Fly4free.pl

Wakacje 2020: LOT-em do San Francisco z 6 polskich miast od 1951 PLN!

1951 PLN
Golden Gate
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: margaret.wiktor / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wystartowała sprzedaż biletów na najnowszej trasie od Polskich Linii Lotniczych do San Francisco. Do Kalifornii w promocyjnej cenie polecicie w sierpniu i we wrześniu!

Wczoraj informowaliśmy was o ogłoszeniu nowej trasy, dzisiaj znaleźliśmy dla was tanie bilety! Taka cena (1953 PLN) za bezpośrednie przeloty z bagażem nadawanym i bagażem podręcznym to prawdziwa okazja. Bilety w „gorącym” okresie wakacyjnym są przeważnie 2 razy droższe, dlatego nie przegapcie okazji i zarezerwujcie loty z Warszawy na 9 sierpniowych dni (od 10.08) do San Francisco.

Obywatele RP w końcu będą mogli wjeżdżać do Stanów Zjednoczonych bez wiz! Do przebywania na terenie USA potrzebna będzie ESTA (Elektronicznym Systemie Autoryzacji Podróży), którą należy wyrobić online na 72 godziny przed planowaną podróżą.

Jeżeli proponowany przeze mnie termin (10-19 sierpnia) wam nie pasuje, wybierzcie taki, który spełni wasze oczekiwania: 8-15 sierpnia, 8-17 sierpnia, 8-21 sierpnia, 10-21 sierpnia, 10-26 sierpnia, 21-29 sierpnia oraz 5-12 września.

Jeżeli wybierzecie Katowice jako początkowe miejsce waszej podróży do Kalifornii, to za bilety zapłacicie 1951 PLN. Przeloty z Wrocławia kosztować was będą tylko 2 PLN więcej (1953 PLN). Za bilety z Krakowa lub Rzeszowa zapłacić będziecie musieli odpowiednio 2026 PLN oraz 2089 PLN. Natomiast przeloty z Bydgoszczy kosztować was będą 2608 PLN. Pamiętajcie, że wybierając się do San Francisco z portów regionalnych, czekać was będzie przesiadka na lotnisku w Warszawie.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (do 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

W San Francisco na pewno znajdziecie nocleg spełniający wasze oczekiwania. Ceny zakwaterowania w mieście zaczynają się od 269 PLN za pokój.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »