Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 171 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 15 Lip 2018 20:26 

Rejestracja: 28 Lip 2017
Posty: 330
Ja cały czas twierdzą, że winni za wszelkie zaostrzenia dotyczące bagażu są właśnie pomysłowe janusze. To większy plecak niż można, to nadać jeden a na pokład zabrać drugi bagaż czy inne pomysły. A liniom wbrew pozorom jest to na rękę bo każdy zapewne widział mistrzów upychających do luku bagaż, który (niezależnie jak go ustawić ;) ) się nie zmieści. Można przecież: a) nie latać, b) nadać bagaż rejestrowany c) wybrać innego przewoźnika.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#122 PostWysłany: 15 Lip 2018 23:39 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Przypomniała mi się jedna z zakazanych reklam - gość by się nadał ;)

_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
DaDa lubi ten post.
 
      
#123 PostWysłany: 18 Lip 2018 12:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 640
niebieski
Czy ktoś jest w stanie potwierdzić, że bagaż zabierają już przy każdym locie jeśli nie ma się priority? Lecę za parę dni do Podgoricy, nie dostałem żadnego maila z tą informacją tak jak wyżej wklejano.

Może ktoś też wylatywał z Podgoricy i wie czy można tam bezpłatnie nadać bagaż jako rejestrowany czy obsługa jeszcze nie ogarnia? ;p
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 18 Lip 2018 12:30 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Mnie w Gdańsku chcieli zabrać plecak, ale powiedziałem, że go schowam pod nogi (bo zwykle tak robię) i pozwolili mi go wziąć, ale "jak wyrzucą z samolotu, to oni za to nie odpowiadają". Z walizką pewnie by nie przeszło, jest to też mocno zależne od pracownika.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 18 Lip 2018 12:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
KTW-NYO-KTW 9-16 lipca wszystkie duże podręczne szły do luku w obie strony, z wyjątkiem priorytetów oczywiście.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 18 Lip 2018 13:25 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 309
Loty: 24
Kilometry: 30 624
Mam pytanie związane z taką sytuacją: lecę z 2 osobami (1 rezerwacja) - mam na wszystkich wykupiony wizz priority, ponieważ zależy mi na możliwości zabrania 2 z 3 bagaży podręcznych na pokład. Z kolei 3 bagaż chciałbym nadać do luku. Czy zgodnie z nowymi zasadami dotyczącymi przewozu bagażu podręcznego nadal można dobrowolnie nadać bagaż podręczny przy stanowisku check-in (przed kontrolą bezpieczeństwa) ? Wcześniej taka informacja była nawet w mailu przypominającym przed podróżą...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 18 Lip 2018 14:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 640
niebieski
No właśnie ja też próbuję się dowiedzieć czy można ten bagaż bezpłatnie nadać, ale informacje są nie jednoznaczne. Ja maila żadnego w ogóle nie dostałem, a do odlotu kilka dni.

Jeśli można to by było super, obkupię się w oliwy i alko, a bagaż za darmoszkę do luku. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 18 Lip 2018 16:20 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1358
srebrny
Krupier napisał(a):
Czy ktoś jest w stanie potwierdzić, że bagaż zabierają już przy każdym locie jeśli nie ma się priority? Lecę za parę dni do Podgoricy, nie dostałem żadnego maila z tą informacją tak jak wyżej wklejano.

Może ktoś też wylatywał z Podgoricy i wie czy można tam bezpłatnie nadać bagaż jako rejestrowany czy obsługa jeszcze nie ogarnia? ;p

Jako ciekawostkę można dodać, że na lotach z Czarnogóry, do podręcznego można dać do 2 litórw płynów, normalnie podczas odprawy przechodzą
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 18 Lip 2018 16:29 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@Krupier taki mail "Twoja rezerwacja xxxxx: ważna informacja o bagażu" przychodził zwykle 3 dni przed terminem wylotu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 18 Lip 2018 16:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 640
niebieski
katka256 napisał(a):
Jako ciekawostkę można dodać, że na lotach z Czarnogóry, do podręcznego można dać do 2 litórw płynów, normalnie podczas odprawy przechodzą


Coooo? Poważnie? W butlach powyżej 100ml? Dlaczego tak jest i gdzie można znaleźć jakieś potwierdzenie tego info?

Edit: dobra, fake info jakieś. Ze strony lotniska wynika, że normalne procedury mają: http://www.montenegroairports.com/eng/i ... 1&o=4&ms=2

@Kashpir w taki razie czekam bo jeszcze trochę brakuje. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 18 Lip 2018 17:03 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1358
srebrny
@Krupier żaden fake
http://www.montenegroairports.com/eng/i ... 2&o=3&ms=2
przewiezione w poniedziałek 3 butelki
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#132 PostWysłany: 18 Lip 2018 17:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 640
niebieski
To ja już nie ogarniam. Dwie sprzeczne informacje w sumie na stronie są w takim razie. No, ale ciekawe to, w takiej sytuacji może zaryzykuję chociaż szkoda będzie jak nie przejdzie. Ale w razie czego powołam się na stronę. :S

Edit: ok, doczytałem, faktycznie masz rację! Dzięki bardzo za info!
Góra
 Profil Relacje PM off
katka256 lubi ten post.
 
      
#133 PostWysłany: 18 Lip 2018 17:21 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1358
srebrny
W poniedziałek przeszło, ludzie z kolejki wszyscy zdziwieni.
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 18 Lip 2018 17:38 

Rejestracja: 06 Mar 2018
Posty: 15
Lot 3-10 Katowice-Bergamo. Można nadać walizkę kabinową na check-in. Stojąc w kolejce do wyjścia do samolotu chodził pracownik oklejał walizki i kazał zostawić przed wejściem do samolotu, plecaki można było zabrać na pokład, w Bergamo informowali, że jeśli coś jest potrzebne to zabrac z walizki. Mail przyszedł 2 dni przed odlotem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 19 Lip 2018 06:18 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 309
Loty: 24
Kilometry: 30 624
Czy w mailu, który przyszedł przed odlotem była informacja o możliwości nadania bagażu podręcznego przy check-in?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 19 Lip 2018 20:17 

Rejestracja: 09 Maj 2018
Posty: 13
-- 19 Lip 2018 20:17 --

Warszawa Chopin proponowali zabranie walizki przy check in, reszte zabierali przed wejściem na pokład samolotu. W Agadirze każdy musiał iść do check in a pan w nim namiętnie namawiał do oddania walizki.

-- 19 Lip 2018 20:17 --

Warszawa Chopin proponowali zabranie walizki przy check in, reszte zabierali przed wejściem na pokład samolotu. W Agadirze każdy musiał iść do check in a pan w nim namiętnie namawiał do oddania walizki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 23 Lip 2018 10:30 

Rejestracja: 28 Kwi 2014
Posty: 360
Czyli jak to już jest...
Mogą emalia napisać przed odlotem, że będzie można za darmo nadać bagaż do luku bagażowego? Czy dopiero przed wejściem na pokład?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 23 Lip 2018 10:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
Dostaniesz meila na dwa dni przed lotem, możesz oddać przy check-in albo przy samolocie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 23 Lip 2018 11:04 

Rejestracja: 27 Sie 2017
Posty: 3
Podsumowując, bez priority, oddająć bagaż przy Check-in, jak wyciągnę z niego netbooka, powerbanka i np. książkę i włożę do malutkiego plecaczka, który się mieści bez problemu pod siedzeniem to nie będą narzekać, iż mam "dodatkowy" bagaż?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#140 PostWysłany: 23 Lip 2018 11:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
Ja mam zawsze kamerkę, aparat i inne wartościowe rzeczy w torbie na ramię, która podczas odprawy przy bramce do samolotu, jest spakowana w walizce, po przejściu, wyjmuję ją z walizki i zabieram do samolotu, walizka ląduje na wózku przy samolocie.
Ja nie oddaje przy check-in bo nie chce mi się dwa razy stać w kolejce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 171 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group