Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 13 Cze 2017 14:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 442
Loty: 64
Kilometry: 148 809
niebieski
Oj chłopie, widać że w whisky nie gustujesz :D
Hong Thong jest.... i tyle :mrgreen: ale żeby bardzo dobry to nie powiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#22 PostWysłany: 13 Cze 2017 14:45 

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 97
Loty: 69
Kilometry: 159 781
Hong Thong z colą i lodem wchodzi nie najgorzej. Na pewno lepiej niż Johny Walker czerwony :P Mekong nam nie podchodził.

Za to piwa niezłe i w miarę niedrogie. Zimna Singha działa jak balsam :)

Miłego urlopowania :)
_________________
https://banners-my.flightradar24.com/jprawicki.png
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 13 Cze 2017 15:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 496
Loty: 332
Kilometry: 605 239
niebieski
W tych temperaturach to nawet najcienszy koncerniak (czyt. wszytskie tajskie piwa) wchodzi jak balsam ;) Niemniej jednak po kilku dniach nastepuje przesycenie.

Najbardziej nie polecam tajskiego wina! Stosunkowo drogie toto a doznania smakowe jak przy winiaczu z Zabki za 5 zl;)
_________________
http://www.liswplecaku.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 29 Cze 2017 12:11 

Rejestracja: 01 Cze 2013
Posty: 39
Loty: 47
Kilometry: 88 078
Piwo słabe, jedno zmrożone wychodzi dobrze, ale drugie to juz średnio. Z tych koncerniakow to Singha jest nienajgorsza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 29 Cze 2017 14:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 307
Piwo słabe? Jesteś pewien że byłeś w Tajlandii? :)
Góra
 Profil Relacje PM off
krymek lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 03 Lip 2017 13:30 

Rejestracja: 01 Cze 2013
Posty: 39
Loty: 47
Kilometry: 88 078
Singha, Leo i Chang innych nie pilem każde slabe w smaku typowy koncerniak. W Polsce pije piwa rzemieślnicze.
Jesli ktos jest fanem Tatry Żubra albo Harnasia to tajlandzkie piwa beda mu smakowały ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 03 Lip 2017 13:40 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22453
Jak na warunki (pogodowe) w Tajlandii, to są naprawdę dobre. Jak bym wypił craftowe, to bym ledwo chodził.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 03 Lip 2017 19:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Gdy lokalne piwa mi nie smakuja, to wole zamowic wode mineralna z plasterkami lemonki. :D
Niekiedy zamawiam Mojito, czy Singapore Sling, a jak ma byc cos mocniejszych i lokalnych alkoholi, to np. Sang Som, "pure" nie jest hitem, ale z lodem i woda przejdzie. ;)
Nie lubie mocniejszch trunkow pomieszanych z cola i dla mnie wazne, aby mocniejszy trunek mial minimum 40%.
Normalnie to pije single mal whisky, jak np. Glenfiddich bez coli i bez lodu, ewentualnie dno szklanki posmarowane lekko lodem, czy tylko z bardzo malym, na prawde niewielkim dodatkiem wody, oczywiscie niegazowanej. :)
A tak poza tym jadac do Azji, czy Afryki, to mam prawie zawsze jakis lepszy trunek, np. prawdziwe whisky, albo koniaczek zakupiony wczesniej w Duty-Free.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 07 Lip 2017 16:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Gru 2011
Posty: 63
Loty: 43
Kilometry: 103 653
Na podstawie Waszych wypowiedzi ktoś mógłby ominąć bardzo smaczny, moim zdaniem, trunek: Siam Sato :D

Image

Siam to wino ryżowe produkowane ze sticky rice, zawartością alkoholu przypominające piwo. Jest naprawdę smaczne i z moich obserwacji wynika, że bardzo słabo dostępne na południu.
_________________
O, my Thai Diary
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 07 Lip 2017 16:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
o matko, jakie to jest paskudne, ale jak się kilka machnie to nieźle trzepie i smakowo wtedy ujdzie :lol:

ten obrazek dobrze oddaje kontakt z siamsato
Image
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#31 PostWysłany: 07 Lip 2017 16:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Gru 2011
Posty: 63
Loty: 43
Kilometry: 103 653
widziałam te zdjęcia, jak również opinie w Internetach ;)
i bardzo się cieszę, że dopiero po kupnie i spróbowaniu trunku.
_________________
O, my Thai Diary
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 10 Lip 2017 10:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 416
Loty: 501
Kilometry: 583 172
niebieski
Dodam tylko, że nie tylko nie o każdej godzinie, ale też w nie każdy dzień się alko kupi. Właśnie wróciliśmy z Tajlandii i w ostatni dzień pobytu (08.07) okazało się, że jest święto buddyjskie i nie można sprzedawać alkoholu. Nawet piwka ;) i nie pomogły tłumaczenia, że buddystą to nie jestem :p
To samo dotyczyło się restauracji, hoteli, barów! Widok smutnych turystów w sobotę wieczór siedzących nad colą jest okrutny.
_________________
http://www.citybreak.me
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 10 Lip 2017 10:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
virtus napisał(a):
Dodam tylko, że nie tylko nie o każdej godzinie, ale też w nie każdy dzień się alko kupi. Właśnie wróciliśmy z Tajlandii i w ostatni dzień pobytu (08.07) okazało się, że jest święto buddyjskie i nie można sprzedawać alkoholu.


Dlatego zaopatruje sie wczesniej w Duty-Free na takie okazje. ;)
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 10 Lip 2017 22:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 416
Loty: 501
Kilometry: 583 172
niebieski
Oczywiście można, ale akurat ja leciałem do Tajlandii z Kuala gdzie ceny alko są znacznie droższe. Chyba, że masz na myśli jakiś sklep Duty Free na lotnisku w Krabi (?)
_________________
http://www.citybreak.me
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 11 Lip 2017 01:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Ja kupuje, gdzie nadarzy sie okazja, ale nawet gorszy i w miare niedrogi trunek z Duty-Free moze okazac sie najlepszym na miejscu. :D
Lubie wypic lufke przed i po jedzeniu, wtedy nie mam problemow, nawet jak chce zakosztowac z ulicy.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 11 Lip 2017 10:57 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
virtus napisał(a):
Dodam tylko, że nie tylko nie o każdej godzinie, ale też w nie każdy dzień się alko kupi. Właśnie wróciliśmy z Tajlandii i w ostatni dzień pobytu (08.07) okazało się, że jest święto buddyjskie i nie można sprzedawać alkoholu. Nawet piwka ;) i nie pomogły tłumaczenia, że buddystą to nie jestem :p
To samo dotyczyło się restauracji, hoteli, barów! Widok smutnych turystów w sobotę wieczór siedzących nad colą jest okrutny.

nie wiem jakie to jest teraz prawo, aczkolwielk w 2008 roku w srodku dnia nie wiem z jakiego powodu nie mozna bylo kupic piwa,
w 7-11 nas dopiero oswiecono ze jest przerwa w sprzedazy alko cos miedzy 12 a 14 z tego co pamietam :)
ale spoko, jakis ziomek prowadzacy maly sklepik na rogu nam piwo sprzedal.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 14 Lis 2017 05:14 

Rejestracja: 28 Sty 2014
Posty: 118
Nadal jest ten zakaz. Po południu do godziny 17, ale lokalni wiedzą i mogą pomóc znaleźć sklep który sprzeda o każdej godzinie

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 30 Sty 2018 12:51 

Rejestracja: 19 Sty 2018
Posty: 7
Loty: 1
Kilometry: 8 343
istnieje takie coś jak mandat za picie w miejscu publiczny? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 30 Sty 2018 14:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
sebs1212 napisał(a):
istnieje takie coś jak mandat za picie? :D

@sebs1212, jesli to bedzie podczas Swiat Panstwowych, to mozna narazic sie na powazne nieprzyjemnosci.
Picie alkoholu w miejscach publicznych jest nielegalne.
Groza kary i ostatnio Tajlandia staje sie coraz bardziej restrykcyjna.
Mimo to spotyka sie ludzi w parkach czy tez turystow na ulicach z butelka.
Przypuszczam, ze jak wypilesz spojnie w ustronnym miejscu i nie bedzie to Swiatynia czy miejsce kultu, poza Swietami Panstwowymi i nie bedziesz zwracal uwagi np. zaczepiajac ludzi, szczegolnie w mundurach, to nic zlego nie powinno sie przydarzyc.
Ale czy to jest az taka frajda, pic tam gdzie sie nie powinno? ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 30 Sty 2018 15:49 

Rejestracja: 19 Sty 2018
Posty: 7
Loty: 1
Kilometry: 8 343
Jasne to zrozumiałe... dzięki za info :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group