Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Lut 2015 23:59 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 157
Kilka razy korzystałem z oferty noclegów Ivan Raos villa Nicola i zawsze byłem bardzo zadowolony :)
Gospodarz spokojny i nie wtrącający się niepotrzebnie. Miły i lubiący Polaków, a do tego szef kuchni w pewnym hotelu na makarskiej więc świetnie potrafi doradzić jakie wino kupić albo jak przyrządzić tamtejsze specjały. W ogródku stoi murowany grill a, na przystaniach łatwo kupić świeże ryby i owoce morza :)

Pokoje z klimatyzacją, bardzo czyste i zadbane. Piękny widok z balkonu w stronę morza i na wyspę Brać!
Budynek nieco ponad linią brzegową więc jest ciszej niż przy promenadzie ale stosunkowo blisko na plażę (dwie drogi - łagodna i stroma po schodkach).
Plaże nie są tu tak zatłoczone jak w Baśce czy Makarskiej, choć w zatoczkach tak samo lazurowo jak na całej Makarskiej.

Bardzo blisko jest Omiś (spływ kajakowy i pontony majestatycznym przełomem Cetiny) oraz park Biokovo.
Można zrobić jednodniowy wypad do Dubrovnika, a w drodze powrotnej zaliczyć niedaleki Split albo Trogir.
Z przystani wypływają wycieczki całodniowe na Hvar, Bol i Brać, a w pobliżu ujścia Cetiny można bawić się w poważniejsze nurkowanie.
Naprawdę świetna lokalizacja i zupełnia inna woda niż od Splitu w górę wybrzeża :)

Namiary na noclegi u Ivana oraz opis podróży na których można wzorować własne pobyty http://www.croatia.of.pl/
Ivan Raos villa "Nicola"
tel: (38) 521 618 167
kom: +38 591 722 40 73
email: natasaraos@yahoo.com
https://www.facebook.com/ivan.raos.79

Byłem kilka razy i zdążyłem go poznać bliżej :)
Ostatnio odezwał się, że ma jeszcze sporo wolnych miejsc na czerwiec i wrzesień.
Zasugerował dobrą cenę w tym okresie więc postanowiłem podzielić się informacją :)

Hi my friend price for adults in june and semptebar is 12,5 euro and for childrens is 5 euro. I have 2 room for 2+2 , one room 2+1 and apartman 2+2 ,see view and AC.

Ma również bardzo dobrą ofertę w sezonie lipiec/sierpień - in season price for the room is 40 euro and the appartman price is 55 euro per night

Tu można sprawdzić jak wygląda pokój (A) albo apartament (B), chociaż fotki są z 2008/2009.
http://www.croatia2008.w.of.pl/Raos/Raos.htm

Image

Polecam miejsce i właściciela :)
Kontakt po angielsku, niemiecku i rosyjsku, a nawet sporo można po polsku ;)

Pozdrawiam i udanych wakacji!
Góra
 Profil Relacje PM off
pan.tadeusz lubi ten post.
pan.tadeusz uważa post za pomocny.
 
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 20 Maj 2016 13:18 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
W zeszłym roku skorzystałem, mogę polecić. Apartament praktycznie w drugiej linii brzegowej, a cena o połowę niższa. To zdjęcie balkonu, autentycznie też taki miałem widok, popołudniu i w czasie zachodu słońca po prostu bajkowo usiąść do jakiegoś dingaća razem z lubą ;) Tutaj tego nie widać ale balkon skierowany jest centralnie na wyspę Brać, można wciągać urokliwe śniadania lub poranną kawę. Trochę w prawo widać Hvar o ile dobrze kojarzę.

Właściciel bardzo miły i pomocny, normalnie w zasadzie niewidoczny albo uśmiechnięty kiedy mijałem się z nim bo wracał z pracy.
Blisko do promenady i niedaleko jest niezła smażalnia. Ogólnie okolica jest cicha i przyjemna ale bynajmniej nie odludna bo właśnie tutaj zaczyna się promenada w stronę Baśki i Breli, którą wieczorem dojdziemy w około 30 minut spacerem przez knajpki do charakterystycznego miejsca w centrum
Image

W jeden dzień zaliczyłem też Omiś, a w inny pojechaliśmy do Dubrovnika - generalnie bardzo fajna miejscówa :)
Góra
 Profil Relacje PM off
pan.tadeusz lubi ten post.
pan.tadeusz uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 20 Maj 2016 18:56 

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 10
Zdjęcia robią wrażenie, pięknie tam! Muszę zanotować i rozważyć w kontekście urlopu, dzięki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Maj 2016 21:24 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Ano pięknie i co ważniejsze tak jest w tam w rzeczywistości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 21 Maj 2016 16:52 

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 10
Ile zajmuje pokonanie drogi do Dubrovnika wybrzeżem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 22 Maj 2016 13:20 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Przyjmij sobie niespełna trzy godziny jazdy, po drodze jest kilka miejsc gdzie warto się zatrzymać bo widokowo :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
pan.tadeusz uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 22 Maj 2016 20:25 

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 10
6 godzin tam i powrót - ruszam o 9:00 i w południe będę w Dubrovniku, wystarczy dnia na zwiedzanie starówki? Zakładam powrót na 23:00 czyli wyjazd z Dubrovnika tuż po 20:00
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 03 Cze 2016 12:56 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Bez problemu nacieszysz się urokami Dubrovnika :)
Góra
 Profil Relacje PM off
pan.tadeusz uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 25 Cze 2017 12:56 

Rejestracja: 25 Mar 2014
Posty: 14
poszukuje kontaktów na noclegi w Makarskiej
może ma ktoś i podeśle namiary
byle by nie było zbyt daleko od linii brzegowej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 12 Cze 2018 10:05 

Rejestracja: 11 Cze 2018
Posty: 1
Cześć :D . Czy ktoś może pomóc? Szukam również mieszkania dla mnie i mojej rodziny w okolicach Makarskiej. Znalazłem kilka apartamentów tutaj

http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/search-2015.php?region=makarska
https://www.apartamenty-chorwacja.com.pl/apartamenty/makarska

Chciałbym usłyszeć twoje rekomendacje :? . Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 12 Cze 2018 10:33 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 676
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
Nie wiem jak u innych ale mi otwiera do oferty z całego regionu a nie do konkretnego app.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group