Fly4free.pl

Fly&drive w Kalifornii za 2964 PLN. Loty do Los Angeles z Berlina + auto na 14 dni

2964 PLN
yosemit
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Stephen Moehle : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Odkryj zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych na własną rękę! Wybierz się do wspaniałej Kalifornii, by odwiedzić ciekawe miasta, takie jak Los Angeles czy San Francisco oraz zobacz niesamowite parki narodowe. W szczególności polecam ci wizytę w Dolinie Śmierci, Yosemite czy Sekwoi.

Do Los Angeles udasz się w terminie 12-26 lutego. Czeka cię lot z Berlina, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej British Airways. Po drodze zaplanowano bezpieczne przesiadki w Londynie.

Po przylocie do Kalifornii od razu polecam wynająć samochód, by bez problemu odkryć najważniejsze atrakcje zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych.

Termin podróży: luty
Linia lotnicza: British Airways
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty
Samochód: Nissa Versa lub podobny model w tej klasie

Za loty w dwie strony oraz wypożyczenie samochodu zapłacisz 2964 PLN za osobę, przy 2 podróżnych biorących udział w wycieczce.

Podróż 4004 PLN/2 osoby

Berlin – Los Angeles – Berlin >>

Hotel od 675 PLN/noc/2 osoby

W Los Angeles rekomenduję ci zakwaterowanie w 4* hotelu citizenM, który zlokalizowany jest w centrum miasta. Dotychczasowi goście bardzo dobrze oceniają pobyt w tym miejscu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Wybierasz się do Doliny Śmierci? W takim razie postaw na zakwaterowanie na klimatycznym ranczu, które położone jest pośrodku parku narodowego. Obiekt charakteryzuje się oryginalnym wykończeniem, a do tego będziesz mógł odpocząć nad basenem.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

A może wizyta w Parku Narodowym Yosemite? Świetną bazą wypadową do zwiedzania okolicy będzie bardzo dobrze oceniany obiekt Tahoe Lakeshore Lodge & Spa. Na miejscu znajdziesz jacuzzi, saunę oraz basen.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1924 PLN/14 dni

Do zwiedzania Kalifornii przydatny będzie własny środek transportu. Właśnie dlatego rekomenduję ci wynajęcie samochodu już na lotnisku w Los Angeles.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »