Fly4free.pl

First minute w Wietnamie: wycieczka na majówkę za 3752 PLN (loty z Warszawy + 4* hotel)

3752 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jimmy Tran / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubisz planować urlop z wyprzedzeniem? Jeżeli w tym roku nie masz już dni wolnych, a marzy ci się daleka wyprawa i prawdziwa egzotyka – wybierz się na przyszłoroczną majówkę do Azji Południowo-Wschodniej!

Do Azji udasz się w terminie 26(27) kwietnia – 4(5) maja. Wycieczka rozpocznie się w Warszawie, a do Hanoi wybierzesz się na pokładzie samolotów linii lotniczych PLL LOT oraz Vietnam Airlines. Po drodze czekają cię bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki we Frankfurcie oraz Ho Chi Minh.

Zatrzymaj się w centralnie zlokalizowanym 4* hotelu Olympus Hanoi. Będzie to dobra baza wypadowa dla waszych wycieczek i świetne miejsce na wypoczynek po dniu pełnym atrakcji.

Termin podróży: kwiecień – maj
Linia lotnicza: PLL LOT/Vietnam Airlines
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów w obie strony oraz tygodniowych noclegów w 4* hotelu zapłacisz 3752 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 6969 PLN/2 osoby

Warszawa – Hanoi – Warszawa >>

Hotel 535 PLN/pobyt/2 osoby

Pokoje w 4* Olympus Hanoi Hotel wyposażono w eleganckie meble, telewizor LCD, klimatyzację oraz łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 242 PLN/osoba

Marzysz o tym, by na własne oczy zobaczyć niesamowitą zatokę Ha Long? Wybierz się tam na całodniową wycieczkę, by na własne oczy zobaczyć jej cuda.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
3450zl za lot z dwoma przesiadkami, powrót to 39 godzin koczowania po lotniskach. A to wszystko na bagażu podręcznym..Serio?
jarak19, 28 września 2022, 12:37 | odpowiedz
Dzięki za zwrócenie uwagi, w artykule wylądował zły screen. Podróż powrotna powinna zająć nieco ponad 14h, a w cenę podróży wliczony jest bagaż rejestrowany. Co do cen... też czekamy na takie, jak w "starych dobrych czasach" :)
Rafał Waśko, 28 września 2022, 12:49 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »