Fly4free.pl

City break w Wiedniu za 626 PLN. Okołoweekendowe loty z Warszawy + noclegi w 4* hotelu

626 PLN
Wiedeń - Belweder
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: emperorcosar : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Sezon na city breaki rozpoczęty! Jeśli chcielibyście odwiedzić stolicę Austrii, skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji wyjazdu do Wiednia! Zobaczcie pałac Schönbrunn i wybierzcie się na Prater.

Do stolicy Austrii polecicie w terminie 5 – 8 listopada (sobota – wtorek). Podróżować będziecie na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair z lotniska w Modlinie.

W Wiedniu zakwaterowani będziecie w 4* hotelu NH, który znajduje się w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 626 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Hotel 1088 PLN/pobyt/2 osoby

W Wiedniu proponuję wam zakwaterowanie w 4* hotelu NH Wien City, który zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta. To klimatycznie urządzony obiekt, w którym znajdziecie pokoje z prywatnymi łazienkami i dostępem do WiFi. Skorzystacie również ze strefy spa.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 379 PLN/osoba

Chcecie poczuć prawdziwą atmosferę Wiednia? W takim razie wybierzcie się na kolację w Kursalon Vienna, w trakcie której posłuchacie koncertu z utworami Straussa i Mozarta!

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »