Fly4free.pl

Cypr z weekendem za 496 PLN. Loty (bez WDC) z Wrocławia i 3 noclegi w hotelu przy plaży

496 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Lena Havryliuk / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W dogodnym terminie obejmującym dni wolne od pracy (piątek-poniedziałek) wybierzcie się na Wyspę Afrodyty. W Larnace odpoczniecie od codziennych obowiązków, podładujcie swoje wewnętrzne „akumulatory” oraz uzupełnicie braki witaminy D w organizmie.

Na Cypr udacie się w terminie 9 – 12 grudnia (piątek-poniedziałek) z wrocławskiego portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii lotniczej Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla wszystkich, do ich zakupu nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

W Larnace zakwaterowani będziecie w 3* hotelu apartamentowym Sun Hall Beach, który znajduje się przy plaży Finikoudes. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 9 – 12 grudnia
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel apartamentowy

Za loty w dwie strony i zakwaterowani zapłacicie 496 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w tym samym pokoju.

Podróż 501 PLN/2 osoby

Wrocław – Larnaka – Wrocław »

Hotel 491 PLN/2 osoby/3 noce

W Larnace rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu apartamentowym Sun Hall Beach. Każdy apartament składa się z aneksu kuchennego, salonu, sypialni, łazienki oraz balkonu. Na terenie całego kompleksu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 262 PLN/3 dni

Chcielibyście się wybrać do Nikozji lub na przylądek Ajia Napa? W takim razie zastanówcie się nad wypożyczeniem samochodu po przylocie na wyspę. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo dojedziecie do ww. miejsc.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »