Fly4free.pl

Ferie fly&drive po Transylwanii za 488 PLN. Loty do Kluż-Napoki z Warszawy + wynajem SUVa

488 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Balate Dorin / Shuttestock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeżeli szukasz alternatywy dla szusowania po stokach i lepienia bałwana, w ferie zimowe proponuję ci wycieczkę do Transylwanii. Zobacz niesamowite krajobrazy Siedmiogrodu w zimowej scenerii i odwiedź legendarny zamek Drakuli.

W podróż do Rumunii udasz się w terminie 14 – 19 lutego, w czasie trwania ferii zimowych w woj. mazowieckim. Czeka cię bezpośredni lot z Warszawy do Kluż-Napoki, realizowany na pokładzie samolotu PLL LOT. Najtańsze bilety zarezerwujesz w ramach trwającej dziś kolejnej odsłony Szalonej Środy.

Do przemieszczania się po okolicy przyda się wypożyczony samochód. Tym razem proponuję zdecydować się na wynajem SUVa, zwłaszcza, że ceny poza sezonem wyglądają zdecydowanie zachęcająco. Szczegóły poniżej.

Termin podróży: luty
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Samochód: pełny bak

Za loty w obie strony oraz wynajem samochodu na czas pobytu zapłacisz 488 PLN za osobę, przy 2 podróżnych biorących udział w wycieczce.

Hotel

W Kluż-Napoce zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Premier. Będzie to dobre miejsce na aklimatyzację i spędzenie pierwszej nocy w Rumunii, jak również korzystna baza wypadowa na cały pobyt.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Szukasz noclegów nieco dalej? Zatrzymaj się w świetnym 4* hotelu Ramada by Wyndham Sibiu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 178 PLN/2 osoby

Wypożyczony samochód przyda się, by łatwo odkrywać wszystkie interesujące atrakcje w okolicy. Zimą proponuję zdecydować się na SUVa, a żadne warunki nie powinny cię zaskoczyć.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »