Fly4free.pl

Cyber Monday w Ryanair: podróże z polskich miast za 38 PLN!

38 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ryanair
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Ciąg dalszy wyprzedaży w Ryanair! Z okazji Cyber Poniedziałku możecie rezerwować dla siebie kolejną porcję biletów w superniskich cenach – tym razem do puli trafiły podróże za jedyne 38 PLN!

Wszystkie poniższe propozycje to bezpośrednie loty na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Do wyboru macie podróże z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Wrocławia, Rzeszowa, Olsztyna, Katowic, Szczecina, Poznania, Bydgoszczy, Łodzi oraz Lublina. Promocja trwa tylko w poniedziałek 29 listopada 2021 r., a zakres dostępnych terminów to 1 grudnia 2021 r. – 18 lutego 2022 r. (z wyłączeniem okresu świąteczno-noworocznego, czyli 16 grudnia 2021 r. – 6 stycznia 2022 r.).

W cenę wliczono tylko bagaż podręczny, dlatego przed wyjazdem polecam wam lekturę przygotowanego przez nas specjalnego poradnika dotyczącego pakowania się.

Termin podróży: 1 grudnia 2021 r. – 18 lutego 2022 r.
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Foto: Ryanair

Hotel od 108 PLN/pokój

Wybieracie się do Wenecji? Zdecydujcie się na zakwaterowanie w eleganckim hotelu Agli Artisti, gdzie poza komfortowo urządzonymi pokojami, otrzymacie również śniadania wliczone w cenę noclegów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

A może wycieczka do Pizy? Zafundujcie sobie odrobinę luksusu i zatrzymajcie się w świetnym 4* hotelu Villa Tower Inn.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Odessa to miejsce, w którym zdecydowanie warto zaszaleć. Wybierzcie noclegi w świetnie ocenianym 5* hotelu Otrada, który zlokalizowany jest w samym sercu miasta. Dodatkowo na dobry początek dnia otrzymacie śniadania wliczone w cenę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: Mariia Golovianko / Shutterstock
Foto: joyfull / Shutterstock
Foto: Multipedia / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aktualnie zaszczepieni mogą podróżować w większości kierunków w UE bez dodatkowych ograniczeń, pozostałe osoby mogą być zobowiązane wykonać test. Szczegóły możecie sprawdzić w naszej wyszukiwarce obostrzeń.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »