Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 113 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Accor - "Big Win"
#1 PostWysłany: 16 Wrz 2014 09:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2013
Posty: 576
niebieski
W sumie możesz zdobyć nawet 8000 punktów, o wartości 160€, które możesz wykorzystać w czasie kolejnych pobytów.
http://www.accorhotels.com/pl/leclub/ho ... tion.shtml

Jeżeli promocje się będą sumować mozna zebrac po 3 noclegach 14000 mil
np. : http://loyaltylobby.com/2014/09/15/le-c ... r-31-2014/

przy ostatniej promo Air Berlin , Berlin - Miami był za 15000 mil
http://loyaltylobby.com/2014/09/11/airb ... tember-14/


Ostatnio edytowany przez jas_wedrowniczek, 16 Wrz 2014 09:33, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#2 PostWysłany: 16 Wrz 2014 09:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
3 pobyty w takim Ibis Budget za 119zł dadzą radę? To razem jakieś 80€ czyli jesteśmy do przodu drugie 80€.

Dobrze mi się wydaje? Macie jakieś inne w Polsce takie tanie? Zagraniczne wyjazdy wszystkie poplanowałem, a może w jakiś weekend wybrałbym się do miasta w PL zamiast robić matress runy w Warszawie :)

e: znalazłem fajną mapę tutaj: http://www.accorhotels.com/gb/booking/map-search.shtml i w na przykład w Toruniu Ibis Budget podobnie tanio
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#3 PostWysłany: 16 Wrz 2014 09:35 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
@zbyhu Ibis Styles w Wałbrzychu jest po 80zł za noc w promocji Wtorki z Ibis Styles. Taniej się chyba nie da ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#4 PostWysłany: 16 Wrz 2014 09:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
vincenz napisał(a):
@zbyhu Ibis Styles w Wałbrzychu jest po 80zł za noc w promocji Wtorki z Ibis Styles. Taniej się chyba nie da ;)


Oferta nie łączy się z innymi promocjami, więc to chyba odpada?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#5 PostWysłany: 16 Wrz 2014 11:11 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
A Ibis Budget nie jest w programie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#6 PostWysłany: 16 Wrz 2014 11:51 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3575
złoty
Misiatek napisał(a):
A Ibis Budget nie jest w programie.


Z czego wnioskujesz, że ibis budget nie zalicza się do tej promocji. Nigdzie się tego nie doczytałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#7 PostWysłany: 16 Wrz 2014 11:55 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
Ta marka nie jest w programie Le Club i nie ma za nią nigdy żadnych punktów.
http://www.accorhotels.com/pl/leclub/be ... ands.shtml
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#8 PostWysłany: 16 Wrz 2014 16:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
zbyhu napisał(a):
Macie jakieś inne w Polsce takie tanie? Zagraniczne wyjazdy wszystkie poplanowałem, a może w jakiś weekend wybrałbym się do miasta w PL zamiast robić matress runy w Warszawie :)



Najtańsze do 31.12.2014:

Ibis Zabrze :roll: -94zł.

Mercure Wisła- 112zł

Mercure Cieszyn-113 zł

Mercure Jelenia Góra-119zł

Ceny te są w ofercie "Wczesna rezerwacja", co wg. mnie nie wyklucza się z ww. promocją (ale najlepiej dopytać przed rezerwacją), bo jest to oferta dla wszystkich, a nie tylko dla członków Le Club Accorhotels tak jak np. oferta "Tylko dla wybranych".

W skrócie chodzi o rozróżnienie oferta Accorhotels -> dla wszystkich,
oferta Le Club Accorhotels -> dla członków klubu.

A w T&C jest:

"11. The offer cannot be combined with any other Le Club Accorhotels promotional offers and does not apply to groups."
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
zbyhu lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#9 PostWysłany: 16 Wrz 2014 23:29 

Rejestracja: 12 Lip 2014
Posty: 42
Misiatek napisał(a):
Ta marka nie jest w programie Le Club i nie ma za nią nigdy żadnych punktów.
http://www.accorhotels.com/pl/leclub/be ... ands.shtml

A Orbis?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#10 PostWysłany: 16 Wrz 2014 23:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Właśnie Orbis nie ma ani w należących do programu Le Club, ani w nienależących :roll: :

http://www.accorhotels.com/pl/leclub/pd ... eption.pdf

Edit: jednak należy do Le Club:

http://www.accorhotels.com/pl/leclub/be ... ards.shtml

"Korzystaj z przywilejów przez cały rok w hotelach Sofitel, Pullman, MGallery, Grand Mercure, The Sebel, Novotel, Suite Novotel, Mercure, Orbis Hotels, ibis, ibis Styles i Thalassa sea & spa."
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 17 Wrz 2014 07:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Będę miał do Was pytanie, mam dwie platyny w domu i zero doświadczeń w Accor.
Akurat szykuje się 5 nocy w Atenach i wymyśliłem sobie, żeby brać pokój na co drugi dzień na inną kartę, a brakujący nocleg zrobić w Polsce.
Myślicie, że coś takiego przejdzie, tzn. 3 noclegi co drugi dzień nie będą zakwalifikowane jako jeden pobyt?

Inną sprawą będzie konieczność codziennego wymeldowania, ale late check out powinien sobie z tym poradzić. ;)
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odp: Accor -
#12 PostWysłany: 17 Wrz 2014 07:52 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
mashacra napisał(a):
Będę miał do Was pytanie, mam dwie platyny w domu i zero doświadczeń w Accor.
Akurat szykuje się 5 nocy w Atenach i wymyśliłem sobie, żeby brać pokój na co drugi dzień na inną kartę, a brakujący nocleg zrobić w Polsce.
Myślicie, że coś takiego przejdzie, tzn. 3 noclegi co drugi dzień nie będą zakwalifikowane jako jeden pobyt?

Bez problemu przejdzie, sprawdzone samodzielnie nie raz:)
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 17 Wrz 2014 07:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Dziękuję, to miło.
Wyjdzie noclegi = pkt. :D
Nie patrzą się dziwnie na człowieka przy 3 nocy?
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odp: Accor -
#14 PostWysłany: 17 Wrz 2014 08:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
mashacra napisał(a):
Dziękuję, to miło.
Wyjdzie noclegi = pkt. :D
Nie patrzą się dziwnie na człowieka przy 3 nocy?


Oj tam dziwnie. Ostatnio miałem przyjemność porozmawiać z Panią pokojową w jednym z hoteli... Takie dziwne to nie dziwne :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#15 PostWysłany: 17 Wrz 2014 09:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
To kończę pytaniem o to którą, cenę wybrać?

Pisaliście, że "Wczesna rezerwacja" powinna, nie być taryfą promocyjną i zadziała z "big win", czy aby na pewno?
Interesowałaby mnie ewentualnie "Ekskluzywna przedsprzedaż".

Image
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#16 PostWysłany: 17 Wrz 2014 09:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Ekskluzywna przedsprzedaż wg. mnie nie przejdzie, bo jest to oferta Le Club Accorhotels. Zapytaj najlepiej mailowo,żeby mieć pewność.Tylko czasem długo odpisuja.

Aha, i platyna daje upgrade, więc jak zależy Ci na tym pokoju, to możesz wziąć o poziom niższy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#17 PostWysłany: 17 Wrz 2014 09:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Właśnie to mnie u nich denerwuje - zapytałem wczoraj, wciąż czekam na odpowiedź.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#18 PostWysłany: 17 Wrz 2014 13:13 

Rejestracja: 11 Cze 2011
Posty: 288
Robią z ludzi wariatów - jestem ciekaw czy to świadome działanie. Nie wydaje się zbyt trudnym zadaniem jakoś doprecyzować, które oferty są wyłączone z promocji. W każdym razie na infolinii konsultant twierdzi, że np. oferty 30 dni wcześniej - 30% taniej, a także zniżka 20 zł od ceny taryfy elastycznej[podstawowej] nie biorą udziału w promocji i za te rezerwacje nie otrzymamy bonusowych punktów.

Horacy19 wcześniej napisał, że Orbis należy do programu. W końcu nie wiem czy to prawda.
Pod tym linkiem nie ma loga Orbisu wśród hoteli należących do programu, a dodatkowo opis u góry mówi: "Od luksusowych po ekonomiczne, 14 marek hotelowych uczestniczących w Programie Le Club Accorhotels...", a poniżej: "13 MAREK HOTELOWYCH DAJE CI WYBÓR NA MIARĘ TWOICH OCZEKIWAŃ". Możliwe, że ta jedna brakująca to Orbis.
Regulamin mówi: "3. Hotelami biorącymi udział w Programie są wybrane hotele działające pod
markami Accor będące częścią Programu. Lista tych hoteli dostępna jest na
stronie internetowej accorhotels.com. W Programie nie biorą udziału
następujące hotele: zobacz listę hoteli niebiorących udziału w Programie."
Na liście z tego linka, którą wcześniej podał horacy19 Orbis wyłączony nie jest.
Jeszcze zostaje lista, która pozwala obliczać punkty. Na niej znajdziemy tylko 12 marek [brakuje Thalassa sea & spa].

Aktualizacja: Zadzwoniłem jeszcze raz na infolinię i inna konsultantka potwierdziła, że Orbis należy do programu.
Jeżeli chodzi o oferty, które biorą udział w promocji, a które są z niej wyłączone to tym razem powiedziano mi, że zespół nie został dobrze przygotowany do udzielania informacji o promocji i dopiero dzisiaj odbędzie się szkolenie. Mam zadzwonić po 16, wtedy ktoś powinien udzielić prawdziwych informacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#19 PostWysłany: 17 Wrz 2014 13:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2014
Posty: 207
niebieski
nobody napisał(a):
Robią z ludzi wariatów - jestem ciekaw czy to świadome działanie. Nie wydaje się zbyt trudnym zadaniem jakoś doprecyzować, które oferty są wyłączone z promocji. W każdym razie na infolinii konsultant twierdzi, że np. oferty 30 dni wcześniej - 30% taniej, a także zniżka 20 zł od ceny taryfy elastycznej[podstawowej] nie biorą udziału w promocji i za te rezerwacje nie otrzymamy bonusowych punktów.

Horacy19 wcześniej napisał, że Orbis należy do programu. W końcu nie wiem czy to prawda.
Pod tym linkiem nie ma loga Orbisu wśród hoteli należących do programu, a dodatkowo opis u góry mówi: "Od luksusowych po ekonomiczne, 14 marek hotelowych uczestniczących w Programie Le Club Accorhotels...", a poniżej: "13 MAREK HOTELOWYCH DAJE CI WYBÓR NA MIARĘ TWOICH OCZEKIWAŃ". Możliwe, że ta jedna brakująca to Orbis.
Regulamin mówi: "3. Hotelami biorącymi udział w Programie są wybrane hotele działające pod
markami Accor będące częścią Programu. Lista tych hoteli dostępna jest na
stronie internetowej accorhotels.com. W Programie nie biorą udziału
następujące hotele: zobacz listę hoteli niebiorących udziału w Programie."
Na liście z tego linka, którą wcześniej podał horacy19 Orbis wyłączony nie jest.
Jeszcze zostaje lista, która pozwala obliczać punkty. Na niej znajdziemy tylko 12 marek [brakuje Thalassa sea & spa].

Aktualizacja: Zadzwoniłem jeszcze raz na infolinię i inna konsultantka potwierdziła, że Orbis należy do programu.
Jeżeli chodzi o oferty, które biorą udział w promocji, a które są z niej wyłączone to tym razem powiedziano mi, że zespół nie został dobrze przygotowany do udzielania informacji o promocji i dopiero dzisiaj odbędzie się szkolenie. Mam zadzwonić po 16, wtedy ktoś powinien udzielić prawdziwych informacji.



A powiedzcie mi co z hotelami Ibis budget?? Ja już się całkiem pogubiłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#20 PostWysłany: 17 Wrz 2014 13:36 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
ibis budget na pewno nie nalezy do Le Club
http://www.accorhotels.com/pl/leclub/be ... ands.shtml
w linku jest: Zapoznaj się z wyjątkami :)

mi na infolinii człowiek powiedział, że ofert typu Early booking też wchodzą i będą za nie promocyjne punkty
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez maxima, 17 Wrz 2014 13:45, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 113 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group