Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
LonDynia napisał(a):
Moze komus sie przyda jak podejrzec rezerwacje kupiona gdzie indziej niz na CA stronie:
1) Sciagnac apke CA poprzez kod kreskowy z dolu tej strony i zainstalowac (musialem odblokowac instalacje aplikacji z nieznanego zrodla)
2) Zarejestrowac sie jako OverSeas uzytkownik (bedzie mozna podac nie chinski numer telefonu)
3) Potwierdzic email ktory przyszedl, wystarczy kliknac na link w nim
4) Zalogowac sie do aplikacji uzywajac maila i 6 cyfrowego kodu
5) Na dole w opcji trip mozna dodac swoj lot poprzez wpisanie numer eticket 999....


Trochę modyfikacji.
Warto podczas zakładania konta w aplikacji podać prawdziwy numer paszportu.
Gdy nasze konto jest aktywne, to na stronie
Cytuj:
http://www.airchina.com.cn/vaservice/loginAction/loginIndex?language=en

Uzupełniamy dane:
E-ticket number: 999xxxx
ID type: Passport
ID number:podajemy numer paszportu

I mamy wgląd do naszej rezerwacji. Gdzie możemy dodać transfer hotel oraz transfer loung.
PS.
Działa na rezerwacje z OTA i nie tylko jak wspomniał/a @LonDynia

@administrator prosiłbym o przyklejenie tego postu w wiki.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 675 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 34  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#441 PostWysłany: 01 Paź 2020 13:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 1129
Loty: 208
Kilometry: 364 960
platynowy
Czy próbował ktoś znaleźć jakikolwiek lot na stronie CA?

nie wyszukuje mi żadnych połączeń, nawet na dalekie daty w 2021.

Rozmawiam z Ticket.no o zmianie terminów i chciałbym sprawdzić zakres cenowy u CA na różne daty.
na SS też nie widać żadnych lotów "Chińczykiem".
_________________
Wasil10

Relacja Brunei, Singapur, Malezja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#442 PostWysłany: 23 Kwi 2023 20:07 

Rejestracja: 23 Maj 2017
Posty: 6
Cześć,
Kupiłem bilety na trase WAW-PEK-TPE i powrot HKG-PEK-WAW od gotogate. Z tego co wyczytałem e-ticket kupiony od firm trzecich nie jest widoczny na stronie Air China w zarzadzaniu rezerwacjami - jest widoczny tylko i wylacznie z poziomu portalu z dodatkowymi uslugami, natomiast widzę tam tylko 3 odcinki (WAW-PEK, PEK-TPE, HKG-PEK) ale brakuje ostatniego (PEK-WAW) - czy to normalne? Nie jestem pewien ale gdzieś coś czytałem, że to normalne - czy jest ktoś w stanie to potwierdzić?
Drugi temat dotyczy danych do odprawy (data urodzenia, paszport) - przy zakupie biletu na gotogate w formularzu wymagane było tylko imie i nazwisko, nie było opcji podania daty urodzenia lub numeru paszportu. Czy przy check-inie na lotnisku agent po prostu sobie wklepie dane z paszportu czy pisac do Air China zeby uzupełnili te informacje? Ew. czy bedzie to mozliwe przy check-inie online?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#443 PostWysłany: 23 Kwi 2023 20:11 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7922
HON fly4free
Spróbuj podejrzeć bilet na checkmytrip czy tripcase i zweryfikować co tam widać. Ewentualnie pomocna może być też strona Saudii (po numerze biletu).
Danymi do odprawy nie ma się co przejmować - można je wpisać samemu w trakcie odprawy on-line lub zostaną uzupełnione na lotnisku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#444 PostWysłany: 23 Kwi 2023 20:22 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1571
niebieski
-- 23 Kwi 2023 20:22 --

ja przed covidem trochę latałem CA i tak było że niektórych odcinków nie było widać a przy check inn sie normalnie pojawiały...

-- 23 Kwi 2023 20:22 --

ja przed covidem trochę latałem CA i tak było że niektórych odcinków nie było widać a przy check inn sie normalnie pojawiały...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#445 PostWysłany: 09 Maj 2023 09:33 

Rejestracja: 19 Lut 2018
Posty: 66
Loty: 85
Kilometry: 180 563
Ja też nie widzę swojego odcinka na stronie AC/checkmytrip/tripcase. Dzwoniłem na infolinie polską w innej sprawie i potwierdzili mi ze mam wszystkie odcinki.

WAW-PEK-ICN
Bilety od gotogate
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#446 PostWysłany: 06 Cze 2023 21:09 

Rejestracja: 23 Maj 2017
Posty: 6
Cześć, robił ktoś może ostatnio web check-in? Podczas web check-in przycisk "submit" nie działa na stronie gdzie trzeba wklepać dane pasażera - lot jutro i wolałbym zrobić odprawę wcześniej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#447 PostWysłany: 06 Cze 2023 22:02 

Rejestracja: 19 Lut 2018
Posty: 66
Loty: 85
Kilometry: 180 563
Mi zablokowali check-in online przez to ze mam kupione bilety przez OTA. Jak dzwoniłem na lotnisko, aby potwierdzić ważność biletów to kazali zrobić check-in na lotnisku.

Lot również jutro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#448 PostWysłany: 16 Cze 2023 18:35 

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 506
Loty: 115
Kilometry: 138 119
niebieski
Panowie
W jaki sposób uzyskać numer biletu z Air China? Tak aby chociaż miejsce wybrać? Mam tylko pnr firma budowała przez OTA. Tripcase i checkmytrip mi nie działają. Ta chińska stronka też niezbyt. Chciałbym chocia miejsce wybrać a check in też nie działa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#449 PostWysłany: 16 Cze 2023 18:38 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Napisać do CA?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#450 PostWysłany: 16 Cze 2023 19:43 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1868
HON fly4free
spejson911 napisał(a):
firma budowała przez OTA
Co budowała, bo nie bardzo rozumiem? OTA powinno przysłać również ETIX. Jeśli jest to grupa mytrip / gotogate, to z maila, który dostałeś, idź do pełnej rezerwacji i tam jest ETIX. Ale raczej zapomnij o tym, że wybierzesz sobie jakieś miejsce czy odprawisz przez internet. Stała praktyka Chińczyków. Ja nie pojmuję jak po tym, co nam zrobili z Covidem, w ogóle ich z powrotem wpuszczono. Pomijając fakt, że linie latające ponad Rosją powinny też mieć zakaz wchodzenia w europejską przestrzeń powietrzną.
Góra
 Profil Relacje PM off
mucha lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#451 PostWysłany: 18 Cze 2023 19:48 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
To chińskie g**** to nie wiem jak lata, bo ich strona to jest jakaś kompletna parodia, ani odprawy dokonać, ani dostać się do rezerwacji, nic nie działa. Zatrzymali się we wczesnych latach 90-tych.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
apadlo lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#452 PostWysłany: 18 Cze 2023 20:09 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1868
HON fly4free
To jest celowe. Gdybyś kupił u nich na stronie, to by działało. Co wiele mówi o podejściu biznesowym i traktowaniu klientów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#453 PostWysłany: 19 Cze 2023 10:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2018
Posty: 185
man4business napisał(a):
Gdybyś kupił u nich na stronie, to by działało.
OLCI z WAW w moim przypadku (rezerwacja bezpośrednio przez stronę CA) nie działał, nie dawało się dopłacić za bagaż, ale miejsca można było wybrać. Teraz z kolei, przy powrocie nie mogę nawet wybrać miejsc, bo: "This flight is operated by another carrier. The seats will be assigned by our partner." - co jest nieprawdą.

Może te funkcje powinny działać przez https://www.airchina.com.cn/, ale nie mogę sprawdzić, bo próba zalogowania się (po wypełnieniu formularza) kończy się... błędem 404 (nie znaleziono strony logowania). Oczywiście to, że rezerwacji wykupionej przez pośrednika nie można zmieniać kontaktując się z linią lotniczą do momentu rozpoczęcia podróży to standardowa praktyka, ale nie wyjaśnia wszystkiego, z czym są tu problemy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#454 PostWysłany: 19 Cze 2023 10:58 

Rejestracja: 19 Lut 2018
Posty: 66
Loty: 85
Kilometry: 180 563
Próbowałeś przez niemiecka wersje strony AC?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#455 PostWysłany: 19 Cze 2023 11:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
a może to wina że na chrome - google robicie :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#456 PostWysłany: 19 Cze 2023 11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2018
Posty: 185
bendex napisał(a):
Próbowałeś przez niemiecka wersje strony AC?
Próbowałem przez niemiecką, to stamtąd jest ten komunikat. Natomiast dalej chyba da się wybrać tu:
http://www.airchina.com.cn/vaservice/lo ... anguage=en
Nie wiem tylko jak z płatnością. Nie mam zamiaru nic wybierać i za to dopłacać, więc nie próbowałem czy przejdzie. Gdy zamknąłem plan miejsc bez wyboru, klikając na "X" w prawym górnym rogu, skończyło się błędem 502 (Invalid gateway). :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#457 PostWysłany: 19 Cze 2023 13:26 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
man4business napisał(a):
To jest celowe. Gdybyś kupił u nich na stronie, to by działało. Co wiele mówi o podejściu biznesowym i traktowaniu klientów.

Ja nie wymagam aby zarządzanie rezerwacją działało, ale odprawa online jednak mogłaby. Kilka dni temu próbowałem odprawić znajomych, rezerwację znajdowało ale strona nie reagowała na przycisk "Submit" po wpisaniu danych paszportu. Testowane na 3 przeglądarkach. Trochę żenada.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#458 PostWysłany: 19 Cze 2023 13:36 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1868
HON fly4free
Tak, wiem, że tak to wygląda. Nie tylko trochę, ale całkowita żenada. Potem ciągnie się tasiemcowa kolejka na lotnisku, bo nikt nie był w stanie zrobić OLCI. Nie lubię chińskich linii (czy ja to już pisałem?).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#459 PostWysłany: 19 Cze 2023 14:21 

Rejestracja: 07 Lip 2012
Posty: 605
niebieski
man4business napisał(a):
Pomijając fakt, że linie latające ponad Rosją powinny też mieć zakaz wchodzenia w europejską przestrzeń powietrzną.


Tak jest! Banujemy Turkisha, Air Indie, Ethiopiana, Emirates itp itd...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#460 PostWysłany: 19 Cze 2023 14:52 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1868
HON fly4free
Wiesz, w Unii Europejskiej mają fioła na punkcie zasad równej konkurencji, prawda? W przypadku sankcji na Rosję, te zasady są poważnie zaburzone na niekorzyść europejskich linii lotniczych. I dobre pytanie - co by było, gdyby UE miała cojones i takie właśnie obostrzenie by wprowadziła jako kolejny pakiet sankcji nałożonych na Rosję? Co zrobiłyby wzmiankowane linie lotnicze? Wątpię, żeby się "obraziły".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 675 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 34  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group