Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
podejrzanie-niska-cena-za-lot-przeczytaj-zanim-kupisz,11,75621

Widząc że chodzi o błąd NIGDY nie dzwonimy do linii lotniczej/pośrednika. Nie dzwonimy, nie mailujemy, nie chatujemy - słowem nie kontaktujemy się w żaden sposób. Wasz kontakt sprawi że ktoś z pracowników zainteresuje się podejrzanie niską ceną widniejącą na rezerwacji i przyśpieszy naprawienie błędu. Nawet jeśli Wam już udało się kupić bilet - inni też chcą skorzystać z okazji!

Jak znaleźć informacje o swojej rezerwacji
jak-znalezc-informacje-o-swojej-rezerwacji-v0-3,225,76112


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 348 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 02 Lip 2016 20:04 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 483
złoty
Właśnie wróciłem z Palau z powyższej "promocji". Pierwszy raz korzystałem z error fare, ale wszystko przeszło bez problemów. Podróżowaliśmy z dwójką maluchów i z racji ef nie dzwoniłem żeby zablokować miejsca przy basinecie, ale okazało się, że w pięciu na sześć lotów i tak je dostaliśmy. W Bangkoku powiedziano nam, że jak wyjdziemy z lotniska na Tajwanie, będziemy musieli zapłacić opłatę wylotową, ale nic podobnego nie miało miejsca (stopover wynosił 21 h więc pojechaliśmy do hotelu w centrum miasta). Ostrzegam natomiast, że tajpejskie lotnisko jest strasznie zatłoczone i trzeba zarezerwować naprawdę dużo czasu na komfortowy check-in i wszystkie kontrole. My z racji obecności infanta byliśmy traktowani iście po królewsku i korzystaliśmy z przejść dla dyplomatów/załogi, w przeciwnym razie miałbym obawę, czy dwie godziny wystarczą.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
#242 PostWysłany: 11 Lip 2016 10:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Wrz 2012
Posty: 276
Loty: 162
Kilometry: 413 398
niebieski
Wróciłem z tripa i jeżeli ktoś będzie chciał to można bez problemu zrobić odprawę on line na stronie KLM, wtedy można sobie wybrać miejsce. Wracając z Bali mieliśmy tylko godzinę na przesiadkę a było opóźnienie 40min, ale czekali na nas i bagaż, więc wszystko elegancko :)
_________________
"Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku"

Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#243 PostWysłany: 11 Lip 2016 12:25 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1963
platynowy
Mi dzisiaj zmienili rozkład lotów.
Sprawdzałem na Checkmytrip i China Airlines.
Wylot z Bali mam dzień później niż przelot do Amsterdamu.
Co radzicie mi zrobić?
Czy mam gdzieś pisać czy czekać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#244 PostWysłany: 11 Lip 2016 12:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2941
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Kiedy masz podróż? Jeśli nie musisz już kupować dolotów to poczekaj i nigdzie nie pisz/dzwoń.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#245 PostWysłany: 11 Lip 2016 12:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Wrz 2012
Posty: 276
Loty: 162
Kilometry: 413 398
niebieski
Czekaj nic nie pisz nigdzie. Juz były takie sytuacje wcześniej. Expedia sama Ci napisze maila ze zmianą lotów, jeżeli już to będzie potwierdzone
_________________
"Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku"

Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
lendziro uważa post za pomocny.
 
      
#246 PostWysłany: 11 Lip 2016 12:36 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1963
platynowy
Zmianę mam na powrocie.
Wracam na początku września.
Zmienili mi lot z Tajwanu na dzień wcześniej.
Sprawdzałem na Skyscanerze rozkład lotów i widzę że latają w dni parzyste.
W takim wypadku chciałbym byc dzień dłużej.
Czy mogę zgodzić się na taką zmianę?
Czy w takim wypadku linia może mi zapewnić podróż innymi liniami z tego sojuszu?
Nie mam oficjalnej informacji ale powrót mam za dwa miesiące,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#247 PostWysłany: 11 Lip 2016 13:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
walerek napisał(a):
Mi dzisiaj zmienili rozkład lotów.
Sprawdzałem na Checkmytrip i China Airlines.
Wylot z Bali mam dzień później niż przelot do Amsterdamu.

Ooo widzę, że mi też pogrzebali.
Wylot mam dzień wcześniej, stop w Tajpej 2 dni zamiast 1, to mi akurat pasuje, ale powrót mi zrobili tak jak Tobie. Wylot z Tajpej dzień wcześniej niż wylot z Denpasar hmm.
Z expedii zero informacji jak na razie.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#248 PostWysłany: 11 Lip 2016 13:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5647
HON fly4free
Jeżeli chcesz wrócić dzień później niz wg pierwotnie zakupionego biletu i China Airlines ma loty własne tego dnia to przystaną na taki układ z radością.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#249 PostWysłany: 11 Lip 2016 13:19 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1963
platynowy
Tylko nie wiem jak z dostępnością miejsc.
Muszą "upchać" rezerwacje z dwóch lotów i zmieścić to w jednym.
Moja grupa jest liczna.
Część osób miała wracać dwa dni później.
Oni również dostali zmianę na TPE-AMS 24h wcześniej niż pierwotny.
W tym wypadku moglibyśmy wszyscy wracać razem.

@cypel

Jak będziesz miał jaką informację z Expedii to daj znać.
Ciekawy jestem co zaproponują?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#250 PostWysłany: 11 Lip 2016 13:20 

Rejestracja: 06 Mar 2014
Posty: 374
cypel napisał(a):
walerek napisał(a):
Mi dzisiaj zmienili rozkład lotów.
Sprawdzałem na Checkmytrip i China Airlines.
Wylot z Bali mam dzień później niż przelot do Amsterdamu.

Ooo widzę, że mi też pogrzebali.
Wylot mam dzień wcześniej, stop w Tajpej 2 dni zamiast 1, to mi akurat pasuje, ale powrót mi zrobili tak jak Tobie. Wylot z Tajpej dzień wcześniej niż wylot z Denpasar hmm.
Z expedii zero informacji jak na razie.


to mialam dokladnie tak jak Ty, tez bali. Zadzwonilam do expedii probujac ugrac zmiane lotniska z AMS na BER zeby mi nie ruszali daty wylotu- kontaktowalismy sie z china airlines (robia taka telekonferencje- najpierw gadaja z Toba- potem pytaja linie- potem Ci powtarzaja pytaja o zdanie itd) ale nei dalo rady. Jako ze pierwotnie mialam lot czwartek- powrot w neidziele rano nastepnego tygodnia, po ich zabiegach byla sroda- wtorek ( to samo zameiszanie z lotem powrotnym w zlej koljenosci) , znaczylo to dla mnie 3 dni urlopu wiecej na co nie bardzo bylam sklonna pojsc (bo ich po prostu juz nie mam z okazji rozplanowania wszystkiego z innych "deali" ). Koniec koncow zaproponowali mi anulowanie z pelnym zwrotem na co poszlam. Ze zlych wiesci- ma to trwac 8-12 tygodni bo takie terminy zwrotow ma china airlines


Ostatnio edytowany przez sim 11 Lip 2016 13:42, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#251 PostWysłany: 11 Lip 2016 13:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
@walerek wygrzebałem bilety na stronie expedii
jest info
"There has been a change to your flight. We will email or call you to confirm any changes."
Tak więc czekamy
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#252 PostWysłany: 11 Lip 2016 13:34 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1963
platynowy
sim napisał(a):
cypel napisał(a):
walerek napisał(a):
Mi dzisiaj zmienili rozkład lotów.
Sprawdzałem na Checkmytrip i China Airlines.
Wylot z Bali mam dzień później niż przelot do Amsterdamu.

Ooo widzę, że mi też pogrzebali.
Wylot mam dzień wcześniej, stop w Tajpej 2 dni zamiast 1, to mi akurat pasuje, ale powrót mi zrobili tak jak Tobie. Wylot z Tajpej dzień wcześniej niż wylot z Denpasar hmm.
Z expedii zero informacji jak na razie.


to mialam dokladnie tak jak Ty, tez bali. Zadzwonilam do expedii probujac ugrac zmiane lotniska z AMS na BER zeby mi nie ruszali daty wylotu- kontaktowalismy sie z Air china (robia taka telekonferencje- najpierw gadaja z Toba- potem pytaja linie- potem Ci powtarzaja pytaja o zdanie itd) ale nei dalo rady. Jako ze pierwotnie mialam lot czwartek- powrot w neidziele rano nastepnego tygodnia, po ich zabiegach byla sroda- wtorek ( to samo zameiszanie z lotem powrotnym w zlej koljenosci) , znaczylo to dla mnie 3 dni urlopu wiecej na co nie bardzo bylam sklonna pojsc (bo ich po prostu juz nie mam z okazji rozplanowania wszystkiego z innych "deali" ). Koniec koncow zaproponowali mi anulowanie z pelnym zwrotem na co poszlam. Ze zlych wiesci- ma to trwac 8-12 tygodni bo takie terminy zwrotow ma air china.




Nie wiem czy to twoja pomyłka ale rozmawiamy o China Airlines.
Ty piszesz o innym Air China.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#253 PostWysłany: 11 Lip 2016 13:39 

Rejestracja: 06 Mar 2014
Posty: 374
tak, china airlines- juz poprawione
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#254 PostWysłany: 11 Lip 2016 14:45 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1742
srebrny
sim napisał(a):
cypel napisał(a):
walerek napisał(a):
Mi dzisiaj zmienili rozkład lotów.
Sprawdzałem na Checkmytrip i China Airlines.
Wylot z Bali mam dzień później niż przelot do Amsterdamu.

Ooo widzę, że mi też pogrzebali.
Wylot mam dzień wcześniej, stop w Tajpej 2 dni zamiast 1, to mi akurat pasuje, ale powrót mi zrobili tak jak Tobie. Wylot z Tajpej dzień wcześniej niż wylot z Denpasar hmm.
Z expedii zero informacji jak na razie.


to mialam dokladnie tak jak Ty, tez bali. Zadzwonilam do expedii probujac ugrac zmiane lotniska z AMS na BER zeby mi nie ruszali daty wylotu- kontaktowalismy sie z china airlines (robia taka telekonferencje- najpierw gadaja z Toba- potem pytaja linie- potem Ci powtarzaja pytaja o zdanie itd) ale nei dalo rady. Jako ze pierwotnie mialam lot czwartek- powrot w neidziele rano nastepnego tygodnia, po ich zabiegach byla sroda- wtorek ( to samo zameiszanie z lotem powrotnym w zlej koljenosci) , znaczylo to dla mnie 3 dni urlopu wiecej na co nie bardzo bylam sklonna pojsc (bo ich po prostu juz nie mam z okazji rozplanowania wszystkiego z innych "deali" ). Koniec koncow zaproponowali mi anulowanie z pelnym zwrotem na co poszlam. Ze zlych wiesci- ma to trwac 8-12 tygodni bo takie terminy zwrotow ma china airlines


Czyli zadzwoniłaś do pośrednika by ten skontaktował się z liniami lotniczymi by zmienić odcinki lotów kupionych z EF za 1/4 nominalnej wartości? Efektem tego jest, że anulują ci bilety i zwrócą pieniądze. Uff, jak dobrze, że wszystko się dobrze skończyło.

Miejmy nadzieję, że twoja "interwencja" nie będzie miała następstw u INNYCH osób, które tak samo jak ty, chciały polecieć na Bali. Bez komentarza.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#255 PostWysłany: 11 Lip 2016 14:49 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Dobra, nie popadajmy w paranoje. Oferta dawno temu była, bilety wystawione, ludzie polecieli, to już można kontaktować się z OTA albo z linią, z powodu zmiany lotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#256 PostWysłany: 11 Lip 2016 14:54 

Rejestracja: 06 Mar 2014
Posty: 374
Arekkk napisał(a):
sim napisał(a):
cypel napisał(a):
walerek napisał(a):
Mi dzisiaj zmienili rozkład lotów.
Sprawdzałem na Checkmytrip i China Airlines.
Wylot z Bali mam dzień później niż przelot do Amsterdamu.

Ooo widzę, że mi też pogrzebali.
Wylot mam dzień wcześniej, stop w Tajpej 2 dni zamiast 1, to mi akurat pasuje, ale powrót mi zrobili tak jak Tobie. Wylot z Tajpej dzień wcześniej niż wylot z Denpasar hmm.
Z expedii zero informacji jak na razie.


to mialam dokladnie tak jak Ty, tez bali. Zadzwonilam do expedii probujac ugrac zmiane lotniska z AMS na BER zeby mi nie ruszali daty wylotu- kontaktowalismy sie z china airlines (robia taka telekonferencje- najpierw gadaja z Toba- potem pytaja linie- potem Ci powtarzaja pytaja o zdanie itd) ale nei dalo rady. Jako ze pierwotnie mialam lot czwartek- powrot w neidziele rano nastepnego tygodnia, po ich zabiegach byla sroda- wtorek ( to samo zameiszanie z lotem powrotnym w zlej koljenosci) , znaczylo to dla mnie 3 dni urlopu wiecej na co nie bardzo bylam sklonna pojsc (bo ich po prostu juz nie mam z okazji rozplanowania wszystkiego z innych "deali" ). Koniec koncow zaproponowali mi anulowanie z pelnym zwrotem na co poszlam. Ze zlych wiesci- ma to trwac 8-12 tygodni bo takie terminy zwrotow ma china airlines


Czyli zadzwoniłaś do pośrednika by ten skontaktował się z liniami lotniczymi by zmienić odcinki lotów kupionych z EF za 1/4 nominalnej wartości? Efektem tego jest, że anulują ci bilety i zwrócą pieniądze. Uff, jak dobrze, że wszystko się dobrze skończyło.

Miejmy nadzieję, że twoja "interwencja" nie będzie miała następstw u INNYCH osób, które tak samo jak ty, chciały polecieć na Bali. Bez komentarza.


Nie do konca mistrzu. dostalam maila z expedii o zmianie godzin lotow- po analizie wyszlo mi ze powrot jest wlasciwie nie mozliwy- powrot do amsterdamu dzien wczesniej niz przylot z bali do tajpej. zadzwonilam do china airlines ktore powiadomily mnie ze ze wzgledu ze bilet przez pozrednika to moge zalatwic to tylko z posrednikiem. to worcilam spowrotem do expedii no i dalsza historie juz masz.

jako ze zadna proponowana zmiana mi sie nie podobala to wolalam to anulowac. Mam 26 dni urlopu jak wiekszosc pracujach ludzi i cenie je sobie bardzo.

Jak masz ciekawszy pomysl jak to mozna to zalatwic to czekam i slucham. mysle ze reszcie sie przyda jak juz dostana swoje mejle z expedii z niemozliwa trasa do wykonania.[
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#257 PostWysłany: 11 Lip 2016 15:13 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1742
srebrny
Trzeba było tak od razu. Miło mi, że jestem twoim mistrzem. Nie musisz krzyczeć, ironizować i frustrować się. Wystarczy na spokojnie opisać, dlaczego kontaktowałaś się z pośrednikiem i liniami.

Z mojej strony - EOT. Naprawdę - wiem, że aż korci cię, żeby się teraz produkować, ale podpowiem - nie rób tego.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#258 PostWysłany: 11 Lip 2016 15:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Wrz 2012
Posty: 276
Loty: 162
Kilometry: 413 398
niebieski
Po co ta czcionka duża to po 1 a po drugie to przecież wiadome, że by Ci nie dali lotów wcześniej do Amsterdamu niż najpierw z Bali. Musza cię dostarczyć do Amsterdamu bo masz tak wykupione bilety. Nie ważne, zwróciłaś i twoja przygoda się na tym skończyła.
_________________
"Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku"

Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
BusinessClass uważa post za pomocny.
 
      
#259 PostWysłany: 11 Lip 2016 15:15 

Rejestracja: 06 Mar 2014
Posty: 374
Arekkk napisał(a):
Nie musisz krzyczeć, ironizować i frustrować się. Wystarczy na spokojnie opisać, dlaczego kontaktowałaś się z pośrednikiem i liniami.

Z mojej strony - EOT. Naprawdę - wiem, że aż korci cię, żeby się teraz produkować, ale podpowiem - nie rób tego.


To dziala w dwie strony. Nastepnym razem zanim kogos zaatakujesz ironicznym jadem przeczytaj swoj wlasny cytat. Patrz. Nie powtrzymalam sie mistrzu.

maciej.moch napisał(a):
Po co ta czcionka duża to po 1 a po drugie to przecież wiadome, że by Ci nie dali lotów wcześniej do Amsterdamu niż najpierw z Bali. Musza cię dostarczyć do Amsterdamu bo masz tak wykupione bilety. Nie ważne, zwróciłaś i twoja przygoda się na tym skończyła.


Bo kolega mnie zirytowal i chcialam zeby nam cos poradzil na przyszlosc jak jest taki madry. Owszem- jak sie z nimi skontaktujesz to daja ci opcje lotu bali-tajpej wczesniej niz z tajpej amsterdam ale to co mi przyslala expedia wygladalo tak jak u reszty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#260 PostWysłany: 11 Lip 2016 15:36 

Rejestracja: 01 Cze 2016
Posty: 412
Na przyszłość jak ktoś chce anulować loty to niech najpierw da znać na forum, może inni nabywcy złożą się i nie trzeba będzie nigdzie dzwonić.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 348 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Legion1 oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group