Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 174 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 27 Lis 2018 10:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 967
Loty: 380
Kilometry: 582 836
srebrny
Nie rozumiem zachwytów nad Obsługą Klienta w Cebu.
Chcę przełożyć jeden z lotów, który początkowo został przesuniętny o godzinę.
Odpowiedź: 'Nie ma opcji. Zmiana musi być powyżej godziny'.
Druga próba. Przesunięcie o kolejne pół godziny. Razem 1,5h.
Odpowiedź: 'Małe przesunięcie. Spadaj na drzewo'.

Zobaczymy jak przeżyję lot z Dubaju do Manili.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#82 PostWysłany: 28 Lis 2018 00:16 

Rejestracja: 05 Paź 2014
Posty: 187
Loty: 63
Kilometry: 94 984
Dziwne. Miałem przesunięcie powyżej 60 min,, od razu przysuniecie jak chciałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 01 Gru 2018 08:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1671
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Dobra informacja dla odwiedzających Bohol. W związku z otwarciem nowego lotniska na Panglao od 28 listopada 2018 wszystkie loty zostają przekierowane na to lotnisko. Wiekszość i tak nocowała na Panglao więc będzie zdecydowanie bliżej i taniej się dostać. Wg map google w lini prostej ~2.5km od plaży Alona.

"Beginning 28 November 2018, all Cebu Pacific flights to and from Bohol (Tagbilaran) will now operate at the newly opened Bohol - Panglao International Airport. The new airport will replace the existing Tagbilaran Airport, however it will continue to use the existing IATA (International Air Transport Association) airport code "TAG."
Notifications have been sent to all affected passengers. Those who booked through a travel agent or any other third party are encouraged to provide the airline with their updated contact details so they are directly advised about any flight changes.             
For additional concerns, message Cebu Pacific via Facebook (Facebook.com/cebupacificair) or Twitter (@CebuPacificAir). We may also be reached through the CEB hotline at (+632)702-0888."

Zmiana dotyczy też PAL.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 01 Gru 2018 09:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 659
niebieski
29.11.2018 wylądowałam już na tym lotnisku :). Czas przejazdu tricyklem jakieś 10 min w okolice Alona Beach. Cena 150 php za 3 osoby z bagażami. Lotnisko mikroskopijne i wcale nie wyglądające na nowe, ale przynajmniej odbiór bagażu był ekspresowy.

A tak na marginesie, wszyscy ostrzegają przed super niskimi temperaturami w samolotach Cebu. Póki co leciałam tylko 2 razy (DXB-MNL i MNL-TAG) i wcale nie mrozili pasażerów, a wręcz przeciwnie było bardzo ciepło.
Góra
 Profil Relacje PM off
smieci lubi ten post.
smieci uważa post za pomocny.
 
      
#85 PostWysłany: 01 Gru 2018 13:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2010
Posty: 380
niebieski
Siedzialas w ostatnim rzędzie wiec miałaś „ciepło” z toalet, ja siedziałam 5 rzędów przed Tobą i wiało mrozem


Sent from my iPhone using Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 01 Gru 2018 13:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 659
niebieski
@cyberpunk64 nie siedziałam w ostatnim rzędzie podczas zadnego z lotów ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 04 Gru 2018 06:31 

Rejestracja: 29 Lip 2016
Posty: 120
smieci napisał(a):
Dobra informacja dla odwiedzających Bohol. W związku z otwarciem nowego lotniska na Panglao od 28 listopada 2018 wszystkie loty zostają przekierowane na to lotnisko. Wiekszość i tak nocowała na Panglao więc będzie zdecydowanie bliżej i taniej się dostać. Wg map google w lini prostej ~2.5km od plaży Alona.

"Beginning 28 November 2018, all Cebu Pacific flights to and from Bohol (Tagbilaran) will now operate at the newly opened Bohol - Panglao International Airport. The new airport will replace the existing Tagbilaran Airport, however it will continue to use the existing IATA (International Air Transport Association) airport code "TAG."
Notifications have been sent to all affected passengers. Those who booked through a travel agent or any other third party are encouraged to provide the airline with their updated contact details so they are directly advised about any flight changes.             
For additional concerns, message Cebu Pacific via Facebook (Facebook.com/cebupacificair) or Twitter (@CebuPacificAir). We may also be reached through the CEB hotline at (+632)702-0888."

Zmiana dotyczy też PAL.
Uwaga: Na nowym lotnisku ważą bagaże przed kontrolą bezpieczeństwa i w przypadku przekroczenia wagi odsyłają do check in w celu dopłaty.

Wysłane z mojego Moto G (5) przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
smieci lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#88 PostWysłany: 23 Lut 2019 18:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3418
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
Jakie opinie nt jedzenia na pokładzie? Warte tych 14 / 28 zł czy to jakaś padlina?

Załączniki:
HRB1.png
HRB1.png [ 23.18 KiB | Obejrzany 6512 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 27 Mar 2019 13:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3418
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
Odpowiem sam sobie: buła dobra ale mała bo wielkosci kajzerki. W zestawie soczek jabłkowy gratis.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 01 Sie 2019 14:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3418
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
Mam dwa pytania:
1) czy w praktyce w najniższej taryfie mogę przełożyć lot powrotny o 2-3 dni (zostałbym dłużej)? Jesli tak to jak najlepiej to załatwić? Pisać? dzwonic?
2) jeśli zdecydowałbym się za zakup powrotnego lotu OW to czy zostanę naliczony drugi raz na podatek wylotowy z Filipin? Wyjdzie on więcej niż sam bilet więc interes średni. Mogłbym kupić sam bilet zaznaczając, że zapłacę podatek na lotnisku a tam pokazać kwit, że podatek był wliczony w poprzedni bilet na którym nie leciałem. Przejdzie to?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 02 Sie 2019 09:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Ostatnio zauważyłem, że polityka linii względem pasażerów się pogorszyła. Kiedyś sporo można było z nimi załatwić. A teraz nie jest już to takie łatwe.
3 przykłady z ostatnich kilku miesięcy.
Swego czasu, kiedy było się kilka godzin wcześniej na lotnisku, a loty na tej samej trasie na który mieliśmy bilet były też wcześniej i były dostępne miejsca w samolocie, można było poprosić i polecieć wcześniejszym rejsem. Przebookowywali rezerwację za free. Ostatnio czekając na lotnisku w Legazpi, jak zapytałem o taką możliwość odnośnie wcześniejszego lotu do Manili, to tylko za dopłatą - ~1000/1500 php. Już dokładnie nie pamiętam kwoty.
Druga sytuacja, dla lotu Manila-Iloilo została mi zmieniona godzina odlotu o kilka godzin. Kupowałem bilety przez pośrednika, o zmianie dowiedziałem się z maila, który mi doszedł, jak byłem już w drodze na lotnisko. Z okolic godzin południowych zmiana na lot w godzinach nocnych, ok. 10 godzin czekania. Przy check-inie udało mi się zmienić lot na Manila-Bacolod City. Dostałem w ramach zadośćuczynienia dodatkowo 500 peso w gotówce na transport z lotniska do miasta i prom z Bacolod do Iloilo, oraz voucher na darmową krajówkę. Po powrocie do Manili, jakkolwiek wróciłem do Polski. Sytuacja miała miejsce 27 lutego. Voucher jest ważny pół roku do wykorzystania i na loty do 27 sierpnia. W ostatnich dniach pisałem do nich z prośbą o przedłużenie ważności vouchera, tak żebym mógł zabokoować sobie lot na listopad z Davao do Cagayan de Oro. Odpisali mi na FB i przez formularz, że nie da rady. Nie zrobią mi rezerwacji na listopad.
Trzecia sprawa to odszkodowanie, jakie miałem dostać od Cebu, kwota 150$. Sprawa dotyczyła jeszcze innej podróży. Uzupełniłem 2 specjalne formularze, odszkodowanie zostało zatwierdzone. Miałem czekać na przelew. Upłynął już dawno wskazany termin. Pieniędzy, jak nie było tak nie ma. Chciałem zamienić to odszkodowanie na jakiś lot w kwocie odszkodowania. Niestety nie zgodzili się.
Ostatnio u mnie Cebu jest pod kreską.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 20 Kwi 2020 13:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3418
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
Myślicie, że mogą tak kombinować, że nie będzie żadnej normalnej (czyt. DXB-MNL RT za 330zł) promki do sierpnia tak, żeby travel fund, który otrzymaliśmy z anulacji musiał być wydany bo normalnej cenie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 20 Kwi 2020 13:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 868
niebieski
Jak dla mnie, to mogą kombinować tak, że travel fundów nie będzie można wydać na promkach. Żeby zgromadzić większe zapasy gotówki z nowych rezerwacji, Pewnie wszystko zależy od ich sytuacji finansowej. I wtedy mogą być dobre promocje. Ale jest nadal szansa, że ceny mogą być wyższe...w obecnych czasach nic nie wiadomo-na dwoje babka wróżyła ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 23 Kwi 2020 14:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1671
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Mi dziś przyszła informacja o zwrocie podatków za niewykorzystany lot z lutego (nie był odwołany tylko nie poleciałem). Trwa to trochę dłużej niż wcześniej ale zwrot tak jak do tej pory na kartę.

Załącznik:
cebu.jpg
cebu.jpg [ 88.64 KiB | Obejrzany 4926 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
szfarcjeger uważa post za pomocny.
 
      
#95 PostWysłany: 24 Kwi 2020 10:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2014
Posty: 2517
Loty: 240
Kilometry: 540 731
platynowy
U mnie mail podobnej treści przyszedł dzisiejszej nocy, z tą różnicą:
Mitch
Customer Care
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
smieci lubi ten post.
smieci uważa post za pomocny.
 
      
#96 PostWysłany: 24 Kwi 2020 10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1671
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Czyli przynajmniej 2 osoby jeszcze u nich pracują ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 29 Maj 2020 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
Ktoś coś wie na temat kondycji Cebu? Jakiś ich planów?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 12 Sty 2021 14:43 

Rejestracja: 06 Wrz 2016
Posty: 84
Dostał ktoś od nich zwrot? ... ja czekam od marca i dalej nic (ostatnia wiadomość od nich, że do końca grudnia a kasy dalej nie ma)
Chargeback chyba już nie zadziała .. bo same loty były kupowane w 2019.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 12 Sty 2021 15:26 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Serio to nie ma żadnego znaczenia kiedy kupiłeś loty. Ja czekałem 13 miesiecy ale przyszły co do grosza :)
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 12 Sty 2021 23:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2014
Posty: 2517
Loty: 240
Kilometry: 540 731
platynowy
Macie nadal aktywną możliwość skasowania lotu i wrzucenia środków do TF?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 174 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group