Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Gru 2016 22:19 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 934
Loty: 2
Kilometry: 4 884
niebieski
Leciał ktoś? Mogę prosić o jakieś opinie?
A może ktoś leciał u nich na jednym bilecie dalej? W sensie international-domestic flight?
Może korzystał też z multicity?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#2 PostWysłany: 20 Gru 2016 22:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Ja leciałem w codeshare, pod każdym względem mocno średnio ;)
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
PawelGa lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 20 Gru 2016 22:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 475
Loty: 190
Kilometry: 367 017
niebieski
Miałem kupiony bilet multicity (ale oba loty krajowe).
Pierwszy lot OK, drugi się nie odbył z przyczyn niezależnych od przewoźnika.
Kwestia zmiany terminu lub odszkodowania - brak słów. Skończyło się tak, że kupiłem praktycznie z dnia na dzień nowy bilet. po ok miesiącu dostałem zwrot ok 80% kosztów lotu który się nie odbył.

Samoloty wewnątrz jak nasze PKSy sprzed 20-30 lat.
Stewki- na oko 55+, Hinglisz skills - yes.
jedzenie - OK
Góra
 Profil Relacje PM off
PawelGa lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 20 Gru 2016 23:24 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1319
srebrny
Ja leciałem z Wiednia przez Delhi do Leh. Trasa międzykontynentalna w miarę ok choć poniżej średniej. Jedzenie takie sobie, system rozrywki też bez szaleństw. Lot krajowy też niczym na plus się nie wyróżniał.
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 18 Sty 2019 12:37 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 335
niebieski
Temat trochę stary ale że mało informacji o [AI] Air India postaram się coś napisać, bo miałem okazję lecieć z nimi ostatnio kilka razy.

Lot Wiedeń-Delhi odbył się bez większych opóźnień.
Odprawa była automatyczna i co ciekawe dostałem pierwszy rząd czyli z większą przestrzenią na nogi.
W serwisie jedzenie wegetariańskie/kurczak (całkiem smaczne), soki, napoje, alkohol (nawet whisky było) do wyboru. Stewardesy dosyć często proponowały napoje więc ogólnie OK - mogłyby być tylko trochę bardziej uśmiechnięte, bo wyglądały jak na pogrzebie.
Minus - za najniższe klasy rezerwacyjne brak mil Miles&More.
Multimedia - coś tam było z nowości ale z tego co widziałem wiele osób miało problemy ze słuchawkami i musieli je wymieniać na inne.
Podsumowując - tak jak napisali przedmówcy średnio ale z ciekawości można się z nimi przelecieć.

Z Air India leciałem też na krajówce Delhi-Varanasi. Po około 3 godzinach opóźnienia zaczął się boarding, który nagle przerwano. Część pasażerów czekała w rękawie przed samolotem, część przed kontrolą biletów następne dwie godziny.
Jak się później okazało samolot z poprzedniego kursu doleciał z opóźnieniem i pilot nie mógł dalej lecieć ze względu na wylatany limit. Zdarza się ale najgorsze było że nikt nie bardzo wiedział czy w ogóle ten lot się odbędzie, a obsługa sprawdzająca bilety w pewnym momencie chciała sobie pójść i można powiedzieć, że została przytrzymana siłą przez rozgoryczonych hindusów. Ogólnie sceny dantejskie, ciężko opisać.
Po 5 godzinach na szczęście znaleźli dostępnych pilotów i lot się odbył.
Na plus dodam, że serwis pokładowy zarówno w ekonomicznej jak i biznesie (na tak krótkim locie) całkiem w porządku.
Z ciekawostek - przy bilecie w ECO można licytować przeniesienie do biznesu, mi udało się za jakieś 95 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group