Fly4free.pl

Egzotyczny Trynidad i Tobago: 10 dni na Karaibach za 2849 PLN. Loty z Berlina i apartament

2849 PLN
trynidad plaza
Foto: Michael Bluschke / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Odkryjcie raj! Trinidad i Tobago to niezwykłe miejsce, zlokalizowane pomiędzy Morzem Karaibskim a Oceanem Atlantyckim. Co na was czeka? Piękne plaże oraz setki rzek i wodospadów. Wokół wysp znajdziecie także rafy koralowe, przy których można nurkować i podziwiać podwodny świat. Zachęceni?

Do Port of Spain polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej KLM z portu lotniczego w Berlinie. Po drodze czekają was przesiadki (ok. 5h) w Amsterdamie. Proponowany przeze mnie termin podróży to 18-28 października.

Pamiętajcie, że w cenę biletów lotniczych wliczony jest wyłącznie bagaż podręczny. Przed wyjazdem warto przeczytać nasz poradnik, jak się spakować, a nie będziecie mieli z tym problemu. Wylot z Berlina? Podpowiadamy, jak tanio dostać się do stolicy Niemiec.

Na Karaibach zatrzymacie się w obiekcie Woodbrook on the Avenue, który położony jest w miejscowości Port of Spain. W apartamencie znajdziecie klimatyzację, telewizor, WiFi oraz prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków… a relaks umożliwi m.in. dostęp do pięknego ogrodu z tarasem.

Termin podróży: październik
Linia lotnicza: KLM
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za urlop na Karaibach zapłacicie 2849 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel2198 PLN/2 osoby

W Trynidadzie polecam noclegi w obiekcie Woodbrook on the Avenue. Do waszej dyspozycji będzie przestronny apartament, w skład którego wchodzi m.in. kuchnia z mikrofalówką, lodówką, tosterem i czajnikiem.

zarezerwuj hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Trynidad i Tobago: co zobaczyć?

W stolicy kraju – Port of Spain – musicie zobaczyć zabytki z okresu kolonialnego. Sercem tego miasta jest promenada Brian Lara oraz Park Queends Savannah. Warto także odwiedzić katedrę Holy Trinity oraz Woodford Square.

Lubicie aktywny wypoczynek? Region Chaguaramas słynie ze świetnych warunków do uprawiania żeglarstwa. Kochającym naturę polecam wybrać się do Parku Narodowym Chaguaramas, w którym będziecie mogli spotkać m.in. „czerwoną małpę”, czyli wyjca gujańskiego.

W północno-zachodniej części Trynidadu znajduje się miasto Diego Martin z historycznym Młynem Wodnym oraz pobliskimi wodospadami Blue Range. Niedaleko mieszczą się także klimatyczne wioski, m.in. Diamond Vale i Green Hill. Warto tam zaglądnąć!

plaza na karaibach
Foto: otorongo / Shutterstock
czerwona małpa
Foto: TRAPHITHO / Pixabay
trynidad
Foto: PHB.cz (Richard Semik) / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Ze względu na odległy czas rozpoczęcia podróży i dużą zmienność przepisów nie podajemy konkretnych informacji dotyczących obostrzeń w Trynidadzie i Tobago. Natomiast aktualne restrykcje i ograniczenia na wyspach, spowodowane pandemią koronawirusa, możecie śledzić pod tym linkiem.

  • Co w przypadku, gdy lot nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa? W KLM macie możliwość darmowej zmiany terminu, zwrotu gotówki lub odebrania vouchera (na kwotę rezerwacji) do wykorzystania przy przyszłym zakupie biletów. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa 10-dniowa kwarantanna, z której można się zwolnić, wykonując test po 7 dniach. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Zabierzcie na wakacje kartę Twisto i oszczędzajcie na kursie wymiany walut – bez opłat i prowizji. Advertisement

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat. Advertisement

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »