 h do następnego autobusu na Stansted. Było to końcem września, ciepło i bez deszczu więc zrobiłem sobie nocny spacer po trójkącie: pałac Buckingham-Big Ben-Victoria. Szczerze nie polecam, światła wygaszone, pustki wszędzie. Na Victorii ludzie śpiący gdzie popadnie. Ale z drugiej strony chyba nie ma możliwości zostania w airside na Stansted, a nie orientuję się czy security działa 24h, czy jak na LHR w terminalu 2 od ok. 5 rano.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 17 Lis 2017 20:23 

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 138
Tak, w nocy jest ciemno i specjalnie nie ma co tam oglądać. Ja bym pojechał jednak na Victorię.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 24 Gru 2017 02:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Wie ktoś gdzie można znaleźć na Stansted jakiś gniazdko z prądem? Byłem na tym lotnisku wiele razy ale dzisiaj pakowanie prezentów zajęło tyle czasu, że zapomniałem o powerbanku. Obszedłem już to lotnisko trzy razy i nigdzie nie ma gniazdek, również w Bruger Kingu i Coście itd.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 24 Gru 2017 02:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
macq91 napisał(a):
Wie ktoś gdzie można znaleźć na Stansted jakiś gniazdko z prądem?

Jesli aktualne:
Kod:
If you need power to charge a phone/laptop, there are 4 sockets at the bottom of the pillar opposite check-in desk K158.

Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
macq91 lubi ten post.
macq91 uważa post za pomocny.
 
      
#48 PostWysłany: 24 Gru 2017 03:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Znalazłem. Są 2 zaraz koło prayer room. Generalnie chciałem już odłączyć elektroniczną wagę i pewnie bym tak zrobił gdybym ich nie znalazł.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#49 PostWysłany: 08 Sty 2018 08:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
@macq91,
Gniazdka sa takze W 'prayer room' ;)
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
macq91 lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 09 Cze 2018 12:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 124
Loty: 151
Kilometry: 345 344
Będę kolejną osobą która poleci Cambridge - pociąg jedzie z lotniska 30 minut w jedną stronę, są 2 pociągi na godzinę. Na stronie https://www.thetrainline.com/ można sprawdzić godziny odjazdów, ceny i kupić bilet. Poza godzinami szczytu (off-peak) bilet w dwie strony będzie za jakieś 16£. Plusem jest to, że nie trzeba jechać dokładnie tym pociągiem na którym kupiło się bilet, bo bilet ważny jest cały dzień (poza godzinami szczytu, jeśli taką wybraliśmy opcję).

Alternatywą są autobusy National Express, ze sporym wyprzedzeniem bilet będzie jeszcze tańszy (bilety można kupować na tej samej stronie co pociągi lub https://www.nationalexpress.com/en ). Minus - jedzie 45 min. i trzeba jechać o tej godzinie na którą kupiło się bilet (przy najtańszej taryfie biletowej).

W samym Cambridge kilka godzin zupełnie wystarczy żeby zobaczyć niewielkie ale urocze centrum prawie jak z Harrego Pottera, i coś zjeść: np. na Market Hill w centrum - uliczne jedzenie z całego świata gdzie za 4-7£ albo w jednej z sycylijskich piekarenek Aromi, gdzie kawałek pizzy, foccacci albo lasagne kosztuje 5-6£. No i można wejść na pintę piwa do najstarszego i najbardziej znanego pubu - The Eagle, gdzie ogłoszone odkrycie struktury DNA a żołnierze RAF pisali na suficie swoje imiona w trakcie WW II.

PS. gdyby ktoś szukał więcej info mieście - pisze o nim tutaj: http://migot.geoblog.pl/podroz/25808/ra ... skich-2018. :)
_________________
"Sprawozdania" z moich podróży: http://migot.geoblog.pl/podroze :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group