Fly4free.pl

Ferie na Seszelach za 3992 PLN. Loty Qatar Airways z Warszawy + 7 noclegów z widokiem na ocean

3992 PLN
Mahe plaża
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Igor Tichonow / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przyszłoroczne ferie chcielibyście spędzić w egzotycznym miejscu? W takim razie proponuję wam wycieczkę na rajskie Seszele, gdzie możecie spodziewać się o wiele lepszej pogody niż w Polsce, a przy okazji będziecie mogli podziwiać zapierające dech w piersiach widoki.

Do Afryki udacie się w okresie ferii zimowych 2023 roku, w terminie 31 stycznia (1 lutego) – 8(9) lutego. Przerwę od nauki szkolnej mają w tym czasie mieszkańcy województw: kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego.

Czekają was loty z Warszawy na wyspę Mahe (z przesiadkami w Dosze), realizowane na pokładzie samolotów linii Qatar Airways. Już przelot będzie przyjemnością samą w sobie – przewoźnik z Zatoki Perskiej to jedna z najlepszych linii lotniczych świata, ciesząca się najwyższą, 5* oceną wg rankingu Skytrax.

Na wyspie zatrzymacie się w świetnie ocenianym apartamencie Le Residence, z którego rozpościera się panorama na ocean. Do waszej dyspozycji będzie pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Termin podróży: luty
Linia lotnicza: Qatar Airways
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: apartament

Za pakiet obejmujący loty oraz zakwaterowanie zapłacicie 3992 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 6050 PLN/2 osoby

Warszawa – Mahe – Warszawa >>

Hotel 1934 PLN/2 osoby/pobyt

Apartament Le Residence to rewelacyjnie oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w pobliżu plaży. Z tarasu będziecie mogli podziwiać piękno otaczającej was przyrody. Ponadto skorzystacie z klimatyzowanego pokoju z prywatną łazienką.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »