Fly4free.pl

Ferie zimowe na Karaibach za 2919 PLN. Loty na Martynikę z Warszawy i apartament przy plaży

2919 PLN
martynika
Foto: Damien VERRIER / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wakacyjny raj? Martynika to mała francuska wysepka leżąca na Karaibach, która fascynuje turystów krajobrazami, piaszczystymi plażami i dziką przyrodą. Skorzystajcie ze świetnych cen first minute i już dzisiaj zaplanujcie waszą zimową ucieczkę do „ciepłych krajów” – nie będziecie żałować!

Na Karaiby polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczych Air France z Warszawy. Proponowany przeze mnie termin podróży to 1-8 lutego. Po drodze czekają was (ok. 4-5h) przesiadki na lotnisku w Paryżu.

Pamiętajcie, że w najniższej cenie polecicie tylko z bagażem podręcznym – sprawdźcie nasz poradnik, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Na Martynice zatrzymacie się w apartamencie przy plaży, w którym zastaniecie m.in. sypialnię, aneks kuchenny z mikrofalówką i lodówką, telewizor, część wypoczynkową oraz łazienkę z prysznicem.

Termin podróży: luty
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament przy plaży

Za urlop na Karaibach zapłacicie 2919 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel1439 PLN/2 osoby

Gdzie spać na Karaibach? Na Martynice zatrzymajcie się w apartamencie przy plaży, który położony jest w miejscowości Grandʼ Rivière. To doskonałe miejsce na wakacyjny relaks.

zarezerwuj hotel na karaibach

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć na Martynice?

Marzy wam się prawdziwie rajski wypoczynek z błękitną wodą i palmami, rodem z katalogów biur podroży? Będąc na Martynice, odwiedźcie La Grande Anse des Salines — to najbardziej rozpoznawalna plaża na całej wyspie, położona na jej południowym krańcu.

Chcecie dowiedzieć się nieco więcej o historii tego regionu? La Savane des Esclaves to kompleks muzealny na otwartym powietrzu, który pokazuje, jak wyglądało codzienne życie niewolników podczas ich życia na wyspie.

Karaiby to także pyszna kuchnia kreolska. Warto skosztować kurczaka colombo, accras de morue oraz bokits. W tym celu polecam odwiedzić restaurację The Yellow.

Foto: El Greco 1973 / Shutterstock
Martynika
Foto: RossiRobinNice / Shutterstock
martynika posągi
Foto: Judith Lienert / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Ze względu na odległy czas rozpoczęcia podróży (luty 2022) i dużą zmienność przepisów – nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy w podanym okresie na Martynice będę obowiązywać jakiekolwiek obostrzenia.

  • Więcej na temat aktualnych przepisów i sytuacji związanej z pandemią koronawirusa na Martynice przeczytacie tutaj.

  • Bez obaw, jeśli wasza podróż nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, w Air France macie możliwość darmowej zmiany terminu, zwrotu gotówki lub odebrania vouchera.

  • „Welcome to the jungle” – przeczytajcie relację z podróży naszego czytelnika.

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Zabierzcie na wakacje kartę Twisto i oszczędzajcie na kursie wymiany walut – bez opłat i prowizji. Advertisement

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat. Advertisement

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »