Fly4free.pl

Dzień Dziecka w Disneylandzie za 520 PLN. Loty z Warszawy + wejściówka do parku

520 PLN
Foto: Walt Disney World Resort
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Czy może być lepszy plan na 1 czerwca, niż wizyta w baśniowym Disneylandzie, a wieczorem spacery po romantycznym Paryżu? Zróbcie niezwykły prezent swojej drugiej połówce lub wewnętrznemu dziecku i zaplanujcie wyjazd do Francji połączony ze zwiedzaniem słynnego parku.

Wycieczka zaplanowana została w terminie 31 maja – 2 czerwca. Czeka was bezpośredni lot z Warszawy na paryskie lotnisko Orly. Znajduje ono się niedaleko centrum miasta, dzięki czemu łatwo i niedrogo wydostaniecie się z niego komunikacją publiczną.

Do Francji polecicie na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Przed wyjazdem koniecznie przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować. Najtańsze bilety dostępne są dla posiadaczy Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej.

Pamiętajcie, by zarezerwować z wyprzedzeniem bilet do Disneylandu. Ceny 1-dniowej wejściówki na 1 czerwca zaczynają się od 62 EUR (oraz 57 EUR dla dziecka).

Termin podróży: 31 maja – 2 czerwca
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Za pakiet obejmujący loty oraz wejściówkę do parku zapłacicie 520 PLN/osoba.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 464 PLN + ok. 576 PLN/2 osoby

Warszawa – Paryż – Warszawa >>

Bilety wstępu kupicie na oficjalnej stronie parku. W tej chwili najtańsze wejściówki na 1 czerwca dostępne są od 62 EUR/osoba (około 288 PLN).

Hotel 473 PLN/noc/2 osoby

Rekomenduję wam zatrzymać się w dzielnicy artystów, bohemy oraz rozrywek. W 3* hotelu Modern Montmartre Paris czekają na was elegancko urządzone pokoje z klimatyzacją, telewizorem LCD, dostępem do WiFi oraz prywatną łazienką.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Jeśli wyprawa do disnelandu, to na pewno nie ten hotel tylko gdzieś nie daleko parku albo lotniska. Bo pamiętać trzeba, że 2 maja wylot o 9:15, a po całym dniu w parku rozrywki to zdrowia życzę temu kto wstanie o 5 i w jako takim stanie dotrze bez spóźnienia na lotnisko. Swoją drogą Disneyland na dzień dziecka to fajna niespodzianka!!!!! 
LCJ, 20 kwietnia 2022, 11:52 | odpowiedz
Hotel w tym wypadku jest jedynie propozycją, można oczywiście zanocować w okolicach parku. Niemniej wybierając się do Disneylandu z nieco 'starszym' dzieckiem Montmartre wieczorem będzie jak znalazł, mimo wczesnej godziny powrotu ;)
Rafał Waśko, 20 kwietnia 2022, 12:53 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »