Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
podejrzanie-niska-cena-za-lot-przeczytaj-zanim-kupisz,11,75621

Widząc że chodzi o błąd NIGDY nie dzwonimy do linii lotniczej/pośrednika. Nie dzwonimy, nie mailujemy, nie chatujemy - słowem nie kontaktujemy się w żaden sposób. Wasz kontakt sprawi że ktoś z pracowników zainteresuje się podejrzanie niską ceną widniejącą na rezerwacji i przyśpieszy naprawienie błędu. Nawet jeśli Wam już udało się kupić bilet - inni też chcą skorzystać z okazji!

Jak znaleźć informacje o swojej rezerwacji
jak-znalezc-informacje-o-swojej-rezerwacji-v0-3,225,76112


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 348 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
#221 PostWysłany: 19 Maj 2016 11:25 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 119
Loty: 115
Kilometry: 322 543
niebieski
Niestety ale odprawa online 24h przed odlotem nie jest możliwa w przypadku zakupu przez pośrednika, tylko dla tych którzy kupili bezpośrednio w CAL. Tak było przynajmniej u mnie w kwietniu i nie było możliwości odprawić się wcześniej, tylko na lotnisku.
@maciej.moch W AMS bez problemu przydzielili miejsca obok siebie, generalnie za każdym razem tak było tylko tak jak pisałem wcześniej problem był w DPS ale po drodze załatwiony.
Generalnie całość odbyła się jak należy i bez problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#222 PostWysłany: 19 Maj 2016 12:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2014
Posty: 228
Może się komuś przydadzą te informacje, bo lot CI mam już za sobą.

Podczas technicznego stopu w Bangkoku jest zmiana bramki i ponowne security check i trzepanie bagażu podręcznego. Zabierali ludziom kosmetyki zakupione na lotnisku AMS, bo były powyżej 100 ml.

W drodze powrotnej mieliśmy długi postój w Bangkoku, więc wyszliśmy zwiedzić miasto. Przy boardingu okazało się, że musimy w związku z tym uiścić airport fee w wysokości 700 baht od osoby, bo opłata ta nie jest zawarta w bilecie CI.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#223 PostWysłany: 19 Maj 2016 13:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
@Koala22 ile trwał stop wg rozkładu i w rzeczywistości ?
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#224 PostWysłany: 19 Maj 2016 14:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2014
Posty: 228
@cypel stop miał trwać 1h30min. O stopie poinformowała tylko expedia. Na bilecie elektronicznym ze strony CI nie było wzmianki o tym. A stop potrwał tyle, ile miał. Może z 10 minut dłużej. Sporo osób wysiadło, sporo nowych wsiadło.
Góra
 Profil Relacje PM off
cypel uważa post za pomocny.
 
      
#225 PostWysłany: 27 Maj 2016 17:46 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Czy ktoś może wyjaśnić jak wyglada sprawa z tym hotelem przy przesiadce ? PrZeczytalem sobie w tiaminy i jest tam wyraźnie napisane, ze Polacy nie potrzebują wizy jeśli maja direct transfer to CA hotel for transie time
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#226 PostWysłany: 27 Maj 2016 18:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
A o jakim kraju w ogóle mówimy? Polacy nie potrzebują wizy na Tajwanie. Poza tym chyba CI zasadniczo nie funduje hotelu pasażerom tranzytowym. Nie pomyliło ci się z Air China?
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#227 PostWysłany: 27 Maj 2016 18:21 

Rejestracja: 06 Mar 2014
Posty: 374
Ooo. moze oskiboski masz lepsze info. mam 20h stopoveru w tajpej w dordze do dps. nei kontaktowalam sie z linia w sprawie darmowego hotelu- powinnam?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#228 PostWysłany: 27 Maj 2016 18:28 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1963
platynowy
A kiedy tam lecisz?
Rozmawiałem z linią i nie należy się nam nocleg?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#229 PostWysłany: 27 Maj 2016 18:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5645
HON fly4free
China Airlines nie oferuje bezpłatnego hotelu w TPE swoim pasażerom tranzytowym, a to że obywatele Polski nie potrzebują wizy do wjazdu na terytorium Tajwanu to zupełnie inna kwestia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#230 PostWysłany: 27 Maj 2016 20:31 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
Jest tylko wycieczka darmowa od CI.
Nie ma hotelu. Z Chińskich lin to tylko China southern i eastern oferują darmowy nocleg.
Góra
 Profil Relacje PM off
HubertPleskot lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
#231 PostWysłany: 31 Maj 2016 12:40 

Rejestracja: 11 Paź 2014
Posty: 78
Loty: 172
Kilometry: 220 925
Zeus napisał(a):
Jest tylko wycieczka darmowa od CI.
Nie ma hotelu. Z Chińskich lin to tylko China southern i eastern oferują darmowy nocleg.

Mógłbym prosić jakieś szersze info na temat tej wycieczki?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#232 PostWysłany: 31 Maj 2016 12:43 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
google
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#233 PostWysłany: 31 Maj 2016 13:39 

Rejestracja: 11 Paź 2014
Posty: 78
Loty: 172
Kilometry: 220 925
Tyle to potrafię. Chodziło mi bardziej o aktualna praktykę niż teorię. Dzięki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#234 PostWysłany: 31 Maj 2016 13:43 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
Polecisz i sprawdzisz. Tez nikt nie wiedział o darmowych noclegach przez China Southern i Eastern dopóki pierwsza osoba poleciała (czyli ja) i potwierdziła co i jak i potem napisała.
Trochę przygody nie szkodzi...
Góra
 Profil Relacje PM off
Canon lubi ten post.
 
      
#235 PostWysłany: 06 Cze 2016 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2016
Posty: 31
Loty: 46
Kilometry: 101 076
Dobra podaje się.

Kupiłem lot na bali. Zaraz po tym ściągnąłem etickety ze strony china airlines. Niestety to było w lutym i gdzieś zawieruszyłem jeden z dwóch biletów a tamten sposób na ich ściągniecie nie działa. Teraz siedziałem 2h na stronie i nie wiem czy jestem ślepy czy co, ale nie mogę znaleźć opcji do ściągnięcia ich za żadne skarby. Na china airlines wyświetla się potwierdzenie lotu oraz numery eticketów.

Nie chce dzwonić ani pisać do linii lotniczej dlatego tutaj proszę o pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#236 PostWysłany: 06 Cze 2016 11:51 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
Jesli masz numery eticketow to nic wiecej nie potrzebujesz. Jesli bardzo chcesz miec jakis dowod to zrob chocby print screena;)

Wysłane z mojego JY-G4S przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
adikovsky uważa post za pomocny.
 
      
#237 PostWysłany: 06 Cze 2016 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
ściągnij sobie z check my trip
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#238 PostWysłany: 06 Cze 2016 12:28 

Rejestracja: 05 Kwi 2012
Posty: 164
A ja dostałem taki komunikat:

I checked that the ticket are not issued hence and flight are cancelled by the airline hence if you want you could call Expedia and we could add the flight and issue the ticket based on the current cost or you could create a new reservation with the correct name however if you require assistance you may reply on this email or contact the support team.

Już rozwijam temat: robiłem rez w języky chińskim przez translatora i mimo, że wg niego dobrze wpisałem imię/nazwisko - zresztą tak utworzyło mi konto na expedii w potwierdzeniu miałem na odwrót. Podróż była widoczna. Trochę nie ukrywam spękałem, że zostaniemy na Kororze więc napisałem maila z prośbą o korektę jakiś czas temu; wymiana pewno z 5-6 maili (na każdą odpowiedź dobry tydzień czekałem), bla bla przesłanie skanów paszportów, niby za drobną opłatą mieli zmienić, ale oczywiście wszystko się ciągnie i....
A tu nagle najpierw na checkmytrip rez jakaś dziwna się zrobiła (Seatle ??) potem zniknęła, na expedi jest jako anulowana no i dostałem tego maila.
Na razie brak odpowiedzi / reakcji z ich strony.

Wiem, wiem nazwisko imię na odwrót niby nie ma znaczenia; proszę teraz nie wylewać pomyj za kontakt z expedia, ale było dobrze w chińskiej wersji wpisane no i poza tym nie jest to lot do Paryża, żeby jednak ryzykować.

No i teraz pytanie, skoro lot zniknął z systemów to .....? Już kij z nim, ale żeby kasę zwrócili bo na razie brak. Oprócz tego maila nie było żadnego info o anulacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#239 PostWysłany: 06 Cze 2016 12:31 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
Nawet nie musiałeś pisać. Nie pierwszy raz miałem coś takiego mi się zdarzyło, i wszystko było OK.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#240 PostWysłany: 06 Cze 2016 13:27 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
Nic bys nie ryzykowal, a tak za kontakt z linia/posrednikiem sam sie nagrodziles;) moze nastepnym razem bedziesz wiedzial:)

Wysłane z mojego JY-G4S przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 348 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group