Fly4free.pl

First minute: 8-dniowy urlop na Jukatanie za 3284 PLN. Loty z Warszawy i noclegi w 3* hotelu

3284 PLN
Foto: Maciej Czekajewski / Shutterstock
Zaplanujcie początek przyszłego roku na meksykańskim wybrzeżu Morza Karaibskiego. W Playa del Carmen odpoczniecie od codziennych obowiązków oraz rozsmakujcie się w znakomitej lokalnej kuchni, jak i kąpielach słonecznych. Możecie być spokojni o pogodę i piękne widoki.

Na Jukatan udacie się w terminie 8–16(17) stycznia. Czekają was loty z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Air France.

W Playa del Carmen proponuję wam noclegi w 3* hotelu Hacienda Del Caribe. Obiekt zlokalizowany jest kilkaset metrów od plaży. Ponadto będziecie mogli skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi i basenu zewnętrznego.

Termin podróży: styczeń 2023 r.
Linie lotnicze: Air France
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz 8 noclegów w 3* hotelu przy plaży zapłacicie 3284 PLN za osobę, przy dwóch podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1287 PLN/8 dni/2 osoby

W Playa del Carmen zatrzymajcie się w 3* hotelu Hacienda Del Caribe. Dotychczasowi goście bardzo dobrze oceniają pobyt w tym miejscu. Ponadto na miejscu skorzystacie z basenu i darmowego Wi-Fi. Najbliższa plaża zlokalizowana jest około 250 metrów od obiektu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »