Fly4free.pl

Wyprawa dla prawdziwych podróżników: Grenlandia i Kopenhaga z Gdańska na majówkę od 1684 PLN

1684 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Olga Gavrilova
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Kochacie wolność, bezkresne przestrzenie oraz krajobrazy niezmącone obecnością człowieka? Zatem Grenlandia powinna znaleźć się wysoko na waszej podróżniczej liście. Skorzystajcie z okazyjnej ceny przelotów na największą wyspę kuli ziemskiej i na własną rękę odkryjcie tę niezwykłą krainę!

Bilety w tak niskiej cenie kupiecie, dokonując osobnych rezerwacji przelotów na Grenlandię (do Ilulissat lub Nuuk) oraz dolotów z Gdańska do Kopenhagi. W przypadku podróży z Air Greenland w cenę biletów wliczono bagaż rejestrowany. W Ryanair bez dodatkowych opłat zabierzecie ze sobą bagaż podręczny.

Dostępnych jest więcej terminów, a przykładowe znajdziecie w tekście poniżej. Radzę jednak nie zwlekać długo z decyzją, bo bilety w tak niskich cenach znikają jak ciepłe bułeczki!

Termin podróży: styczeń – maj
Linie lotnicze: Ryanair, Air Greenland
Bagaż: podręczny oraz rejestrowany (tylko loty Air Greenland)

Hotel od 510 PLN/noc

Wybieracie się do Nuuk? W tym miejscu znajdziecie więcej opcji zakwaterowania na każdą kieszeń. Rozważcie wybór pensjonatu Eagle View z pięknym widokiem na pobliską zatokę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Noclegi na Grenlandii zdecydowanie nie nie należą do najtańszych. Skoro zatem i tak przyjdzie zmierzyć wam się z większym wydatkiem, w Ilulissat rekomenduję zatrzymać się w niesamowicie położonym 4* hotelu Arctic. W cenę pobytu wliczono śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »