Fly4free.pl

Otwieramy sezon na city breaki! Weekendowe loty do Włoch, Holandii, Finlandii, Szwecji, Anglii, Norwegii oraz na Ukrainę z Polski od 98 PLN

98 PLN
bergamo
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Alexander Ingerman / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wyjazd do Bergamo, zwiedzanie słynącego z mody Mediolanu, odkrywanie zabytków Kijowa, a może podziwiane pięknych fiordów w Norwegii? Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zbioru lotów w atrakcyjnych cenach oraz terminach i zaplanujcie kolejną podróż!

Na weekendową wycieczkę polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air z Warszawy, Katowic, Krakowa i Gdańska. Pamiętajcie, że najtaniej bilety kupią członkowie Wizz Discount Club – pozostali chętni zapłacą nieco więcej. W cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: październik – grudzień
Linie lotnicze: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Hotel

W Bergamo polecam noclegi w 4* hotelu Ostello. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania.

zarezerwuj hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Kijowie zatrzymajcie się w 4* hotelu Ukraine, który położony jest przy placu Niepodległości w sercu stolicy.

zarezerwuj hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Foto: Olgysha / Shutterstock
bergamo widok na miasto
Foto: leoks / Shutterstock
pizza
Foto: V. Matthiesen / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aktualnie zaszczepieni mogą podróżować w większości kierunków w UE bez dodatkowych ograniczeń, pozostałe osoby mogą być zobowiązane wykonać test. Szczegóły możecie sprawdzić w naszej wyszukiwarce obostrzeń.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat. Advertisement

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »