Fly4free.pl

12 dni w Dominikanie za 2307 PLN! Loty z Warszawy, 3* hotel i zwiedzanie Lizbony!

2307 PLN
plaza w dominikanie
Foto: Mihai Andritoiu / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Gdy do Polski zawita chłodne i wilgotne przedwiośnie, wy odpocznijcie na rajskich plażach Dominikany. Woda o temperaturze około 25 stopni Celsjusza, turkusowy Ocean Atlantycki i egzotyczne widoki! W bonusie spędzicie jeden dzień na zwiedzaniu Lizbony.

Wasza wycieczka do Punta Cany rozpocznie się 10 marca na lotnisku Chopina w Warszawie. Na miejscu zostaniecie do 23 marca. Po drodze czekają na was przesiadki w Lizbonie – w drodze na Karaiby przeznaczcie ją na zwiedzanie stolicy Portugalii. W tym celu zatrzymajcie się w 4* hotelu w centrum miasta. Loty realizowane będą na pokładach samolotów linii lotniczej TAP Air Portugal.

Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest wyłącznie bagaż podręczny. Jeśli macie problem ze spakowaniem się, koniecznie przeczytajcie nasz poradnik.

Na Karaibach rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu 2 Bavaro, który zlokalizowany jest kilkaset metrów od plaży. Ponadto będziecie mogli skorzystać z basenów i bezpłatnego Wi-Fi. W cenie zawarte są śniadania.

Termin podróży: 10 (11) – 23 (24) marca
Linia lotnicza: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami w Dominikanie i 4* obiekt w Lizbonie

Za całą wycieczkę zapłacicie 2307 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1218 PLN/pobyt/2 osoby

W Punta Cana polecam wam zatrzymać się w 3* hotelu 2 Bavaro. To obiekt, który może pochwalić się świetnymi ocenami dotychczasowych gości. Ponadto znajdziecie w nim baseny i kompleksowo wyposażone pokoje. W cenie otrzymacie śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Lizbonie przenocujcie w 4* hotelu 3K Madrid, który zlokalizowany jest w samym centrum stolicy. Dzięki temu wygodnie będziecie mogli zobaczyć najważniejsze atrakcje miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak zaplanować urlop w Dominikanie?

Zanim dotrzecie na rajskie Karaiby, czeka was wizyta w Lizbonie. W stolicy Portugalii zobaczcie najważniejsze punkty na mapie miasta: dzielnicę Alfamę i Baixę oraz zamek św. Jerzego, z którego rozpościera się piękny widok na okolicę. Ponadto warto przejść się słynną ulicą Rua da Bica de Duarte Belo.

W Dominikanie czekać na was będą wspaniałe plaże, egzotyczne krajobrazy i błękitne wody Oceanu Atlantyckiego. Na szczególną uwagę zasługuje Playa Macao, która została uznana przez UNESCO za najpiękniejszą karaibską plażę. Ponadto warto odpocząć na Playa Punta Cana, Playa Bavaro i Playa Juanillo.

Wbrew pozorom Dominikana to nie tylko woda, piasek i palmy. Na miejscu znajdziecie liczne parki narodowe, które przyciągają różnorodnymi atrakcjami. Lubicie wodospady? W takim razie odwiedźcie Los Cocos i El Limon. Miłośnicy jaskiń powinni zobaczyć Los Haitises oraz Los Tres Ojos, w którym czeka na was cudowna cenota.

Foto: Shutterstock
dominikana
Foto: Valentin Valkov
Foto: Elena Moiseeva
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu, Dominikana pozostawiła otwarte swoje granice lotnicze, a kwarantanna i testy są nieobowiązkowe.
  • Klikając tutaj, zapoznacie się z aktualnymi wytycznymi dotyczące podróżowania do Dominikany w czasie COVID-19.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa 10-dniowa kwarantanna, z której można się zwolnić, wykonując test po 7 dniach. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Chcecie dowiedzieć się więcej o Dominikanie? Przeczytajcie relację z wyjazdu!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »