Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Wrz 2018 20:16 

Witam, poszukuję połączenia Biszkek-Osz w sezonie letnim ( samolot odpada ) , będę wdzięczny za każdą informację :)
Góra
 PM off
FaziFazi uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 16 Wrz 2018 21:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Ale co tu szukać? Jeżdżą busy i tyle, wsiadasz, czekasz i jedziesz.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 16 Wrz 2018 21:40 

Pokaż mi jakie i za ile
Góra
 PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Wrz 2018 21:44 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
https://caravanistan.com/transport/kyrg ... shkek-osh/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 16 Wrz 2018 22:07 

Dzięki już coś
Góra
 PM off  
      
#6 PostWysłany: 16 Wrz 2018 22:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
dlaczego samolot odpada ?, leci się krótko z bagażem w luku, płaciłem ok 20 $ za bilet, a bus wlecze się cały dzień i wjeżdża w każdą dziurę w poszukiwaniu pasażera lub dostarczyć paczkę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 16 Wrz 2018 22:57 

z jakim bagażem leciałeś ile kg ?
Góra
 PM off  
      
#8 PostWysłany: 16 Wrz 2018 23:00 

Rejestracja: 23 Lis 2016
Posty: 210
W lipcu byłem w Kirgistanie, przejechane ponad 1,5 tys km na drodze, poznałem lokalnego faceta który pracuje jako kierowca, powiedział że często biorą 1000 som w taxi, czasem trzeba targować jak sporo kosztuje.

Biszkek - Osz leciałem samolotem z bagażem rejestrowanym, kanapki płaciłem jakieś co najmniej 20 euro

Osz - Biszkek samochodem, cudownie widoki, zapierające dech w piersiach, często zatrzymaliśmy żeby porobić zdjęcie itp mimo wszystko na twoim miejscu bym leciał samolotem

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Ostatnio edytowany przez Alexis93, 16 Wrz 2018 23:05, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 16 Wrz 2018 23:04 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1319
srebrny
kostek966 napisał(a):
dlaczego samolot odpada ?, leci się krótko z bagażem w luku, płaciłem ok 20 $ za bilet, a bus wlecze się cały dzień i wjeżdża w każdą dziurę w poszukiwaniu pasażera lub dostarczyć paczkę
W pełni popieram. Jechałem w jedną stronę busem i stwierdziłem, że nigdy więcej. Wróciłem samolotem.

Enviado desde mi ALE-L21 mediante Tapatalk
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 16 Wrz 2018 23:04 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1319
srebrny
Anonymous napisał(a):
z jakim bagażem leciałeś ile kg ?
Ja 12 kg.

Enviado desde mi ALE-L21 mediante Tapatalk
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 16 Wrz 2018 23:11 

Jestem alpinistą, będę miał bagaż w granicach 30 kg minimum, samoloty które latają na trasie Biszkek-Osz mają ograniczenie do 15 kg,więc odpada również muszę znać czas przybicia do Osz bo na mnie będzie czekał agent który przyjedzie na określoną godzinę ,dlatego poszukuję jakiegoś mniej więcej rozkładu
Góra
 PM off  
      
#12 PostWysłany: 16 Wrz 2018 23:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Rozkład niewiele Ci pomoże, bo zasadniczo z tego co widziałem i doświadczyłem to wiekszość busów z Biszkeku odjeżdża po zapełnieniu się pasażerami, więc nawet jak jest rozkład jazdy to jest on umowny. Tam się nie da zaplanowć precyzyjnie podróży lądem, komunikacją publiczną, moim zdaniem.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 16 Wrz 2018 23:47 

Rejestracja: 21 Gru 2012
Posty: 15
Jedyny rozkład, jaki znalazłem na dworcu w Biszkeku pod koniec sierpnia (Osz na nim nie widzę, ale inne kierunki może komuś się przydadzą):

Załączniki:
biszkek.jpg
biszkek.jpg [ 222.75 KiB | Obejrzany 2480 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 17 Wrz 2018 04:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 475
Loty: 190
Kilometry: 367 017
niebieski
Jeśli potrzebujesz rozkładu to polecam samolot. Ja miesiąc temu w jedną stronę leciałem Air Manas ( kupowane przez stronę Pegasus 19,99 USD, w cenie bagaż 15kg). Z powrotem z racji widoków wracałem lądem. Rozkładowych autobusów raczej nie ma (lub jest bardzo trudno znaleźć, a jeżeli są to będą bardzo, bardzo długo jechać) Za to w cenie 1200-1400 KGS bardzo dobrze funkcjonuje tzw. shared taxi. My wybraliśmy opcję budżet i jechaliśmy stopem na 3 odcinki Osh-JalalAbad-Toktogul-Biszkek. Dużo ludzi się zatrzymuje, żeby podzielić koszty podróży. Duże znaczenie ma samochód jaki się trafi. Z racji wielu podjazdów całość może zająć 8-11 godzin.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Legion1 lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 17 Wrz 2018 10:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
jeśli się nic nie zmieniło to samolot z Biszkeku leci wcześnie rano, do Biszkeku leciałem Pegasusem nocą, więc rano od razu przeszliśmy na terminal krajowy, od lotniska w lewo, góra 5 minut i polecieliśmy,
te linie to nie Fr czy Wizz i ludzie miejscowi lecą tam z dużymi bagażami, także bagażem bym się nie przejmował, w razie w zapłacisz jakieś grosze za nadbagaż,
po 40 min byliśmy w Osz i mimo, że bus do Pamiru jechał dopiero o 14, to przed zachodem słońca byliśmy na kwaterze w Sary Mogul z pięknym widokiem na pik Lenina, jeśli tam się wybierasz to b. zazdroszczę ( mimo, że w sobotę lecę do Nepalu ) i powodzenia
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#16 PostWysłany: 17 Wrz 2018 11:35 

Rejestracja: 19 Paź 2011
Posty: 1170
platynowy
A te bilety na lot Bishkek-Osh w cenie ~20$ kupowaliście z wyprzedzeniem czy spontanicznie na miejscu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 17 Wrz 2018 19:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 475
Loty: 190
Kilometry: 367 017
niebieski
W maju kupowałem lot na sierpień b.r. w tej cenie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
aeonflux lubi ten post.
aeonflux uważa post za pomocny.
 
      
#18 PostWysłany: 17 Wrz 2018 19:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
kupowałem z niewielkim wyprzedzeniem, ale wcześniej ktoś na forum pisał, że praktycznie do ostatniej chwili są dostępne w tej samej cenie
Góra
 Profil Relacje PM off
aeonflux lubi ten post.
aeonflux uważa post za pomocny.
 
      
#19 PostWysłany: 11 Maj 2022 16:10 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
http://tezjet.kg/

Zakup bez problemu polską kartą. Ceny od $30 do $50, nawet dzień przed odlotem. Bagaż 15kg wliczony.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
Gadekk lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#20 PostWysłany: 11 Sie 2022 17:32 

Rejestracja: 05 Kwi 2017
Posty: 29
Loty: 129
Kilometry: 267 367
Zakupiłem bilety lotniczy z strony http://tezjet.kg/ pieniądze ściągnęło z konta, ale potwierdzenia na mailu brak, nie odpisują również na maila. Ktoś miał podobną sytuację ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group