Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 125 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 09 Gru 2012 10:52 

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 256
Tylko na lotnisku raczej nie kupisz biletu transferowego więc to takie teoretyczne rozważania :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#22 PostWysłany: 09 Gru 2012 11:29 

Rejestracja: 22 Lip 2012
Posty: 151
Zbanowany
W Relayu kupi tylko niech placi odliczona kwota bo tak lubia robic walki i np "zapomiec" wydac 1000 HUF
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 09 Gru 2012 12:34 

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 45
Czy w terminalu 2B lub na stacji Kőbánya-Kispest można kupić bilet rodzinny? Czy w ogóle jeszcze istnieje? Nie mogę go znaleźć tu: http://www.bkv.hu/en/travel_cards
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 09 Gru 2012 12:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 69
Jest bilet grupowy dobowy za 3100HUF, może na nim podróżować do 5 osób.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 09 Gru 2012 13:12 

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 20
robicie problemy, przeczytać proszę obszerny artykół kolegi o Budapeszcie, ja dzięki niemu jadąc na maraton w pażdzierniku wiele skorzystałem i nie dziadowałem można najlepiej kupić dobowy (ja kupiłem 3-dniowy) na lotnisku na poczcie i zaproszeniem nic mnie nie ruszało mogłem bez problemów jeżdzić wszystkim, co najbardziej mnie zaciekawiło i to zrobiłem to darmowe obejrzenie Parlamentu w cenie biletu 3-dobowego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 21 Gru 2012 19:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Gru 2012
Posty: 603
Loty: 22
Kilometry: 20 023
niebieski
Odlatuję z Budapesztu z terminalu 2A. Jak tam jest ze sklepami wolnocłowymi?
Na stronie lotniska znalazłem informację, że większość sklepów znajduje się w skycourcie.
Czy jest do nich dostęp z 2A po przejściu kontroli?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 21 Gru 2012 21:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Tak, większość sklepów znajduje się w tzw. airside.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 21 Gru 2012 23:20 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 470
Loty: 121
Kilometry: 219 081
niebieski
Będę 26 grudnia na lotnisku około 19.00,czy kupię wtedy o tej porze bilet 3-dniowy budapest travel?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 08 Sty 2013 13:49 

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 54
Mam pytanie odnoście biletu dobowego grupowego tzw. Budapest 24-hour group travelcard.
Będzie nas 5 osób więc się łapiemy.
Czy jak go skasujemy ok. 19 w niedzielę to będzie ważny do 19 w poniedziałek?
Jak to jest z przechodzeniem przez bramki, czy jedna osoba kasuje i wszystkie przechodzą, czy każdy po skasowaniu daje kolejnej osobie, która kasuje itd.? - Jak to fizycznie wygląda?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 08 Sty 2013 14:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2012
Posty: 49
Loty: 90
Kilometry: 122 565
kaliczynski napisał(a):
Mam pytanie odnoście biletu dobowego grupowego tzw. Budapest 24-hour group travelcard.
Będzie nas 5 osób więc się łapiemy.
Czy jak go skasujemy ok. 19 w niedzielę to będzie ważny do 19 w poniedziałek?
Jak to jest z przechodzeniem przez bramki, czy jedna osoba kasuje i wszystkie przechodzą, czy każdy po skasowaniu daje kolejnej osobie, która kasuje itd.? - Jak to fizycznie wygląda?


Nie kasujesz tego biletu. Pani w okienku wpisuje dzień i godzinę czerwonym długopisem w chwili zakupu. Bilet jest ważny 24 godziny, więc jeśli kupisz go o 19.00 w niedzielę, to jeździsz do 19.00 w poniedziałek.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 08 Sty 2013 14:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1416
niebieski
Nie wiem, czy było już o tym, że bilety po Nowym Roku podrożały - np. jednoprzejazdowy z 320 na 350 HUF.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 08 Sty 2013 14:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
kaliczynski napisał(a):
Jak to jest z przechodzeniem przez bramki, czy jedna osoba kasuje i wszystkie przechodzą, czy każdy po skasowaniu daje kolejnej osobie, która kasuje itd.? - Jak to fizycznie wygląda?

W Budapeszcie nie bramek obrotowych (turnstile) znanych np. z warszawskiego metra, są tylko kasowniki przy ruchomych schodach. Prawie na pewno będą tam stali kanarzy którym po prostu trzeba pokazać bilet. I oczywiście trzymać się w grupie.
jobi napisał(a):
Nie wiem, czy było już o tym, że bilety po Nowym Roku podrożały - np. jednoprzejazdowy z 320 na 350 HUF.

Było.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 08 Sty 2013 18:10 

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 54
Nas jest 5 osób i każdy ma przejechać 5 razy środkiem transportu.
skoro na lotnisku nie da się kupić biletu grupowego to kupimy 5 biletów pojedynczych i na pierwszej stacji metra transfer ticket.
Mam jeszcze pytanie czy jest gdzieś MC w okolicach Baszty Rybackiej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 08 Sty 2013 18:54 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 470
Loty: 121
Kilometry: 219 081
niebieski
kaliczynski napisał(a):
Nas jest 5 osób i każdy ma przejechać 5 razy środkiem transportu.
skoro na lotnisku nie da się kupić biletu grupowego to kupimy 5 biletów pojedynczych i na pierwszej stacji metra transfer ticket.
Mam jeszcze pytanie czy jest gdzieś MC w okolicach Baszty Rybackiej?

całkiem w pobliżu to nie ma MC.Zresztą wogóle nie widziałem w tamtym rejonie takiego przybytku.Może przeoczyłem,nie wiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 09 Sty 2013 00:25 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
Jeśli MC to McDonalds, to trzy przystanki w dół wzgórza zamkowego autobusem nr 16 na placu Szell Kalman ter jest wszystko: McDonalds, KFC, Starbucks, no i dwa hipermarkety Mammut z ponad setką sklepów i multipleksem kinowym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 09 Sty 2013 22:25 

Rejestracja: 30 Mar 2012
Posty: 110
krasnal napisał(a):
kaliczynski napisał(a):
Jak to jest z przechodzeniem przez bramki, czy jedna osoba kasuje i wszystkie przechodzą, czy każdy po skasowaniu daje kolejnej osobie, która kasuje itd.? - Jak to fizycznie wygląda?

W Budapeszcie nie bramek obrotowych (turnstile) znanych np. z warszawskiego metra, są tylko kasowniki przy ruchomych schodach. Prawie na pewno będą tam stali kanarzy którym po prostu trzeba pokazać bilet. I oczywiście trzymać się w grupie.
jobi napisał(a):
Nie wiem, czy było już o tym, że bilety po Nowym Roku podrożały - np. jednoprzejazdowy z 320 na 350 HUF.

Było.


Czy aby na pewno było?

Zostało mi kilka biletów z 2012 po 280 HUF, z tego bloczku z 10 biletami (gyűjtőjegy). Czy ktoś wie, czy można jeszcze na tym jeździć, czy może trzeba gdzieś jakąś dopłatę zrobić? Tak na marginesie, to ten bloczek kosztuje teraz 3000 HUF.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 09 Sty 2013 22:55 

Rejestracja: 24 Lip 2012
Posty: 44
Loty: 248
Kilometry: 361 659
Przeważnie przy podwyżkach jest tak, że zwraca się nieważne bilety i otrzymujesz ich równowartość.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 10 Sty 2013 00:58 

Rejestracja: 25 Wrz 2012
Posty: 15
Zbanowany
Witam, ja właśnie dziś wróciłem z krótkiego wypadu. Moje wskazówki i wnioski są następujące: Na lotnisku nie ma praktycznie szansy na kupienie biletu 24h grupowy (kosztuje 3300) są automaty tylko na monety (drugiego na kartę nie znalazłem) w kiosku kupiliśmy po prostu singel ticket - na autobus 200E. Na stacji metra (M3) bilet najlepiej kupić se w okienku widziałem kilka automatów ze slotem na kartę ale były zepsute (w centrum tak samo slot zaklejony taśmą z napisem doesn't work. )Polecam brać bilety w okienkach tam można bez problemu powiedzieć co chcesz i zapłacić kartą. Ogólnie jak ma się lokum w centrum to spokojnie można obyć się bez biletu (ja miałem 15-20 min z buta do mostu łańcuchowego) Wracałem na lotnisko na "transfer ticket" Ogólnie komunikacja jest do ogarnięcia nic trudnego raczej wszystko przejrzyste
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 10 Sty 2013 02:21 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 70
Dezeus napisał(a):
Na lotnisku nie ma praktycznie szansy na kupienie biletu 24h grupowy

Nie jestem pewien na 100%, czy grupowe też, ale wg http://bkv.hu/en/from_the_airport_to_th ... ces_of_bkv

"24 hour travel cards are available at the post office"
"24 hour travel cards are available on bus 200E"

Z indywidualnym-nie było problemu z zakupem na poczcie (problem to godziny pracy poczty).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 17 Sty 2013 11:39 

Rejestracja: 07 Gru 2012
Posty: 469
niebieski
Czy w Relay ma lotnisku kupię bilet transferowy, czy sprzedają tylko pojedyncze?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 125 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group